Svadba - kupovali ste obrúčky v iZlato?

anulienka26
7. mar 2020

Ahojte 🙂
Chcela by som sa vás opýtať či má niektorá z vás skúsenosti s obrúčkami z obchodu izlato. Ak áno prosím poraďte. Či neboli skoro zničené, prípadne iné problémy. Na internete som čítala rôzne komentáre. Ďakujem 🙂

veronice
7. mar 2020

@anulienka26 z izlato nemam ale vrelo odporucam awoz.sk odtial mame my aj brat a velka spokojnost - oooobrovsky vyber, rychla vyroby a dobry servis.
A skus sa popytat aj na mojasvadba.sk, tam je viac priestoru na taketo temy 🙂

anulienka26
autor
7. mar 2020

@veronice ďakujem 😉

anitka_4
7. mar 2020

S obruckami nemám skúsenosť,ale sestre som na narodeniny darovala prsteň z bieleho zlata (2 roky dozadu) a je stále ako nový,ale teda,nenosí ho nonstop na ruke

anulienka26
autor
7. mar 2020

@anitka_4 no to je iné, keď ho nenosí, lebo obrúčku budem mať na ruke stále 🙂

ivka27101
7. mar 2020

@anulienka26 my máme odtiaľ obrúčky a zatiaľ sú bez poškodení ale nedá sa povedať ze by sme ich nosili každodenne.

martinals
7. mar 2020

Ahoj myslím si že, ak budeš nosiť obrucku, z ktorého koľvek obchodu alebo eshopu časom sa to na nej ukáže,škrabance, dolky... . Ja mám z i zlato prívesok a nosím ho stále, som s nim spokojná. Z času na čas ho vyčistím a je ako nový.Takze za mňa spokojnosť 🙂

marion09
7. mar 2020

@veronice nooooo....tam aj ceny sú "báječné"

lucmirka124
7. mar 2020

@anulienka26 mame z izlato obycajne jednoduche biele. Nic narocne.ale ja som spokojna. Nosenie samozrejme vidiet neblisti sa vysokym leskom uz nadaleko.ale drzia si svoj tvar.nikdy sme s nimy nemali ziadny problem.mame ich 4 rok.nosime ich stale takmer.ja som spokojna🍀

malinajahoda
7. mar 2020

@anulienka26 máme odtiaľto obrúčky z 3 druhov zlata už 2,5 roka. Prsteň nosím nonstop a to myslim doslova. K tomu mám ešte malú dcérku. Žiadne poskodenia, škrabance, nič. Som veľmi spokojná.

veronice
7. mar 2020

@marion09 za dve obrucky kombinovane biele a zlte zlato ja aj s kamienkami a obaja s gravirovanim za 200e. To mi pride bajecne aj bez uvodzoviek ;)

anulienka26
autor
7. mar 2020

Vďaka vam 🙂

jankadt
28. mar 2022

My máme svadobné obrúčky od zlatníkov zo Štiavnice, zlatníctvo Šperkovnica.