Svadobné fotky, vybavovačky

4. mar 2023

Ahojte. Vôbec neviem ako to chodí, tak ak by ste ma vedeli usmerniť. Ak chcem pekné, umelecké svadobné fotky (nemyslím tie počas svadby), ako sa to rieši? Keďže na fotkách chcem mať svadobný účes, aj make-up, to sa musí fotenie uskutočniť ešte v deň svadby pred obradom, alebo si musím 2x zaplatiť toto skrášľovanie?

zuzkaa1991
4. mar 2023

Ja sim sa fotila na 3den po svadbe mne kamoška robila vtedy vlasy aj malovala...väčšinou sa fotia cez den doobedu co ja viem poprípade sa dohodnúť kto vas bude cesat malovat ci vie spraviť vam cenu ale pochybujem
U mna bolo svadobné vsetko vzdy drahšie aj licenie aj ucees ;) a podla mna robita taista ;)

autor
4. mar 2023

@zuzkaa1991 áno, na to som aj ja myslela, že keď si pôjdem dať robiť kyticu, že ani nepoviem, že to je na svadbu, lebo bude o 70% drahšia 😆

kitycat
4. mar 2023

Zvycajne novomanzelia odbehnu niekam na vinicu, ku kaplnke, do lesa... A tam spravia spolocne fotky... Vacsinou sa chodi popoludni aby sa stihla ooblubena zlata hodina, co je hodina pred zapadom. Vtedy je slnko nizko a robi prijemne svetlo

konikkon
4. mar 2023

My sme sa fotili v pondelok po svadbe a áno, všetky skrášľovacky som si odsedela a zaplatila nanovo. Mne by ale bolo ľúto zo svadobnej hostiny odísť na 2 hodiny na fotenie.

zapalkazapalkova
4. mar 2023

My sme sa fotili pred obradom, aby sa zachytil aj 1.pohlad na nevestu 😁. Mali sme na to vyhradené asi 2 hodky

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
4. mar 2023

Ďakujem. A ozaj, ako je to so svadobnými šatami keď sa požičiavajú. Viem, že deň pred tým sa ide po ne, ale či sa musia vrátiť na druhý deň, alebo za pár dní? Aj keby sa musia dať napríklad vyčistiť do čistiarne..

janetinka27
5. mar 2023

Fotili sme sa par dni po svadbe. Ucesala a namalovala som sa sama. Vobec mi nevadilo ze nemam rovnaky uces a kyticu