Svadba o mesiac - sobota verzus štvrtok

aduuuuskaa
3. júl 2024

Ahojte chcem sa spýtať chceme naozaj malú svadbu o dvoch svedkoch rodičia potom si dať obed v reštaurácií. Mám viacej otázok.
1. úrad ideme vybaviť a však máme na vyber z dvoch termínov jeden je v sobotu a druhý vo štvrtok a naozaj neviem, ktorí je vhodnejší
2. Pozvať na obrad aj rodinu vzdialenejšiu? Nieje blbé že pridu len pred úrad a potom pôjdu domov ?
3.Ako ste to mali z fotkami fotili ste sa v ten deň alebo iný?
4. čo všetko je potrebné vybaviť ?
A chcela by som mať svadobné pekné šaty nie je to blbé keď nebudeme mat potom oslavu ?
Ďakujem krásne za všetky odpovede

januska12323
3. júl 2024

1. Zariaď sa podľa hostí.
2. Ak pozveš vzdialenejšiu rodinu tak ich pozvi aj na obed.
3. Fotky ako chcete vy, len si rozmysli či sa ti chce znova riešiť účes, šaty, líčenie...
Šaty si daj aké chceš je to tvoj deň.

melanta
3. júl 2024

1. Vyhovujúcejší je ten termín, ktorý vyhovuje vám dvom. Kľudne aj štvrtok, ak budete mať len obed s rodičmi, tak nebudú reštaurácie tak plné ako cez víkend.
2. Na obrad sa nepozýva. Obrad sa oznamuje a kto chce, príde zagratulovať. Ak už chceš vyslovene pozvať na obrad, pozvi aj na obed. Ale ak chcete to, čo píšeš, tak nepozývaj. Potrebuješ gratulantov? Ak nie, stačí potom oznámiť "vzali sme sa".
3. Fotky by som robila v deň svadby, keď už budeš mať šaty aj budeš upravená.
4. Šaty môžeš mať aké chceš. Aj svadobné princeznovské, aj červené, aj zelené, aj rifle. Je to tvoja svadba. Rieš ju tak, ako sa páči tebe. Všeobecne načase naučiť sa riešiť situácie tak, ako sa páči tebe. Naučiť sa neriešiť názory iných.

rorino
3. júl 2024

@aduuuuskaa u nás sa to robí tak,že na sobáš sa nevolá,širšia rodina ak chce príde,pogratuluhe a odíde,šaty si daj po akých ti srdce túži,nezáleží,či vás bude 500 alebo 5,termín by som asi brala sobotný,možno zaužívané,ale ak tých pár ľudí pôjde v piatok do práce,nie je to také slavnostne

zuzanka.zuzu
3. júl 2024

1.mali sme v sobotu, tých pár ľudí sme usadili normálne ku stolu bez rezervácie 😀 nechápem aké plné reštaurácie 😁 max.teda objednaj stôl ak veľmi chceš
2.mali sme oznámenia "vzali sme sa" práve preto aby nikto nechodil a nevedel 😂
3.v ten deň všetko, cca o 13 sme odišli z domu a o 17h mali doma prvý manželský sex 😎 čo z toho robíš také haló?
4.mala som princeznovské biele šaty 😍 bola to moja prvá svadba tak nech stojí za to 😂 na druhú si oblečiem asi niečo iné 🤷😂😂