Svadobné prekvapenia

majdalenka23
15. jan 2016

Ahoj všetci, sestra sa mi bude vydávať pravdepodobne v máji tohto roku a chcela by som pre ňu vymyslieť nejaké prekvapenie...dám príklad, že obrovské nakreslené srdce na plátne, ženích s nevestou dostanú nožnice a kto ho najrýchlejšie vystrihne. Máte vy nejaký nápad?

kecalkova
15. jan 2016

Ahoj,
čo tak starý glóbus použiť trošku inak? Ozdobiť spoločnými fotkami, alebo fotkami z prípravy na svadbu ako spomienku.
Ja niečo také plánujem, ale asi tam dám fotky ľudí, ktorí sa nemohli svadby zúčastniť, no v našich srdciach tam budú na 110% 🙂

janinah
15. jan 2016

Si si istá,že o niečo podobné stoja?mne to pripadá ako hranie detičiek tie súťaže a hry na svadbe.....som za klasickú zábavu,jedlo,tanec...

alaguema
15. jan 2016

@majdalenka23 to s tým srdcom na plátne je ako z pionierskeho tábora 😎 Neviem, aké iné nápady by to mali byť, ale určite by potešilo niečo hand made, s fotkami, ako napísala @kecalkova. Také tie animátorské iniciatívy môžu skončiť ako trapas. Nevieš, ako zareagujú mladomanželia a ostatní hostia. Muselo byť to byť naozaj vitpné a inteligentné, aby pobavilo (napr. mňa)...ale zas každý má iné nároky na zábavu, možno by niekoho aj strihanie plátna zabávalo, ale ťažko to vedieť dopredu.

kecalkova
15. jan 2016

@alaguema Diki. Mne sa skôr páčia handmade darčeky, preto si neviem predstaviť také hranie sa na svadbe.
@majdalenka23 Chceš darček, alebo program? Ak program, daj si pozor, čo naplánuješ. Možno to bude podľa teba super, no možno pre nich detinské a podobne. Času dosť, tak zbieraj nápady 🙂

blabla195
15. jan 2016

My sme mali manzelsky kviz a bola to zabava ☺ sestry pripravili par otazok a potom sa mohli pytat hostia...

blabla195
15. jan 2016

Manzelia sedia chrbtom k sebe, vymenia si jednu topanku, takze kazdy ma 1 pansku a 1 damsku a dvihaju ich ako odpoved na otazky (napr. Kto bude drzat kasu, kto inicioval prve rande...)

majdalenka23
autor
16. jan 2016

ďakujem za odpovede a postrehy...a čo darčeky? Tie handmade darčeky sa mi páčia... aké by ste zvolili? 😉

elise
16. jan 2016

@majdalenka23 ja som za zreby je to zabava a mozna vyhra potesi.

fidorka7
18. jan 2016

@majdalenka23 ja som v power pointe vyrobila mladomanželom časopis asi 12 stranový, bol pekne zviazaný stužkou a "predávali" sme výtlačky za dobrovoľný príspevok do šporkasky hosťom - mala som asi 50 výtlačkov.