Svadba v júli

21. feb 2021

Ahooooj 🌸
Je tu niektoré dievča, ktoré sa ma vydať v júli?
My mame termín júl a nevieme čo a ako. Plánujeme mat cca 100 ľudí. Ale ta korona je katastrofa.
VDakA. 🤣

kitycat
21. feb 2021

Optimistka 🤟

dominikac321
21. feb 2021

@kitycat ja si praveze myslim ze jun jul august bude zas normal a zas si budeme na jesen hlavy buchat...

autor
21. feb 2021

No veď toto, že leto predsa len sa môže pouvolnovat všetko. Teraz je celkovo chorľavé obdobie. Chrípka, angína atď ale teraz všetko hádžu na koronu. 🤦‍♀️🤷‍♀️

aurorastone
21. feb 2021

mňa skôr desia tie 40tky vonku zákusky a alkohol 😀

kitycat
21. feb 2021

Ja som v Prahe. Minule leto sa tu vsetko uvolnilo a teraz Cesko bura hitparadu v statistikach... Takze planovat teraz svatbu so 100 hostami je cire blaznovstvo.. Mozno ak sa vas vsetkych 100 + oddavajuci zaockuju 👌

bea2804
21. feb 2021

Pochybujem, že sa niečo uvoľní 🙂 každopádne tento rok mám ísť na 3 svadby, ale sami nevedia, čo bude. Jednu svadbu dokonca zrušili, spravili si iba o 6 ľuďoch. Druhu svadbu už posunuli na tri krát,tiez na júl. Tak hádam sa to nejako dá do normálu :/ ale myslím úprimne, že takto nás budú držať “cely rok”.

petamich
21. feb 2021

@dominikac321 normal resp. uvolnenejsie urcite (a potom presne si budeme trieskat hlavu) ale nemyslim si, ze povolia 100 ludi, covid automat aktualne hovori, ze aj ak budeme vsetci zeleni, tak max. do 50 ludi, nemyslim si, ze svadby do 100 ludi budu realne

ninusa221
21. feb 2021

My sme boli minule leto v auguste a to bola cista katastrofa strašne bolo teplo😃

dominikac321
21. feb 2021

@petamich nezamyslela som sa nad poctom ludi ktory autorka spomina len tak celkovo, podla mna sa nechame opantat tym, ze cisla budu nizke, prirodzene pominutim chripkovej sezony, coraz vacsim mnozstvom zaockovanych ludi a aj ludia co to prekonali...

matkahelka
21. feb 2021

ja sa vydavat sice nechystam, ale som presvedcena o tom, ze leto bude presne take ako bolo to minule. vlada bude tlacit opat na dovolenkovanie na slovensku, na podporu hotelov a restauracii. a s tym suvisia aj svadby, oslavy.

sisa_s
21. feb 2021

Ja rusim svadbu v juni s menej hostami, takze jul a 100 si fakt optimistka 😀 mne sa nechce do poslednej chvile stresovat, ak bude platit dalej semafor, tak si predstav, ze si v zelenom okreese, juchuchu svadba, o tyzden to vypukne v nejakej miestnej firme a si v keli 😀 toto zazivat nechcem

oblecenie99
22. feb 2021

No potom,čo som si teraz na noc prečítala status jedného z našich ministrov,že síce všetko zatvorené,ale pome otvoriť kostoly, mňa už nič neprekvapí, cize si viem úplne v pohode predstaviť svadby so 100 ľuďmi na máj a potom sa v septembri zase budeme búchať hlavou o stenu a v októbri zalezieme a nejak preckame zimné mesiace. ..niektorí v zdraví,iní nie.. a tak dookola ešte pár rokov.. Ti optimisti to u nás zvykli volať "naučiť sa žiť s coronou" 🤣😂 autorka, ja osobne by som neplánovala takú veľkú svadbu,viď automat. V lete 2020 sme to mali super, len nezabudnime,že vtedy sme tu "srandu" nemali skoro vôbec rozšírenu.. teraz je iná situácia.

tanickalab
22. feb 2021

Ja nejak proste neverí, že by to aj cez leto bolo tak ok, že by sa uskutočňovali koncerty a rôzne hromadné podujatia. Aj svadba o 100 ľuďoch, bude podľa mňa ešte nereálna

janeninka
24. feb 2021

Jasne ze sa situacia zlepsi ale neverim ze natolko. Prave svadby(hostiny) su velmi rizikove kedze tam sa o nejakych opatreniach velmi neda hovorit. Skor by som riesila max 50 ( podla automatu).
Ved ked si len uvedomis ze napr dnes sme mali cisla ako 10.1.napr cize situacia sa vôbec nezlepsuje.. uz mesiace je to zlee - od novembra su to takmer 4 mesiace - do jula je to 5 mesiacov. Myslis ze za ten cas prejdeme vsetkymi fazami covid automatu az k tomu ze ho zrusia?