Svadba v july

miska7754
6. jún 2019

Ahojte chcem sa spytat je tu nejaka baba ktora mali v lete svadbu a voli sa fotit pref ibradom? Nespotili ste sa nezisiel vam make up?

chinwag
6. jún 2019

@miska7754 preboha.... Snáď v júli...

dzulik_
6. jún 2019

@miska7754 kamarátka v auguste, hrozné teplo, všetky čo boli namalované mali stečené mejkapy, des. Aj nevesta. Všetci boli spotení a to ani nehovorím ako dusno bolo v sále 🤣

janickacrazy
6. jún 2019

@miska7754 my sme mali v auguste, bolo asi 30°C, ale tak mala som kvalitný make-up, nejak som sa nepotila, všetko bolo ok, fotili sme sa až po obrade

sivana09
6. jún 2019

Mala som svadbu 30.jula a fotili sme sa vonku pred obradom niekolko hodin. Bolo horúco ale vsetko bolo v pohode

1bambinko1
6. jún 2019

@miska7754 záleží aj aký kvalitný ten make up je, každopádne ja by som si dávala svadbu v mesiacoch máj alebo september, prípadne začiatok júna...

martiwa
6. jún 2019

@miska7754 ja som mala v júli, fotili sme sa pred obradom, najskôr sme brutálne zmokli, potom bola zasa neskutočná horúčava. Vyzerala som ako zmoknuté kura a celá rozmazaná... Dodnes ľutujem výber tohto dátumu 😑😑😑

selest
6. jún 2019

Boli sme sa fotit az par dni po. Po prve neviem ako by sme to stihli a po druhe sami presne roztiekol makeup. Strasnu horucavu sme mali. Vlasy som mala mokre uplne..
Mali sme sa ist fotit pred svadbou ale slecna😂mi uplne dodrbala vlasy aj licenie tak sme fotenie zrusili. Nastastie lebo som si pri foteni zaspinila cele saty a manzel oblek ale to mi uz bolo jedno kedze to uz bolo po svadbe..

aleshka_supermama
6. jún 2019

@miska7754 v july neviem ci niektorá bude mať ale júli sa isto nájde niekto 🤣🤣🤣

sadkoni
6. jún 2019

@miska7754 tak máš možnosť sa fotiť aj neskôr alebo pred svadbou, veľa ľudí čo nie sú poverčiví to tak robí, ja by som sa vydávala len v jarných alebo jesenných mesiacoch 🙂

slniecko2019
6. jún 2019

My sme mali v juli svadbu. Nastastie nebolo az take horko. Mali sme ,,len,, 30 stupnov. Fotili sme sa pred obradom a vobec mi nezisiel makeup. Vizazistky su take sikovne, ze ti makeup tak zafixuju, ze ti vydrzi az do dalsieho dna. Toho sa bay nemusis. A co sa tika potenia...tak kazdy sa spoti, hlavne aj ti co stresuju. Takze klud. Neboj aj hostia su spoteni 🤣 das rexonu a je to 🤣

monca0021
7. jún 2019

@miska7754 ja obdivujem ženy ktoré mali svadbu v takom teple. Skôr by som vyberala dátum ešte pred letom alebo po. Ja som mala svadbu v zime. Bola zima, sneh a aj napriek tomu som sa spotila od stresu😂😂😂 takze ja len držím palce keď už si si vybrala taky datum😀

asia83
7. jún 2019

@miska7754 My. V auguste, 38 stupňov, fotenie pred obradom v lese, na poli, pred kostolom, v galérii. Na fotkách vyzeráme akoby bolo 20 stupňov. Dve veci nám pomohli: klimatizované auto na presun a púder značky Rimmel. Make up tiež Rimmel. Všetky ženy sa čudovali, že mi na tvári nič nevidieť, že to "drží pokope"drzi. Akože snažili sme sa tváriť, že sa nič nedeje, že pohoda, aby sme mali dobré fotky. Na tom poli sme však vydržali päť minút, máme zo dve fotky odtiaľ.

asia83
7. jún 2019