Svadba koncom augusta

26. jún 2024

Ahojte baby.Prosim Vás viete mi poradiť? Chceli by sme mať svadbu koncom Augusta.Treba dávať žiadosť už teraz alebo až nejak začiatkom toho Augusta? Ďakujem Vám

tamtamka26
26. jún 2024

žiadosť komu? na matriku?? určite áno, aby mali voľný termín.

jaskolka
26. jún 2024

Sobáš chcete úradný alebo v kostole? Ak úradný, tak môže stačiť aj v auguste, ale pre istotu sa treba ísť už tetsz informovať.
Ak cirkevný, tak jednoznačne už tetsz, aby sa stihli všetky náležitosti (príprava, ohlášky). A tiež samozrejme najorv ísť na faru

autor
26. jún 2024

@jaskolka Áno na úrade.

autor
26. jún 2024

Áno na Matriku.

krevet86
26. jún 2024

Tak neviem odkiaľ si ale ak myslíš august 2024 tak to držím palce. Svadby sa riešia aj rok dopredu. Treba si zavolať alebo poslať mail na matriku kde chceš mať svadbu,či majú voľný termín.

autor
26. jún 2024

@krevet86 Už som tam písala mail.Tak voľný termín majú 30.8.2024.O týždeň neskôr ako sme chceli

krevet86
26. jún 2024

Tak vidíš. Môžeš teda preložiť svadbu alebo skúsiť iné miesto. Ja som riešila svadbu 9 mesiacov dopredu. A mala som šťastie lebo ako je to nejaký vychytený dátum tak sa objednáva aj rok dopredu.

autor
26. jún 2024

@krevet86 Nie týždeň už vydržíme.A nič sa nedeje keď to bude 30.8

krevet86
26. jún 2024

To máte len menšiu svadbu na úrade? Lebo keby ste mali takú klasickú slovenskú s Dj,foto,video a sto hosťami to by ste asi len tak ľahko neposunuli 😁. Ale fajn,že sa našiel termín a svadba bude. Veľa šťastia prajem.

rorino
26. jún 2024

@krevet86 na matrike určite netreba rok dopredu,to len pre motivované nevesty,ktoré chcú mať špeciálne všetko,potrebujú riešiť rok dopredu.V pohode sa to všetko dá zvládnuť za mesiac,záleží čo všetko chcú

krevet86
26. jún 2024

@rorino Tak záleží od miesta svadby a termínu. Nepísala som,že matrika sa rieši rok dopredu ale miesto oslavy,Dj,fotograf. Ja som tiež pred rokmi bola prekvapená,keď som nezáväzne začala v auguste oslovovať firmy na máj a nie všetko už bolo voľné. Kaštiele,hrady apod v obľúbených mesiacoch sa rezervujú dopredu. V menších mestách na úrade sa to bez problémov vybaví aj za dva mesiace 😉

autor
26. jún 2024

@krevet86 Áno taká menšia na úrade.A potom posedenie na záhrade a ak by bolo zle počasie tak v kultúrnom dome.Dakujeme

rorino
26. jún 2024

😂😂😂vôbec nie 😂😂😂zažila som takú luxusnú,krasnú ,pohodovú,presne podľa želania nevesty,od priestorov,fotenie,cez sobáš,hostinu Ale máš pravdu,mali na to mesiac a týždeň😂

nellla36
13. aug 2024

Baby ahojte neviete prosim vas poradit nejaku internetovu stranku na popolnocne saty dlhe alebo kam ist pozriet okolie GA TT NR+ k tomu sme v 5 mesiaci a ja uz neviem kde zohnat popolnocne satky za kazdu info dakujem