Svadba - hotel Galicia Nueva

adelinka14
5. jan 2023

Ahojte, zvažujem svadbu v Galícia Nueva. Avšak odrádza má vysoky najom za priestor dvorana. S partnerom už mame dieťa a trosku prehodnocujem svoje nároky na svadbu. Od mala som ju chcela ako princezná, ale už mi to príde strašne veľa utratenych peňazí za tento jeden deň. Preto by som uvítala od žien, ktoré tam mali svadbu ideálne minuly rok, aby mi napísali koľko ich tam svadba vyšla. Koľko cca koláče, torta, fotograf, výzdoba, všetko možné čo ku tomu patrí. Nie sme nejako z okolia, takze až tak tunajšie ceny nepoznám, takze určite by mi pomohol niekto kto to všetko riešil napríklad minuly rok, aby som si všetko zvážila a nestalo sa, že v polovici všetkého keď sa rozhodneme ísť do toho nás budú prekvapovať stále nové a nové nemalé náklady. Partner by bol aj za svadbu na úrade, samozrejme toto nechcem 🙂 ale nechcem zruinovať ani rodinný rozpočet , ďakujem krásne

ivuska027
5. jan 2023

Veď si normálne vyžiadajte cenovú ponuku a je. Neviem, čo Ti pomôžu minuloročné ceny, keď tento rok sa všetko mení.

zdencaaaa
5. jan 2023

@adelinka14 mala som mat princeznovsku svadbu v kostole, saty ako babika, prvotriedna restika, kopa svadobcanov. No zistila som ze som tehotna. Moje aj manzelove priority sa okamzite zmenili. Mali sme malu svadbu na urade, saty som mala lacne ale krasne, svadobny obed cca 3O ludi a potom? Potom sme to rozbalili u nas na zahrade.....doteraz kazdy spomi na nasu svadbu :D

janulka1802
5. jan 2023

V spomínanom hoteli sme boli na pobyte a rozhodne to není miesto na svadbu, ak premýšľaš nad peniazmi. Zhodou okolností počas pobytu tam bola aj svadba, ale prišlo mi to také na jednej strane nádherné, luxusné, no na druhej strane som si vypočula rozhovor hostí vo wellnes a nehodnotili to len pozitívne, ale vyjadrili sa v zmysle, že to bol "luxus na úkor zábavy."

adelinka14
autor
5. jan 2023

@ivuska027 ja som sa nepýtala na cenu prenájmu priestorov a ani cenu jedla. To som si už zistila. Skôr som hľadala niekoho kto ju tam mal. Vedel by mi povedať napr. Ze mal 70-80 hostí vyšlo ho to toľko. Cca toľko zákusky, torta, kameraman… nejaké tipy z okolia, kontakty kde bol spokojný atd…

adelinka14
autor
5. jan 2023

@janulka1802 ďakujem za info. No myslela som si, že nejaký rozpočet okolo 10tis sa aj vojdeme, ale prekvapil má hlavne aký vysoky je prenájom priestorov a už si prestávam myslieť že to bude okolo tejto sumy pre 70-80 hostí. Zisťovala som koľko stoja zákusky, kameraman, hudba v okoli, ako píšem bola som zaskočená výškou prenájmu priestorov. Koľko stojí jedlo na osobu je ok. Tým zaskočenim už ani neviem či mám zisťovať koľko ma vyjdú ostatne veci 😂

dzanis147
5. jan 2023

Nemala som tam svadbu ale podla reci z okolia znamych co tam mali svadbu tak vraveli ze je to az prilis drahe...je tam krasne musim uznat ale ozaj ak si sa chcela zmestit do 10tisic je to podla mna nerealne...podla mna nezalezi na prepychu lebo moznk niektori z rvojich hosti by sa citili zle...radsej si vyber nejake ine miesto a ak je tam sikovni personal budes sa aj tam citit ako na zamku 😊 prajem vela stastia s vyberom miesta a taktiez pekny svadobny den, ktory si vyberies 😊

pandorra
5. jan 2023

ja som tam mala svadbu. Kľudne mi napíš, ak ťa niečo zaujíma.

konikkon
5. jan 2023

@adelinka14 ak sa chces vojsť do 10 000 €, volila by som iný priestor. Toto mi príde nereálne. Ja som mala svadbu v hoteli, kde pracujem a celú hostinu som mala za nákladové ceny, čiže za facku. Mali sme 50 osôb a svadba nás vyšla do 15 000 €. V galicia nueva to lacnejšie nevyjde

cacianka
8. jan 2023

@konikkon skús sa poradiť na stránke pre nevesty moja svadba.sk, tam sa skôr dopatraš

adelinka14
autor
8. jan 2023

@pandorra napísala som ti správu 🙂

faustinocka
18. okt 2023

@adelinka14 ahoj! Prosím ťa aká bola cena priestorov a aj na osobu? Mali ste Ju alebo plánujete ju tam? Ďakujem!