Svadba na úrade počas covidovej situácie. Mali ste svadobné šaty?

stastna_mamicka
1. feb 2021

Ahojte. Mali sme termín svadby 1.5.2020 - COVID nám to prekazil. Odložili sme 1.5.2021 - situácia však stále nevyzerá dobre, mimo toho som opäť 🤰... takže to nechcem siliť. Chcem však aspoň úradnú svadbu len rodičia a svedok. Bašavel spravíme až o rok. Otázka na vás? Mali ste svadobné šaty ? Rodičia mali "kvadro"? Stačia len "spoločenaké šaty"? Ako ste to mali vy ?

vikusjk
1. feb 2021

@stastna_mamicka my sme mali dve svadby, na uradnej spolocenske saty a na cirkevnej potom klasika biele svadobne. Sestra napr. mali svadbu v takom parku a dress code bol taky casual, chlapi rifle a kosela, baby saty aj jednoduchsie, nic prehnane nobl spolocenske. Je na vas, ako sa rozhodnete, co sa vam paci a ako si prajete to mat 🙂

nafka0483
1. feb 2021

@stastna_mamicka Kazdy podla svojho vkusu. Take svadby som uz videla "s plnou paradou", teda velke svadobne saty, obleky, aj jdnoducha kosela a nohavice a kratke letne saty, alebo spolocenske saty, alebo uplne obycajne bezne saty - vacsinou rodicia a svedkovia sa stylom prisposobili mladomanzelom - cize ked mali oblek a saty, tak aj oni si dali obleky a spolocenske saty. Ked mala nevesta obycajne letne saty, tak aj mamka a svedkyna mali len take a ked zenich nebol v obleku, tak v nom neboli ani rodicia a svedkovia. Je to cisto na vas, pretoze nic z toho povinne nie je a kazdy si robi tak ako si praje a ako sa mu paci.

eri444
1. feb 2021

@stastna_mamicka svadobné veľké šaty sú podľa mňa zbytočné. Kúp si len nejaké jednoduchšie na spôsob spoločenských a biele. Potom ich možno ešte niekde aj vynosíš, na ples napríklad.

hettinka
1. feb 2021

@stastna_mamicka urob ako cítiš. Ak už máš svadobné kúpené, doma, dala by som si ich. Pokial ich ešte kúpené nemáš, možno by som šla do spoločenských, ktoré môžeš potom pri veselici využiť ako “popolnocne”.

laviedeluz
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elenita
1. feb 2021

@stastna_mamicka Ahoj, tiez sme chceli mat uradnu svadbu 1.5., ale teda za tychto okolnosti, neviem...tiez cakame babatko 🙂 Kludne mi napis, budem rada, ked pokecame.

petamich
1. feb 2021

my mame 27.3. a tiez cakame drobca 🙂 velke krasne svadobne saty ake som si predstavovala rusim ale kedze to bude (snad) jedina svadba v mojom zivote, tak biele saty a kyticku ano, stale dufam, ze aspon par peknych fotiek nam predtym fotografka bude moct spavit

stastna_mamicka
autor
1. feb 2021

@elenita som z toho nešťastná noooo :/

elenita
1. feb 2021

@petamich ja odpadneeem, tiez mate nateraz svadbu naplanovanu? 😍

domculis
1. feb 2021

@stastna_mamicka
Mi sme mali teraz nedávno a mala som biela šaty s malými ruzickami také voľné aby mi zakurilo trošku bruško....

elenita
1. feb 2021

@stastna_mamicka A nebudete mat ani pohostenie? Ja ani netusim, co a koho vobec zhanat, co sa bude alebo nebude dat. Ale saty si davam sit svadobne dlhe biele 😊

thoughtfulweirdo
1. feb 2021

My budeme mať úradný sobáš a šaty budem mať len spoločenské, také krémové. Ale ja by som sa v bielych nevydávala ani za iných podmienok, takže som nemala dilemu 😄

petamich
1. feb 2021

@elenita ano ano 🙂 v case, ked sme planovali sme teda uvazovali, ze ako dat termin ak by sa podarilo a ono sa podarilo 🥰 len teda s tou koronou sme sa prepocitali, nevadi, bude ako bude aj tak to bude krasny den a nedajte si ho pokazit ani my si nedame aj keby co 🍀

biba95
1. feb 2021

@stastna_mamicka mali sme svadbu v aprili, povoleníy iba svedkovia. Ja na konci 7 mesiaca 😂 a áno, kúpila som si z netu za 70€ tehotenské svadobné šaty. Len také jednoduché a myslím že na ten "obrad" a potom fotky to bol dobrý nápad 🙂

elenita
2. feb 2021

@petamich my uz uvazujeme nad datumom 3.3. 🙈 lebo asi sa tie opatrenia nezvolnia ani do maja...ale fakt asi len my dvaja a svedkovia... :-/

stastna_mamicka
autor
2. feb 2021

@elenita nie práveže ani hostinu iba doma s rodičmi bývame v jednom dome tak objednám catering a dame si jeden zdravotný domácej hotovo :D