Svadba verzus stretávka zo školy

veronika19895
2. apr 2024

Dnes sme sa dozvedeli ze sme pozvaní na svadbu teda svadobny koncert ktory je večer. Obrad je poobede. Okolo 13. Potom v čase okolo 15-16 mam mat stretávku po 10 rokov z vysokej školy. Ako by ste to vyriešili? Ide o frajerovho bratranca.

minesasubu
2. apr 2024

Ako daleko su tie miesta od seba ?

lindous
2. apr 2024

Záleží od vzťahov, ty musíš vedieť kde chces byt viac a čo ti bude menej ľúto, keď zmeškáš 😅 neviem ako sú tieto udalosti od seba vzdialené, či treba cestovať, ale ak je to v jedinom meste, ja by som asi išla s priateľom na obrad, pogratulovať s potom na stretávku, ak by som sa jej veľmi chcela zúčastniť a priateľ nech ide na svadobnú zábavu 😊

deti95060810
2. apr 2024

to čo je svadob. koncert? ešte som nepočula...

beata_k
2. apr 2024

Najprv obrad o 13:00, potom stretavka. Frajerov bratranec...to je jak mojho kona pes. Bez urazky, ale taak vzdialena rodina pre mna.

h2
2. apr 2024

@beata_k Tak asi je pozvaný jej frajer, ako ženíchov bratranec. Jasné, že autorke to nikto nie je, ale asi má byť frajerov doprovod. Uprednostnila by som svadbu.

mqkm
2. apr 2024

Pre mna jednoducha odpoved. Ja idem tam kde ma pozve mj manzel. Stale uprednostnim jeho, uz od cias ked mi bol len frajer 🙂 ja som taky typ.. ale je to uplne na tebe, rozhodni sa tak kde sa budes citit najlepsie.

dadka1997
2. apr 2024

Tam kde by bol môj partner

domkakvet
2. apr 2024

@veronika19895 skor na svadbu.

veronika19895
autor
2. apr 2024

@minesasubu stretavka a obrad sú od seba vzdialené hodinu autom. O stretávke viem skôr ako o svadbe

zorkahorka
2. apr 2024

Najprv spolu koncert, potom sa ospravedlnim a idem na sttetko. Muza nevham na svadbe. Stretko si mala naplanovane skor,,nie?

janickacrazy
2. apr 2024

@veronika19895 Ja by som išla na stretávku. Frajerov bratranec nie je tvoja rodina a už vôbec nie extra blízka. Alebo ísť len na obrad a potom na stretávku.

vkatush
2. apr 2024

Ak ste spolu dlhšie, ísť spoločné na obrad a ty potom po obrade na stretávku (ak na ňu tak veľmi chceš ísť). Frajer sa zabaví aj sám s rodinou a priateľmi.

Ak ste krátko spolu, ani obrad nemusíš riešiť, tebe je to nič.
(Vravím ja, ktorá zobrala manžela na svadbu po 2 týždňoch chodenia 😂)

beata_k
2. apr 2024

@h2 A co je svadobny koncert? Ked len ozaj koncert, tak vypocut si to moze aj sam. Aj tak by rusili rozhovorom. Ale priznam sa, neviem co to je.

h2
2. apr 2024

@beata_k Ja tiež neviem, čo to je, nikdy som o ničom takom nepočula. Ale autorka píše aj o obrade, ktorý je o 13:00, tak určite nejdú len na ten koncert, ale na celú svadbu.

beata_k
3. apr 2024

@h2 Ja som to pochopila tak, ze obrad na urade/v kostole o 13:00 a potom koncert. Ked je to ozaj koncert, tak by som ozelela a isla na stretavku. Na obrad by som isla pogratulovat.
Bolo by fajn keby autorka vysvetlila co je ten koncert.

any_soj
3. apr 2024

@beata_k závisí ako majú kde vzťahy 🙂 ja som bola len čerstvá frajerka teraz už manžela a pozývali má na rodinné stretnutia, ktoré som milovala (my sme tak v rodine nemali, ja som jedináčik, aj moja mama,...).

beata_k
3. apr 2024

@any_soj Nie je problem ist na stretnutie ako cerstva frajerka. Problem je na ktore stretnutie ist. Na frajerove, ci na moje? To je ta otazka.

rorino
3. apr 2024

@deti95060810 to by aj mňa zaujimalo

vykrik1111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz