Svadba už rozvedenej ženy

klaudinkax
28. aug 2021

Ahojte 😊 chcem sa spýtať hlavne vás dámy:
Ak som rozvedená a mám nového priateľa s ktorým plánujeme svadbu (na úrade)😊 (niekde v prírode) 😊 aké si môže dať nevesta šaty? Biele, či radšej ružové? 😊 Ďakujem 💕

ivkazba
28. aug 2021

@klaudinkax aké chce. Kľudne aj biele princeznovské a kľudne aj zelené. Obleč si čo chceš a nie čo povedia iní.

elenita
28. aug 2021

@klaudinkax ja som mala taketo 😉 A je to uplne na Tebe, na toto neexistuje predpis.

tara42
28. aug 2021

@klaudinkax kamoska sa druhy krat vydava a dava si znova biele.

simsalabim
28. aug 2021

@elenita Krasne saty 😍

esteregres
28. aug 2021

@klaudinkax Perfektna otazka, akoze kvoli ludom? Ja som sa vydavala neskoro a mala som kvietkove lebo sa mi pacili a nie preto ze co kto povie a co sa ma.

pribinak
28. aug 2021

@elenita máš krásne šaty 😊😊😊

ankare
28. aug 2021

Pokojne si daj biele.

sissy27
28. aug 2021

@klaudinkax pokiaľ viem, tak biela symbolizuje panenskú čistotu a povedzme si ako je, tých panien pred oltárom je ako šafranu 😃 takže kľudne biele aj na 4.svadbu ak sa ti páčia.

luci_ba
28. aug 2021

@klaudinkax aké sa ti len páčia, kľudne aj biele 😊

annamalaga
28. aug 2021

@elenita pekná nevesta. A dúfam že sa Vám darí. Pamätám si tu nateba z jednej diskusie( ty asi vieš akej) všetko dobre prajem.

dashenka426
28. aug 2021

Ja som mala takéto 😀

evkao
28. aug 2021

@elenita krasne saty 😍 hned by som ich brala 😊
@klaudinkax ja som sa vydavala prvykrat (a hadam aj posledny) a mala som svetlomodre saty 🙂 povodne som chcela cierno biele, ale urobila som kompromis kvoli rodicom 😁

lubhomira
28. aug 2021

@klaudinkax ja takéto, ale je to na každej z nás, ak sa nevesta cíti dobre, tak je všetko v poriadku ☺️🍀❤️

elenita
28. aug 2021

@annamalaga Ahoj 😊 Ano, viem, akej diskusie. Doteraz mam vryte v pamati kazde jedno slovo z nej..s manzelom aj s detmi sa mame uplne super, kazdy jeden den je pozehnanim ❤. Sice je toho vela, prerabame kupeny domcek, stale treba nieco riesit. Ale mame sa radi a mame krasne zdrave babatko ❤ Dakujem 😊

konikkon
28. aug 2021

@klaudinkax kľudne si daj aj biele princeznovske, ak sa ti to paci, ale väčšina ľudí ťa bude posudzovať a smiať sa. Ak si s tým ok, tak hor sa do toho. Ak chceš byť decentná nevesta a vyhnúť sa posmeskom, ja by som volila elegantne šaty ružovej / krémovej farby.

elizabet173
28. aug 2021

@klaudinkax nevesta si môže dať také šaty, aké sa jej páčia a v akých sa cíti dobre. Bez ohľadu na to, či je to prvá, alebo štvrtá svadba. Ak chce princeznovské s päťmetrovým závojom, alebo nohavicový kostým maslovej farby, alebo čierne šaty s bielymi bodkami pod kolená je to len a len jej vec

alazala
28. aug 2021

@klaudinkax klasické dlhé biele som mala 😊

alazala
28. aug 2021

@konikkon mne sa nikto nesmial v bielych šatách, prečo by mal?

konikkon
28. aug 2021

@alazala lebo ľudia su takí...

kubkovamama
28. aug 2021

@klaudinkax co len chces si oblec.My nemame radi nalinajkovane a "co sa patri", moj muz je dost free,on mal prvu svadbu klasika,honosnu,kvoli exmanzelke,ona velka biela tortova roba.Ja tiež prvu taka klasika.A obaja strasne neznasame konvencie..prve co mi povedal,ze dufa,ze nechcem megasaty a tie chvosty na ociach(rozumej umele mihy) Tak sobas bol proste náš,podla predstav o dvoch svedkoch,chlap v teniskach,ja sice saty,ale som si sila a keby nebolo horko,idem asi aj v rifloch.Make up neznasam.Bola sranda,kopa smiechu.A bol to nas den iba pre nas dvoch,nic ine nás nezaujimalo,ziadne handry ci topanky.Ale kazdy samozrejme ma ine vizie sobasa.

elizabet173
29. aug 2021

@konikkon tá väčšina ľudí, ktorá by ma posudzovala a smiala sa, by mi bola maximálne ukradnutá, lebo by mi bolo jasné, že sú to ľudia obmedzení, normálny inteligentný človek toto predsa nerieši. A väčšina by to určite nebola. Ešte ma v živote nenapadlo rozmýšľať nad tým, či má mať nevesta pro druhom sobáši šaty biele, alebo inej farby. Je to výsostne jej vec. Viem, biela vyjadrovala nevinnosť, panenstvo a napriek tomu bola polovica neviest tehotná 😀,

elizabet173
29. aug 2021

@alazala prečo by sa ti mal smiať? No aby ukázal svoju úbohosť, nič iné. A myslím si, že dnes je to každému ukradnuté, či má nevesta na druhej svadbe dlhé alebo krátke šaty, biele, alebo oranžové

konikkon
29. aug 2021

@elizabet173 ved to presne autorke píšem,že ak jej nevadia posmesky, tak smelo nech si dá aj princeznovske šaty.

elizabet173
29. aug 2021

@konikkon to áno, iba som nepochopila tie posmešky. Nerozumiem, prečo by mal niekto normálny robiť posmešky z toho, že nevesta, ktorá sa vydáva druhý krát, má biele dlhé šaty. Jedine nejaké staršie klebetné tetky s predpotopnými názormi, inak sa nad tým nebude pozastavovať nikto. Bola som na takej svadbe, nevesta mala takmer štyridsať, nepočula som, že by padlo jedno slovo o jej šatách. Prítomní mali iné témy na rozhovor a to tam bolo od ročného dieťaťa až po 90 ročných.

adrianap83
29. aug 2021

@klaudinkax mne ako hosťovi na svadbe by bolo úplne jedno či si 5x rozvedená a máš "znova" biele šaty ☺️ hlavne by som vnímala, že sa cítiš krásna a si šťastná! V akýchkoľvek šatách ☺️

klaudinkax
autor
29. aug 2021

@ivkazba
@elenita
@tara42
@esteregres
@ankare
@sissy27
@ankare
@luci_ba
@annamalaga
@dashenka426
@evkao
@lubhomira
@konikkon
@elizabet173
@alazala
Babulky ďakujem za diskusiu 😊
Ďakujem za rady..
Som trošku taká, že reči iných by ma dostali a dosť by mi to pokazilo deň, keby o mne hovorili reči, že čo ja viem typu,, Ježiš Mária to čo si obliekla,, biele šaty,, a bla bla...
Ale tak vidím, že nejsom jediná ktorá sa vydáva druhý krát a nevyšlo jej manželstvo a chce byť znova krásna nevesta.. Nehovorím, že mi šlo konkrétne o typ šiat ale skôr o farbu... Nejaké dlhšie krásne biele šaty elegantné by som si predstavovala 😊 závoj 5 metrový nemusí byť 😁

klaudinkax
autor
29. aug 2021

@adrianap83 krásne ďakujem, takýchto hostí si človek musí vážiť 😊 a zasa mi chceme svadbu len v kruhu rodiny... Len aj tá si môže povedať ze prečo biele a hneď svadobné 😏 mam takú dilemu z toho proste aby som sa cítila dobre a nemala v hlave myšlienky že každý namna pozerá a som im na smiech 🤦‍♀️😒🙂

klaudinkax
autor
29. aug 2021

Tieto sú krásne 😊

kubkovamama
29. aug 2021

@klaudinkax ak chces elegantne,skus popozerať nieco co aj potom vyuzijes,nieco co sa da skratit alebo sukna+vrch no a ked take ozaj svadobne,tak kúp,nie z požičovne a nechaj pre dceru/vnučku ako pamiatku.Ja nemam rada roby a tak,ale ak by som napriklad dostala ako mladá po mame,babke,prababke,tak by som si dala.Uz len pre ten pocit.

elizabet173
29. aug 2021

@klaudinkax tie sú naozaj krásne a reči okolia by som mala na háku. Pochádzajú väčšinou od jednoduchších ľudí, od žien, ktoré nemajú partnera a majú kopu času riešiť iných.