Svadba v chladnom počasí

14. apr 2023

ahojte, zajtra ma caka svadba a mam dilemu..... mam taky biely svetřík, který si plánujem prehodit cez šaty ... avšak vsetky detaily mam prave na ramenách a rukávoch siat a budu teda prekryte :( ako to riesit? nejake tipy?

andreakotesova
14. apr 2023

Počas svadobnej hostiny si sveter vyzlečieš.

lili2015
14. apr 2023

Ja som mala svadbu v októbri, mala som normálne biely kabátik na šatách. Vrch šiat bol čipkovaným, také 3/4 bolerko. Na fotenie sa chvíľka dá vydržať a potom v sále už bolo teplo.

janka_266
14. apr 2023

Tiež som mala podobne, mala som na šatách pelerínu. Znovu by som si ju dala dole aj v kostole. A fotiť sa samozrejme bez svetra tiež, ak sa budete zajtra.

tosomja
14. apr 2023

Mala som svadbu v novembri a bola som vyzlečená na obrade aj na fotení. Vo vnútri na hostine tiež 😃

zorkahorka
14. apr 2023

Tak budes v strese,ze ti ani zima nebude

ivangeline
14. apr 2023

Ved mozes dat kedykolvek dole a zas 5.

andreatytler
14. apr 2023

Oblec si silonky ak sa da. To ta zohreje natolko ze vydrzis bez svetra. Ale podla mna bude jednoduhsie si ten sveter dat dole na obrade a potom na hostine. Budes v pohybe a strese. Zima ti nebude.

zuzanna33
14. apr 2023

Mi sme mali v januári tiež som sa bála a mne osobne pomohli rukavičky a cez ramená taký kabátik svadobný na fotenie vonku ale stres robí svoje vobec mi nebola zima