Svadba + oslava 30. narodenín - vtipná pozvánka

ivana_j11
26. feb 2024

Baby, nemáte nejaké nápady ako vtipne sformulovať svadobnú pozvánku, keďže budúci manžel bude spolu so svadbou oslavovať aj 30 rokov 🙂 ďakujem

zuzzzka8
26. feb 2024

tak a je to tu...co myslis, oplati sa prist zabavit na b-day party? 🙂 ci skor zapijat zial zo straty slobody po 30. rokoch? :D kazdopadne, chceme vas pozvat na nasu spolocnu oslavu zivota, kde zaroven buduci pan manzel na svoje narodeniny dostane ten najkrajsi darcek MNA, svoju nevesticku :D ♥

juliacenc
26. feb 2024

Bez urazky. To je co za napad spojit svadbu s oslavou narodenin? Ja by som to nechala len pri pozvani na svadbu, narodeniny by som tam uz nemiesala.

janka1011
26. feb 2024

@ivana_j11 svadba ďaleko prevyšuje oslavu narodenín, vôbec by som to spolu nemiešala a už vôbec by som to nevkladala do pozvánky. Načo vlastne, či aby hostia priniesli okrem svadobného daru ešte jeden? Narodeniny nechať tak a riešiť len svadbu.

h2
26. feb 2024

Akože najprv vám budú blahoželať a dávať dary k svadbe a potom si ty niekam sadneš a budeš čakať, kým zablahoželajú novomanželovi ešte k narodeninám? A ktorá torta sa bude krájať, ako prvá? Svadobná, či narodeninová? Prepáč, ale podľa mňa zlý nápad.

alessavandervelden
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alessavandervelden
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denisa0504
26. feb 2024

Chápem, že sa vám to zdalo ako dobrý nápad, skĺbiť to, no ozaj to nie je vhodné... Svadba a svadobná hostina je tu na oslavu vás dvoch ako novomanželov, na oslavu vašej lásky a spoločnej cesty životom. Narodeniny by som do toho neplietla

oblecenie99
26. feb 2024

Fu, ja by som bola zaskočená, a aj by som si pomyslela svoje, aj keď to tak naozaj nemusíte myslieť, že tak pekne nenápadne ste dali vedieť, že nemám zabudnúť na ďalší dar 😁 Keby išlo o niekoho blízkeho, tak zrejme aj by som evidovala, že má narodky a bokom zagratulujem a možno nejaký dar dám (podľa zvyklostí medzi nami), ale ak by som bola pozyvana napr. na svadbu kamošky, s ktorou ani nie sme v nejakom extra úzkom kontakte a jej nastávajúceho ani nepoznám (zažila som, kamarátstvo z detstva a zrazu ma pozvala a keďže sme aj z jednej dediny a naši sa dobre poznajú, tak sme pozvanie prijali), bolo by mi to blbé no...

petronelag
26. feb 2024

@ivana_j11 Svadobnú pozvánku by som venovala len svadbe, potom už počas oslavy sa to môže spomenúť. Ale len tak okrajovo a vtipne, že na svoje narodeniny dostal najkrajší dar alebo nejako podobne.

ivana_j11
autor
26. feb 2024

Ako tak citam vase odpovede mate pravdu, rozhodne to prehodnotime 🙂 ďakujem

mk1111111111
26. feb 2024

Dajte oslavu narodenin potom a mozete to spojit so spominanim na svadbu, rozdate fotky a pod., v podstate tam budu ti isti ludia, znovu sa zabavite

kukuk29
26. feb 2024

@ivana_j11 a naco treba oznamovat aj ze ma aj narodeniny ? Ved ludia donesu dary na svadbu ,co este dalsi dar na narodky ? Max v ramci svadby mu poblahozelajte .Zvysok hosti to nemusi vobec prezivat tak ako vy...

mimka1402
26. feb 2024

@ivana_j11 neviem či sa u vás robia pirkoviny, ale to zväčša býva vo štvrtok a v sobotu svadba. Tak ak, možno niečo také ak chcete v tom čase. On nech to oslávi na rozlúčke so slobodou alebo o dva týždne skôr neskôr ak máte pevný dátum svadby, nemá zmysel to spájať.

domkakvet
26. feb 2024

@ivana_j11 tiez si myslim, ze to nie je dobre to spajat spolu.

jaskolka
26. feb 2024

@ivana_j11 narodeniny v tom úplne "zaniknú" to fakt nie je dobrý, nápad, v podstate to ani nemá zmysel.kedze hlavný bod programu bude a má byť svadba

muchotrafka298
29. feb 2024

Toto vobec nie je dobry napad. Za mna to vyznieva skor trapne, ze kvoli financiam spojis dve veci a cakas dary aj na svadbu aj na narodky.