Svadba s ročnou dcérou - skúsenosti

16. nov 2020

Baby prosím o vaše skúsenosti. Plánujeme klasickú svadbu - obrad , zábava , hostina. V deň svadby bude mat dcéra práve jeden rok. Myslite že to je zvládnuteľné s tak malým dieťatkom ? Ukludnite ma lebo mám take obavy že váham aj svadbu presunúť. Ďakujem

pininka1
16. nov 2020

Boli sme na takej svadbe,zavisi od dietata. Na tej svadbe ta mala nechcela byt s nikym, cely obrad preplakala,bolo tam na nu vela ludi a z oslavy mamicka v jednom kuse odbiehala ku nej. Ja osobne by som taku svadbu nechcela.

lauriema
16. nov 2020

A kedy planujete taku velku svadbu?

alice8mi
16. nov 2020

bola som na svadbe kde mali novomanzelia presne rocne dieta. za mna urcite nie,posunte to na neskor. ten rok pre vas nic nezmeni ale s dvojrocnym dietatom to budete mat omnoho jednoduchsie a urcite si to viac uzijete

mandarinka555
16. nov 2020

Odkedy sú povolené svadby s viac ako šiestimi ľuďmi ????

petamich
16. nov 2020

@mandarinka555 tak velka svadba sa planuje 6-12 mesiacov vopred a kedze nikto nema vestecku gulu, tak dovtedy nik nevie co bude, my mame svadbu tiez naplanovanu - bude bude/nebude nebude 🙂

ibrunova
16. nov 2020

My sme tak mali a pravdupovediac to bolo hrozné.

domisha02
16. nov 2020

My sme tak mali a teda nebolo to nič moc.. radšej počkajte az bude mat tak 2 roky až 2,5 r

midka
16. nov 2020

znami mali,,, odporucam,, dohodnut si niekoho, kto sa bude na 100% venovat, malej, pestovanie, krmenie, kocikovanie, uspavanie,,, znamej to robila,, sestra,, mama povedala, ze si chce uzit svadbu,, bolo to vsak vcelku dost narocne ,,, zalezi ake mate dieta,,,,

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anickaaa6aaa
16. nov 2020

Ano da sa. Nas syn mal na nasej svadbe 8m. Mali sme aj izbu prenajatu pe neho.. A kto si chcel oddyccjnut bol s nim a bavili sa😊

macekovam
16. nov 2020

podla mna to bude hrozne najma pre teba.. ini sa zabavia.. ale teba mozno aj slak trafi...

1katus1
16. nov 2020

Neboj dajú opatrenia a zakial budú moc byť také veľké svadby tak mala pôjde do školy 😁 prosím brat a humorom trocha na uvoľnenie keď máš obavy

katkami123
16. nov 2020

My sme boli iba ako hostia s muzom na svadbe s ročnou a museli sme skôr odísť. Cely čas nám plakala, povedali sme si, že s takým maly dieťaťom už nikdy viac. Potom sme išli, keď mala asi 18-20 mesiacov a bolo to úplne o inom, tancovala tam s deťmi, aj keď vo vedľajšej miestnosti, lebo takým malým vadi ešte hlasná hudba.

katpox
19. nov 2020

No vzhladom na situaciu,, by som zvazovala ucast, my sme boli cez leto, sesternica mala len obrad, bez oslavy, tak boli sme aj prave s rocnym v kostole, vydrzal polhodinu, potom s nim siel manzel von sa prechadzat, po omsi sme zagratulovali a sli domov

ivky
27. nov 2020

zalezi aku ma povahu tvoja malá. pri mojej som neplánovala ani krst radsej. ale kamaratka mala 1rocnu dcerku na svojej svadbe a vpohode zvládli. pomahali obidve babky