Svadobné šaty z Aliexpressu

timcyta
10. apr 2022

Ahojte 🙂
Začala by som asi tým, že objednávať si šaty z alička nebol úplne môj sen no bohužiaľ žiaden salón v mojom okolí neponúka tie moje "vysnívané" 🙂
Potom som niečo hľadala na aličku a našla ich tam!!?
Hodnotenie majú dobré 5*/5* ale žiadne foto od zákazníkov. Preto som sa chcela opýtať či nemáte niektorá skúsenosti s podobne bláznivým nápadom a či to mám risknúť alebo radšej nie 😁 ďakujem ❤️

inaboh
10. apr 2022

@timcyta toto bude asi Galia Lahav alebo Berta, izraelské designerky. V živote by som si neobjednala naslepo z AliExpress svadobné šaty. Veď sú svadobné, na tvoj najdôležitejší deň. Už že tam nie sú fotky by ma ani nenapadlo niečo také. To si buď požičaj zo salónu tento model alebo si daj ušiť u dobrej krajčírky, kde ti to pekne napasuje na tvoju postavu a urobí custom made Ten AliExpress to tiež takto robia, kopírujú z fotky, Číňanky za pásom vo fabrikách a látky a kvalita často úplne otras, a keď ti príde mačka vo vreci, buď ju vyhodis alebo budeš musieť tak či tak upravovať.

dominika7990
10. apr 2022

Napiš predajcovi správu nech ti pošle reálnu fotky a fotky na postave. Keď chce predajca zarobiť a nehanbi sa za svoj tovar nebude s tým mat problém.

domiklik
10. apr 2022

@timcyta dala by som ich ušiť, jedine...

dundulica
10. apr 2022

podľa fotky súdim, že pošlú záclonu, nikdy by som takto nekupovala

lavinis
10. apr 2022

Este som pekne saty z Ali nevidela, daj si ich radsej usit

elzus
10. apr 2022

@timcyta ja som si objednala z Ali vypadali krásne len tie veľkosti 🤦 no nesadla mi vôbec. Takže zbytočne kupované. Musela som hladat aj tak tu. Ale boli aj fotky vo feedbacku.

gagik
10. apr 2022

Uz na fotke to vyzera ako zaclona a real z aliexpresu moze byt uplne vtipny….

ailiba
10. apr 2022

@timcyta tak zalezi na cene, ci to chces risknut. Ale podla mna asi kvalita bude nic moc (nesudim tak z obrázku, ale zo skusenosti). Ak budu lacne, tak si ich kúp a v lepsom pripade ich pouzijes, v horsom pripade budu sluzit ako vzor pre tie, co si das ušiť.

fiirsttiime
10. apr 2022

@timcyta ja som mala saty z aliexpresu ale ak chces risknut mala by si pozerať real fotky ak nie. su asi by som do toho nesla 😉

inaboh
10. apr 2022

@timcyta Ešte ak môžem poradiť: neviem odkiaľ si a aký je tvoj budget, asi veľmi malý keď zvažujes AliExpress, to ťa samozrejme nechcem uraziť ani sa ťa dotknúť, ale ak by sa ti hodila táto informácia, tak šaty Berta majú vo WEM salóne v Ba a Trenčíne, a Galia Lahav v Ba v salóne Isabell. Musím však upozorniť že tieto dizajnérky majú šaty na predaj za cca 5000-8000 eur. Neviem koľko stojí požičanie na Slovensku.

ckocka
10. apr 2022

Ak by niečo takéto malo dobre vyzerať musí to byť kvalitný materiál, kvalitne ušité a na mieru.

danielllka
10. apr 2022

Ja som objednala dcére z Aliexpresu dvoje Elzovské šaty, prišli krásne obe, len je to vždy riziko, s tým treba počítať - svadobné šaty by som asi neriskovala, záleží od ceny...

lucilaines
10. apr 2022

Ja som mala saty z Aliexpresu. Mala som svadbu len ja a muz na dovolenke na plazi, cestovali v kufri a vlacila som ich tam po piesku a vlastne neboli pre mna podstatne, takze som do nich nechcela investovat. Stali uplne smiesnu sumu okolo 30 eur. Objednala som si troje s tym, ze snad jedny budu dobre a zvysne predam. Jedny nemali realne fotky a vobec nakonec neprisli, peniaze mi vratili. Druhe prisli, boli naozaj pekne a uplne ako na fotkach, ale velkost vobec nesedela a boli mi obrovske. Predala som ich cez bazar tak ako som kupila, baba si ich prisla skusat a jej sadli krasne. No a tretie som mala nakoniec oblecene, boli nad moje ocakavania, sedeli perfektne a vyzerali presne ako na fotke. Mala som ich potom aj na oslave doma, nikto nettipoval ze su z ali. Ale teda ja som hladala co najjednoduchsie, takze ziadna lacna cipka a urcite by som kupila len take, kde su realne fotky.

timcyta
autor
10. apr 2022

@inaboh hovorím nenašla som v mojom okolí žiaden salón ktorý by ich ponúkal.. Aliexpresa bola čistá nahoda že som ich tam uvidela 🙂 čiže v mojom prípade tu nejde o nízky rozpočet, len som chcela vedieť skúsenosti či ich môžem objednať alebo to nestojí zato a dám si ich radšej ušiť. Ale ďakujem

inaboh
10. apr 2022

@timcyta tak ak nemáš cestu do Bratislavy alebo Viedne tak potom by som radila jednoducho ušiť. Moja švagriná si tiež dala ušiť napodobeninu Galia Lahav, samozrejme že presne rovnakú čipku sa nepodarilo zohnať, tie dizajnérky na to majú patent a sú custom made, ale podobali sa celkom dosť, a boli ušité na ňu priamo na mieru. Tuším 2300 eur za ne dala. Ale ja žijem v zahraničí, tu sa tie ceny zhruba toľko pohybujú

liusa82
10. apr 2022

@timcyta a nemá ich tam viac predajcov v ponuke? nájdi tam takého kto má aj fotky od ludi.Určite ich neponúka len on.Toto by som sa aj ja bála.Ja si objednávam pravidelne z ali take butikovske šaty čo u nás stoja aj 100 vku a vždy prišli krásne aj látka na dotyk.Ale pozerám pozorne tie fotky a nekupujem od najlacnejšieho predajcu

medina20
10. apr 2022

€ 108,95 23% Rabatt | Boho Tüll EINE Linie Brautkleider 2021 Weg Von der Schulter Spitze Appliques Strand Brautkleid Sexy High Split Hochzeit Kleider für Braut
https://a.aliexpress.com/_mqDmdyQ Pri tomto mas aj realne foto,snad to pojde otvorit

kiwi3
10. apr 2022

neviem, ci som len ja taka pruderna, ale tie saty sa mi zdaju nejake lacne - vystrih v dekolte a rozparok az po pas na nohe? tak na normalnu svadbu sa mi to velmi nehodi, mozno na svadobnu noc...

tosomja
10. apr 2022

@timcyta už vidím ten real. Vrch pokrútený, vystužená len jedna strana, úplne iný materiál ako sa javí, jeden rukáv dlhší ako druhý. No objednaj možno stihnú prísť do svadby a možno to budú šaty tvojich snov, alebo nočná mora.
Za ten stres to nestojí, to radšej si nájdi nejakú krajčírku, alebo ja by som dala šancu nejakej študentke ktorá sa chce realizovať. A usije za polovičnú cenu.

pribinak
10. apr 2022

Och, takéto šaty by som si z Alí neobjednávala. Takýto typ šiat ti musí dokonale sadnúť. Proste toto len dať šiť na mieru

@kiwi3 Už sme 2. Nie som nejaká konzervatívna, ale uff, toto len tak fo filme, na reálnu svadbu nie.
Ale 100 ľudí, 100 chuti

sim_simonka
10. apr 2022

@timcyta ja som tiež v žiadnom salóne nenašla to čo by som chcela tak som si dala ušiť. Svadobný salón Anelli ponuka šitie na mieru, aj podľa obrázku. Skús pozrieť stránku, sú aj na fb aj web maju

asia83
10. apr 2022

@kiwi3 Presne, na svadobnú noc, nie na svadbu. Neskutočné, aké sú niektoré ženy vulgárne.

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
asia83
10. apr 2022

@zazvorka87 Ja som videla už aj nevestu s prsiami číslo 5 a výstrih temer po pupok. No a svadba v kostole. 🙄 Chudák farár. Potom sa ženy čudujú, že si ich muži nevážia. Ja sa tým mužom nečudujem.

miadi
10. apr 2022

Nekupuj to. Na Ali Aj ked je niekedy 5* a kuknes fotky ako to vyzera .. tak nejaka neforemna tetuška z ruska je nadsena z otras siat ktore sa mierne podobaju na tie z fotiek a vyzera to lacno . Este tak detske veci ok sa da najst .. Halloween kostymi su super .. ale tieto saty budu skareda priesvitna zaclona smutno vysiace na tebe ako sexy strasiak do maku.

timcyta
autor
10. apr 2022

@asia83 😁 len preto, že niekto nemá rovnaký vkus ako vy, neznamená že sú vulgárne 🤫

miadi
10. apr 2022

A podla fotiek je Jasne ze toto je original. Nejakej znacky, ktory mà normalna modelka fotene v europe .. a oni ponukaju svoju kopiu. Ako ked daju Victoria’s Secret fotky z katakogu a tie plavky v realite nie su uplne take ..Keby to bola aziatka tak skor by bola istota ze to co je na foto je aj ten isty produkt,

lenkakravcova
10. apr 2022

@timcyta Neskúšala si napísať predajcovi? Nebudem hodnotiť výzor šiat.. Ale na Ali sa dá napísať predajcovi nech ti pošle reálne fotky zo skladu. Aspoň 5 si požiadaj a uvidíš kvalitu. 🙂

lavinis
10. apr 2022

@timcyta vobec nie su vulgarne, su krasne, ale fakt vacsinou co sem davali baby fotky siat z Ali, to boli desne lacne sunty

mimi3008
10. apr 2022

@timcyta svadobne saty, netusim ako, ale raz som objednavala z Ali oblecenie - trixko+sukna, na obrazku krasa, no realita nic moc...svadobne saty by som si neobjednavala