Svadobné šaty s vlečkou

4. feb 2022

Caute baby. Mala niektora vas saty s vleckou, ktora sa nedala odopinat? Nebolo to pre vas na oštaru? Vlecka sa da dat na gombicku alebo pripnut na ruku

lenkapap
4. feb 2022

Ja som mala take saty...dala som si nasit 3 priesvitne gombiky, a vlecku som lahko vypla ked mi zavadzala. Podla mna to bolo super. Na ruku som tiez skusala, ale vadilo mi to, tak krajcirka nasila gombiky. Ked sa to spravo dobre tak to vyzera prirodzene.

mata1001
4. feb 2022

Ja som mala take šaty, dala sa vlečka vypnuť hore, šaty boli krásne ,ale tažke...uz by som teraz zvolila iné...

de_zi
4. feb 2022

Mala som na presvitné gombíky. Nijako mi to nevadilo.

janka_266
4. feb 2022

Kamarátke gombíky na tom nevydržali a celu noc ich musela držať v ruke…..ja som presne preto volila namiesto vlečky dlhy závoj, ten som na zábave vymenila za krátky a bolo to super 😃 vrecka je len na fotky dobrá 🙂

andreatytler
5. feb 2022

Ja som mala vlecku podnutu pod satami a prichytenu snurockami. Nikto by ani nevedel ze tie saty mali metrovu vlecku. Nepaci sa mi ked je vlecka zavesena na zadku z vonka.

jaskolka
5. feb 2022

Pripinala sa pod šaty na malé gombíky, bez problémov mi ju v kostole druzicka rýchlo odopla a potom vonku až do sály mi ju niesli 2 malé "družičky" ktoré sa v tom vyzivali😁😁. No a v sále už opäť mi ju sestra pripla pod šaty a hotovo. Vôbec to nebolo vidno.

domiklik
5. feb 2022

Väčšinou sa tie vlečky dajú vypnúť ku pasu

jankalukasova
5. feb 2022

Mala som... 220cm 😂 dala sa vypnúť. Bola som spokojná. Pôvodne som chcela šaty bez vlečky, smotanové a nie korzetové... takže som sa v salóne zbláznila do tých čo som nakoniec mala, snehobiele, korzetové, s dllllllllhou vlečkou😂