Svadba bez členov rodiny - pocity

30. okt 2020

Ahojte s priateľom plánujeme svadbu ale až keď skončí tento ruch s koronou alebo sa to aspoň upokojí nakoľko budeme mat dosť hostí ale nebavíme sa s jeho sesternicou sestrou a s mojej rodiny s mamou otcom bratom a tak sa chcem opýtať či ste to tak niektorá mali/mala že ste sa tiež nejak nebavili s rodinou a nepozvali ich že či to neni moc blbe alebo ste sa necítili previnilo

len_nig
30. okt 2020

My sme tam mali svadbu na Mauriciuse a to mám normálne vzťahy s rodinou a vôbec mi to nebolo ľúto ani som sa necítila zle 😊

nikanikk
30. okt 2020

Ja som mala svatbu s rodicmi a par kamaratmi a ostatni dostali oznamenie, ze sme sa vzali. Nikto sa neurazil.

paskolinka
30. okt 2020

blbe je skor to, ze sa nebavite s polkou rodiny. aj ked je to vasa vec, neviem, co je za tym... ked si to ale predstavim, tak ak sa naozaj nebavite, neviem, preco by si ich mala pozyvat na svadbu, vsak to by bolo trapne pre obe strany...

mariska1989
30. okt 2020

Myslím že v dnešnej dobe sa nebáviť s rodičmi je na 3 veci . Neviem si predstaviť že by som na svadbe nemala rodičov .takže treba najskôr udobriť vzťahy rodičia tu niesu navždy..

pribinak
30. okt 2020

Keď nemáte dobre vzťahy tak ich jednoducho nepozývaj. Načo chcete hrať divadielko na usporiadanú rodinku?
Niekedy sú priatelia viac ako pokrvna rodina.

Moja spolužiačka tiež neozývala jej rodičov, nemali dobre vzťahy, boli roky pohadani, boli sme tam my jej priatelia.

amienne
30. okt 2020

Mala som tak svadbu. Za prve sme chceli malu a za druhe som nevidela dovod pozyvat niekoho s kym neudrziavam kontakty a ani neplanujem do buducna. Chcela som sa citit prijemne a oslavit to s ludmi, ktorych mam najradsej. Nelutujem nic

janetinka27
31. okt 2020

v takejto situacii by som urobila svadbu o dvoch svedkoch. veselit sa na svadbe so sirsou rodinou,pricom viem,ze rodicia a brat sedia doma... a co ostatna rodina,co tam pride? tety,sesternice? nebude im to blbe,ze tam tancuju a vasi su doma? ja by som na taku svadbu ani nesla nejakej svojej sesternici,alebo neteri,necitila by som sa "hodna".

meluela
31. okt 2020

mozno je to fajn prilezitost na napravu vztahov. alebo ak je to velmi zle z ich strany ze to nebude nikdy fungovat (tazky alkoholizmus a pod.), tak potom sa odstrihnut uplne a neriesit ci to je alebo nie je blbe ich pozvat

autor
31. okt 2020

@janetinka27 to neni vaša vec ale prečo sa nebavíme mame na to dôvody s ostatnou rodinou sa bavím ale to vás už vôbec nemusí zaujímať a nešla by ste na svadbu sesternici keď sa nebaví s rodičmi ? To vážne pchate nos do cudzích záležitosti ?

janetinka27
31. okt 2020

urobte si samozrejme ako uznate za vhodne. a jie,nesla by som sesternici na svadbu,ak by tam nemala rodicov,brata.jedine zagratulovat po obrade.prave preto,ze sa nechcem miesat do ich zalezitosti ale vravim svoj nazor,nie ze je to jedine riesenie.

janetinka27
31. okt 2020

a to s tym pchanim nosa,taketo vyjadrovanie, to tiez o niecom vypoveda.

danica2711
31. okt 2020

ty si sem hodila svoj problém, čím si ho ponúkla na "pchanie nosa" doň. Z tvojej reakcie je viac-menej jasné, prečo ťa nekontaktuje tvoja najbližšia rodina, takže sa vydávaj, ako len chceš, väčšine zúčastnených to bude asi aj tak jedno

marikost
13. nov 2020

pozyvat rovnako, ak jednych rodicov, tak aj druhych, ak jednu sestrenicu, tak aj bratranca,...Na svadbe nerobit rozdiely,potom sa nemaju dovod hnevat.

lauriema
13. nov 2020

Nechcem byt drza ale vy sa vlastne nebavite s najdvolezitejsimi clenmi v rodine.Snazte sa usporiadat si vztahy.Na svadbe ti urcite pride luto ze tam niesu.Zivot je kratky,na to aby si sa nebavila s polkou rodiny.

alka234
17. sep 2021

Veď ty sa pýtaš , či to bude blbé, ťahaš do toho polovicu internetu a potom napíšeš , že sa niekto stará do cudzích veci 🥴🤦. Akože sory, ale potom si urob podľa seba a nepýtaj rady.