Svadobné čepčenie o 23.00

12. aug 2022

Ahojte, chcem sa opýtať, či čepčenie na svadbe bežne býva aj o 11tej večer ? Bola som v tom, že to musí byť o polnoci, ale folklórny súbor môže len o 11tej, neviem či to mám zajednať alebo hľadať ďalej. Ďakujem.

evkamotka
12. aug 2022

Podla mna je to uplne jedno. Ja som mala zase svad saty do 1.30, lebo sa mi nechcelo prezliekat do polnocnych. Myslis, ze to niekto riesil? 🙂 Svagrina polnocne ani nemala, iba tie biele. Myslis, ze to niekyo riesil? 🙂 Zacnu ti sesternice odpadavat od zdesenia, ze zacinas s cepcenim o hodinu skor? Klud. Zajednaj.

pribinak
12. aug 2022

Úplne kľudne aj o 23.00

kaca222
12. aug 2022

áno, kľudne aj o 22:00 keď je napr veľa detí na svadbe a chceš, aby to ešte videli 🙂
My sme mali 23:00 a pritom bolo voľné aj o polnoci. Dávali sme to tak preto, aby ešte starí rodičia vládali.

banalu
12. aug 2022

Ano robi, ja som mala nedavno a tiez sme sa dohodli na 11tu. Bolo to lepsie.

zuzanka.zuzu
12. aug 2022

bola som na jesennej kedy sa stmieva skoršie a mali už o 20h (lebo babky a tetky o 21h išli spať 😀 ). niiikto to neriešil, aj tak sa každý prišiel zabaviť a najesť 😀

danulicek
12. aug 2022

aj my sme mali kúsok skôr kvôli mojej babke a dedkovi, ktorí čakali len na to. inak boli unavení ako také "mačiatka", tak sme to začali riešiť skôr, aby mohli ísť domov a vôbec sa nad tým nikto nepozastavoval 🙂

lealikk
12. aug 2022

zvykne byvat o polnoci, ale nic sa nestane, ked to o hodinu posunie. koniec koncov, vela ludi na svadbe cas asi ani nesleduje :D

janetinka27
12. aug 2022

to je jedno kedy🙂 my sme mali sobas o 11.00 a cepce ie vecer, uz neviem, asi o 18.00 (bola uz tma) 😀

jankalukasova
12. aug 2022

Mali sme na polnoc a dosť starších ľudí čakalo práve na túto časť, potom šli domov. Tak aj podľa toho prispôsobiť čas. Ja som musela hľadať viac súborov. Lebo jeden mohol len o 21:00 (čo sa mi zdalo skoro) a druhý zas o 3:00 ráno (čo je zas mega neskoro).