Svadba v 5. mesiaci tehotenstva

kikulka25
25. feb 2016

Ahojte 😉 chcela by som sa spýtať žien, ktoré mali svadbu uz s bruskom, ako ste prezivali svadbu? My máme svadbu v júni a to budem v 5. mesiaci 🙂
Ak by ste mohli, pridali by ste aj foto v svadobnych satach? Ja mam zatial vyhliadnute tieto saty http://www.babybelly.sk/484/amelie-svadobne-sat...

janine6623
25. feb 2016

Ja som mala tak svadbu, bolo to ok. Mala som sice vtedy trosku problem s placentou, tak som tancovala opatrnejsie, ale inac uplne v pohode bolo vsetko. Fotku narychlo nemam v tablete ale v mojom fotoblogu uplne v lrvom albume asi najdes aj svadobnu fotku.

orsiko
25. feb 2016

Ahoj. Ja som sa vydavala v july a to som bola v 27tt. Bolo to super. Síce my sme nemali klasickú svadbu. Bola oficialna časť a potom gulasparzy u nas na dome. Ja som si kúpila jednoduché šaty v h&m. Keďže s týmito stránkami nemal dobre skúsenosti. Aj ja som si objednala a aj poslala naspäť. Naj je ich vyskúšať a nie cez nez kupovať.

kikulka25
autor
25. feb 2016

dakujem baby 🙂

@orsiko objadnavala si konkretne z tej stranky? Uff, to ma nepotešilo

lenkark
25. feb 2016

Ahoj takže my sme mali svadbu keď som bola skoro už v 6tom mesiaci...myslím si že svadba bola v pohode akurát som potom už kolo polnoci nevládala chodiť a nohy mi trochu spuchli tak som neobula ani druhé topánky ku šatám po polnoci a tak som bola až do rána v bielych...ani nevieš ako som vtedy ľutovala že som nemala zo sebou nejaké balerínky...potom som behala aj bosá 🙂 inak aj tance myslím voči mne boli opatrné takže žiadne ťahanice o nevestu neboli 🙂 pekne si ma posúvali aby sa mi nič nestalo 🙂 prípitok sme mali nealko šampanské ale ani mi alkohol nechýbal....myslím že svadba s bruškom je úplne v pohode ,nemusíš sa báť 🙂)) inak šaty som mala vzadu sťahovacie...šatočky si si vybrala krásne 🙂 prajem krásnu a bezproblémovú svadbu a hlavne nech si v pohode ... hádam som trošku pomohla 🙂

kikulka25
autor
25. feb 2016

@lenkark dakujem, krasni ste boli 🙂 ja sa tesim na svadbu velmi, len dufam, ze aj ku mne budu ohladuplni svadobcanie 😀

aehre
25. feb 2016

Aj ja som sa vydávala v piatom mesiaci. Neviem kolky to bol už presne týždeň, ale zaciatok 5 mes. ešte len. Veľmi som sa bála,aj tancovať a tak,ale všetko super dopadlo. Šaty som mala z požičovne , vzadu na snurovacku, nech sa môžu dobre povoliť. Keďže 5 mes. je taký,ze bruško môže vykuknut a podrast aj za pár dní 🙂 mne veľmi nebolo bruško vidno, týždeň po svadbe to bol už ale oveľa väčší rozdiel 🙂 neľutujem toho,ze sme mali svadbu a aj keď som už bola tehu 🙂 foto tu nemám,no skúsim ti poslať do správy 🙂 mali sme 9.6. svadbu 🙂

orsiko
25. feb 2016

Z tejto stránky nie ale z inej. Vies to sú site šaty na jednu danu teh.figuru...a keďže kazda žena priberá inak tak je ťažko trafiť na spravnu. Mne keď už ani druhy pokus nevysiel šla som do obchodov a kúpila som pekne dlhé šaty s cipkou za 20€ a bolo 😉

danielita18
25. feb 2016

Ahoj ja som sa vydala v 16týždni,svadba bola súper aj som sa vytancovala,súper najedla,skoro som praskla ale keby mám možnosť si ešte niekedy vybrať tak tehotná sa už nikdy nevydavam radšej by som sa vydávala až p pôrode,len my sme mali všetko vybavené,zaplatené zálohy a potom som zistila že som tehotná 🙂

slavkaz3
25. feb 2016

@kikulka25 Ahoj, ja som sa vydávala v piatom mesiaci tehotenstva v Ríme a s bruškom a v svadobných šatách som dala trip po Rímskych pamiatkach. Aj keď musím podotknúť, že sme mali prenajatého taxikára. A bolo to doteraz to najromantickejšie, co som kedy zažila. Dnes som šťastná mamina dvoch krásnych dcérok. Tie šaty, čo si si vybrala sú nádherné. Len teraz ešte nevieš, aké budeš mať o pár mesiacov bruško. Tak aby si ich potom obliekla. Ja som mala také rímske šaty, keďže aj svadba bola v Ríme. A boli veľmi pohodlné.

danielita18
25. feb 2016

@slavkaz3 ja som bola na skuske 2 tyzdne prdd svadbou a saty v pohode a den pred svadbou som ich ledva obliekla ale nastastie sa dali upravit