Svadobne inšpirácie ako hosť

28. máj 2022

Už keď sa tu pomaly ale isto rozbieha diskusia o šatách na svadbu, pridám sa aj ja 😀 tiež sme pozvani na svadbu začiatkom septembra, nechce sa mi nejako kupovať iné šaty, mam ich dosť doma, či už kratke s hladkou sukňou, alebo top plus sukňa. Lenže som po operacii haluxov, čiže najradšej by som si dala conversky.
Nemáte fotku vy v šatach a teniskach ako inšpiráciu?

melanta
28. máj 2022

Ak na danej svadbe nie je určený dresscode tenisky, tak tenisky na svadbu ani náhodou.

bessie12
28. máj 2022

tenisky urcite nie, skor nejake balerinky alebo nieco ine pohodlne na nizkom opatku. Tiez idem v septembri na svadbu a mam kupene balerinky na prezutie ( co urcite po cca 2 hod. urobim )

janewithane
28. máj 2022

To už radšej nejaké otvorené bezopatkove sandalky..

elenka74
28. máj 2022

Za mňa tiež tenisky nie

marca12
28. máj 2022

Yenisky sa nehodia,ALE zdravie a pohodlie je prvorade. Takze ak rodina vie,ze si po operacii,urcite to pichopia,takze kludne aj v teniskach. Ak sa nechces citit blbo pozhanaj elegantne sirsie makke tenisky,v ktorych vydrzis

prasiatko30
28. máj 2022

A nieco taketo? Su aj sirsie, aj take s krajkou su a nie je to uplne sportove🤔

simca06022011
28. máj 2022

Pozri elegantnejsue topanky, su aj lepšie možnosti ako tenisky.

janka_266
28. máj 2022

Tenisky asi nebudú tiež najvhodnejšie po operácii, skôr by som pozrela nejaké barefoot sandale, keď kúpite teraz vynosiť aj celé leto a aj na svadbu budú 😃a aj palce sa vám poďakujú

ibajaanikiny
28. máj 2022

Mna zaujala ta operacia,tiez sa odhodlavam. Smiem vediet,kde si bola a ci sa to da zniest?

elizabet173
28. máj 2022

tenisky ani nahodou, ja som mala sandale, kde cez prsty bol pruh makulinkej koze, zapinali sa vzadu na pate na zips, boli zdobene koralkami, takze som ich bravala na svadby na prezutie, velmi pohodlne, neboli vysoke, urcite by si nieco podobne nasla.

ukulela
28. máj 2022

Barefoot baleriny. Sice drahsie, ale vynosis.

miamie
28. máj 2022

@prasiatko30 pls na akej stranke si ich nasla? vdaka

majlo1234
28. máj 2022

Ja nenosim vonec vysoke, takze vsade som mala bud sandale, alebo converse biele

sasa1310
28. máj 2022

no ja converse nenosím ani do roboty a nie ešte na svadbu. Nechápem čo všetci na nich vidia. Obyčajné plátené tenisky, ktoré nosím na ihrisko. Za mňa je to totálny nevkus si takéto niečo obuť na svadbu

jaskolka
28. máj 2022

Tenisky nie. To už radšej nejaké volne mäkké sandalky, a v nosíš aj v lete.
Celkovo ja nechápem, čo ľudia vidia na teniskách, converskach a neviem na com. Hrozna móda, akože do prírody, výlet ok, ale keď vidím ženu v elegantnom oblečení a na nohách hrôzostrašné tenisky, no zabite celkom. (to isté svadobné tenisky, krásne šaty, bohaty účes, nádherný závoj a na nohách botasky - brrr, úplne to pokazí všetko)

miamie
28. máj 2022

@prasiatko30 ďakujem

7kikuska7
29. máj 2022

Keď tenisky, tak by som volila niečo takéto mala som ich ako nevesta a aj potom na oslave s kamošmi.

zoeeoz
30. máj 2022

Úplná pohoda, mne by to ako neveste nevadilo keby mam takeho hosta ale potom by som ocakavala aj najviac tancovania 🤣🤣🤣🤣 ale nie, proste mne by to nevadilo a ak si po operácii v poho chod do toho🙂

bilancia
30. máj 2022

ja mam shapen barefoot