Svadba darček pre hostí

27. jan 2023

Ahojte , dnes máme presne 4 mesiace do svadby .. Kedy ste začali riešiť obručky ? A co všetko mi treba na svadbu ? Fúú lebo pomaličky by som chcela začať kupovať,keďže ten čas strasne rýchlo letí 🙂 a ešte vás poprosím typ na darčeky pre hosti?

paulinam99
27. jan 2023

Darčeky pre hostí nerieš. Ich darčekom je predsa pozvánka na Vašu svadbu. 😉
Tým skutočne najbližším radšej po svadbe pošli spoločnú svadobnú foto, aby mali pamiatku na Váš veľký deň a na to, že mohli vďaka pozvánke byť pri tom.

janetinka27
27. jan 2023

obrucky treba riesit co najskor, obycajne su na objednavku
ako darcek sme mali cokoladku v takej malickej ozdobnej papierovej krabicke previazanej maslickou. ja som to nerobila, ale dostala som to ako darcek tesne pred svadbou, ze to bude pre hosti, tak som to pouzila

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maribell
27. jan 2023

darčeky na pamiatku nerieš (nie každý je zberateľ magnetiek. + Nie každý chce mať mená nevesty a ženícha s dátumom ich svadby na chladničke 🤣 teda pokiaľ to nie sú ich rodičia). Keď už tak niečo spotrebné. My sme boli na jednej svadbe, kde mal každý hosť na stole nachystaný malý pohárik s domácim džemom, deti mali pohárik s gumovými medvedíkmi 👍.

lienka9
27. jan 2023

Obrucky cim skor.
My sme mali napr oranzovo bielu vyzdobu a kupila som tic tac v oranzovej a bielej farbe a prelepili sme tie etikety tak ozdobne s nasimi menami a datumom svadby.davaju sa ale aj cokoladky,maly medik,magnetky,varesky vygravirovane..vselico sme uz dostali,ale aj nic.nieje to povinnost a asi to ani automaticky neocakavaju 🙂

h2
27. jan 2023

Darčeky pre hostí nieeeee, prosím!

uriva
27. jan 2023

My sme mali darčeky - medovníky, ale s odstupom času - zbytočné. Bola som na cca +- 15 svadbách (veeeľká rodina z oboch strán), takže k darčekom: Mne napr. vadia brať si zo svadby mydielka, keďže som atopik a je mi to fakt nanič, plus niekedy to vyzerá aj ako pralinka, tak rozmýšľaš, či to ješ alebo sa umývaš :D. Pralinky sú také, že veď máš koláče, magnetka je úplne nanič, mám ich poschovávané, lebo mi to príde nedôstojné vyhodiť, ale načo je to využitie... Fakt po svadbe prídeš časom na to, že zbytočne vyhodené peniaze. Možno teda ešte ten med/džem/pečený čaj/gumíci - ale zase zbytočne peniaze, keď to fakt nepotrebuješ, veď isto dávaš každému výslužku, resp. sú pohostení na svadbe. Obrúčky čím skôr - nám napr. výroba trvala 4 týždne, plus ak by sa dačo "pokazilo" alebo by prerábali veľkosť... Šaty tiež už svoje aj ženíchove by som riešila, výzdobu(ak si robíš sama) a ostatné "rezervovačky" vrátane kytice/krabíc na zákusky/náramkov pre družičky/ostatné veci - mne pomohla stránka mojasvadba - to je tiež z jednej skupiny ako MK. Tam sú aj rôzne plány podľa mesiacov do svadby, že čo riešiť.

ibrunova
27. jan 2023

My sme dostali malý šampus s etiketou ich dvoch, nakreslených ako karikatúra.

crazy_cat_lady
27. jan 2023

Obrucky cim skor 🙂 my sme ich riesili myslim pol roka pred svadbou, lebo vyroba nieco trva, + mali sme svadbu v auguste takze vtedy mali toho najviac 🙂 darceky pre hosti je tazka tema :D my sme mali - vysluzkove kolaciky, pre damy vinko a pre panov domacu. Nesla by som do magnetiek/mydielok a podobnych prach chytajucich veci :D a co vsetko kupit je obsirna otazka, nakolko neviem, co vsetko na svadbe chces mat 🙂 ale v tomto obdobi uz mat vybrate saty/topanky/bizuteriu, vybavenu kadernicku/vizazistku, pozvanky, krabicku na obrucky..

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babovka2321
27. jan 2023

My sme davali hostom domaci lesny med v peknych malych flastickach.

radkaradix
27. jan 2023

tak ja som davala moje handmade mydla, lebo ich vacsina rodiny aj cakala, kedze ich pouzivaju a poznaju :D a tiez som davala detom male vrecusko s drobnymi hrackami (chlapci male auticka a dievcata my little pony), aspon sa s tym pohrali, kym sa rodicia najedli. A tiez som davala kazdemu k mydlu malu cokoladku, na ktorej bolo meno (menovka) a tik-taky, aby si osviezili dych po tolkych panakoch :D :D ale tak, ja ja som si celu svadbu robila sama a vyhrala som so vsetkym do detailu, mam to rada.. :D :D muzovi som dala tajny darcek, pozvala som Vratka z IneKafe a mali sme po polnoci sukromny koncert 😍 ❤ naozaj to bol asi najkrasi den v mojom zivote.. lebo som si ho taky spravila.. ty si ho tiez psrav podla seba a nebudes lutovat 🙂

strasko
27. jan 2023

Ja som obrúčky riešila myslím 6 mesiacov pred (KLIMI) a darčeky:
1. boli vejáre... mali sme svadbu vonku, v auguste. Tak keď sa pripínali "pierka" (to som si vyrabala sama take drevene male srdiečka s bielou stužkou - chlapom so špendlíkom do klopy a dievčatám ako náramok), tak ženám sa rozdávali také biele papierové vejáre 🙂 veľmi si to chválili
2. Našim hosťom sa napr veľmi páčili aj SOS košíčky na toaletách dámskych aj pánskych 🙂 3. A pre deti sme tam mali bublifuky a ponafukované plážové lopty :D
4. A potom pri lúčení, kto odchádzal, dostal víno s našou svadobnou etiketou, ktoré môj tatino robil (svadba bola vo vinohradoch, takže tematické) a mini kávovník zasadený v papierovom to go pohári na kávu (manžel je barista).

deti95060810
27. jan 2023

darček pre hostí??? no predsa krásna nevesta ktorou budeš ty....

anamaria75
27. jan 2023

aj ja idem presne o 4 mesiace na svadbu a velmi sa tesim. mozno aj na tvoju🙂 a ja musim este aj schudnut🙂 darcek necakam ako host, tesim sa na nevestu, na hudbu, jedlo, ludi. to je darcek. a ked ostanu zakusky das vysluzky tym co ostanu najdlhsie a este starsim hostom...

didi44444
11. feb 2023

Pozri stránku na fb alebo insta dejwisdekor alebo web www.dejwisdekor.sk
Krasne jedinecne prakticke darceky 🙂

optimistka999
20. sep 2023

@radkaradix Ahoj, prosím Ťa, ako si sa dostala k tomu Vratkovi? Tiež rozmýšľame, že by sme ho zavolali na svadbu

radkaradix
21. sep 2023

@optimistka999 normalne som vygooglila kontakt na ich manazera 😊

doominikaa88
Odpoveď bola odstránená
Zobraz