Svadba - máj verzus jún

15. feb 2024

Ahojte, chceli by sme mať svatbu v takom príjemnom teplom, no nie horúcom počasí. Mame vybraté miesto je tam krásne prostredie, exteriér ale aj interiér je super keby náhodou prší. No ale, keby neprší a nie je škaredé počasie, ktory mesiac je podľa vás lepší? Máj ci jún? Ktorý mesiac z tychto dvoch by ste si na svatbu vybrali vy? Keby ju chcete mať vonku.

lenkakoc444
15. feb 2024

Podla mna maj. V juni uz moze byt velmi teplo. Prsat moze hocikedy 🙂 ale aspon tym horucavam by som sa snazila vyhnut

tehulka2011
15. feb 2024

Maj. A pise sa svadba

beata_k
15. feb 2024

Koniec maja, zaciatok juna.

guiseppinka
15. feb 2024

Podla poslednych majov a junov by som zvolila september alebo oktober... maj je taky desny posledne roky.. extremna zima... este mozno koniec juna...

galganka
15. feb 2024

Mali sme v máji. Po obrade, kým sme jedli, jemne spŕchlo a zase bolo vonku krásne. A to sme mali dátum cez "troch zamrznutých".

babydesire
15. feb 2024

Maj..v juni je velmi horuco..kamoska mala v polke juna a to bolo hrozne vydrzat tie teploty..uf

janickacrazy
15. feb 2024

Hovorí sa, že svadba v máji prináša nešťastie. Viem, je to len povera, ale aj tak by som volila radšej jún. My sme mali v auguste a bolo fakt horko. Ale zase aspoň neprsalo. 😁

zuzuliennka1
15. feb 2024

tiez by som podla poslednych rokov volila uplne ine mesiace, napr. september, zac. oktobra.
v maji moze byt este realne fakt zima, v juni zase horucavy aj nad 30.

vkatush
16. feb 2024

@galganka tiež sme mali na zamrznutých a krásne počasie, ani zima, ani horúco.

A povera, že májové manželstvá sú nešťastné sa nám zatiaľ oblúkom vyhýba 😁

gab1sol
16. feb 2024

Mali sme 10.5. Ešte ráno, kým som bola u kaderníčky, pršalo. Odchádzala som od nej, už svietilo slnko. Celý deň bolo krásne a teplo. Až do noci. V nedele opäť lialo. V júni je už často horúco. Ale stačí jeden víkend. Kedy je horúce alebo upršané počasie a je jedno, ktorý mesiac to je…

gir
16. feb 2024

Mali sme 9.5. Ráno jemne spŕchlo, o druhej slnečno, do kostola som išla v bolerku.

mimikarol
16. feb 2024

Ja by som volila radšej máj - druhú polovicu. My sme boli na svadbe koncom augusta cez tie najväčšie horúčavy a to bola katastrofa. Všetci dopoteny, vnútri vypeckovana klíma, mne tam až zima bola.

galganka
16. feb 2024

@janickacrazy svadba v máji schytala túto poveru, lebo keď sa v dobách dávno minulých zobrali v máji, museli pekne zalahnúť, hneď splodiť dieťa a to nebožiatko sa potom narodilo vo februári, keď bola najväčšia zima a nebolo čo jesť. Čiže malo minimálnu šancu na prežitie. To sa nás už našťastie netýka. 🤷🏼‍♀️

radacak
16. feb 2024

S tohoto by som si vybrala tak koniec mája alebo uz radšej jún...posledné roky býva máj dosť chladný .
My sme sa brali 15 .mája a veru najteplejšie nebolo..ale to aj preto že to bolo v čase zamrznutých.
Brat sa ženil tiež v máji pred 2 rokmi (nejak po 20,nie úplne koniec mesiaca ešte )a cez deň bolo fajn ,teplucko ale večer a v noci bola riadna zima.A minulý rok sme boli tiež v máji na svadbe tuším 6.5 a bolo celkom príjemne
Počasie si nevyberieme ...ale radšej by som volila koniec mesiaca,to už je väčšia istota že bude teplejšie

beronsche
16. feb 2024

Pocasie nenaplanujes..
Mala som svadbu koncom maja. 2 t pred svadbou a 2 t po bolo krasne, naozaj teplo. V den svadby bola prietrz mracien, my v kostole a vonku sa certi zenili.. 🤪 nevadi, stastie nam prsalo..
Kamaratka mala prvy junovy vikend a mali naozaj chladno..
Proste hop alebo trop.. 🤷

maryetta
16. feb 2024

Teraz je počasie tak vrtkave.
My sme mali svadbu 20.4. Bolo super 17stupnov.
Po obrade sprchlo. 1-2tyzdne predtym snezilo.

matkamirko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
16. feb 2024

@matkamirko my svadbu plánujeme už dlho, vôbec neviem o com píšeš. Asi si sa zle vyspala keď máš potrebu rýpať. Nájdi si niekoho iného, tu mi píšu normálne ženy skúsenosti.
Pani neomylna🙈 takých ľudí ako ty milujem kks

matkamirko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
16. feb 2024

@matkamirko pozerala som tu diskusiu, asi si si veľmi stala za svojím keď si vymazala komentáre 😅 ci si len zatrpknuta ze ty si svaTbu nemala?

stastnamanzelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matkamirko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
16. feb 2024

@matkamirko pýtala som sa na jednu otázku, neodpovedala si mi a už ani nemusíš. Dúfam, že to pochopíš 😅

24mima
16. feb 2024

My sme mali mat 13.5. A nakoniec sme mali 17.6. A som rada ze sme ju posunuli. V máji v ten deň pršalo a ešte sme dostali kiahne dokonca aj manžel. V júni bolo prijemne mala som šaty s dlhým rukávom čipkované a v pohode, nádherné počasie sme mali.