Svadba a popolnočné

miska7754
6. feb 2019

Chcem sa spytat prezliekali ste sa do. Inych siat ako do svadobnych? Myslim tak ze do polnocnych a tak moze byt aj na cepcenie vo svadobnych sataxh dakijem za odpovede

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
da_n_ka
6. feb 2019

@miska7754 ani náhodou. Keď už platím za šaty tak som v nich celu noc. Ja som sa neprezliekala

miska7754
autor
6. feb 2019

@da_n_ka presne nad tymto ja rozmyslam ze ke duz dam za pozicanie 450 eur tak uz do rana nie? A potom cepcenie si mala vo svadobnych sataxh ano

da_n_ka
6. feb 2019

@miska7754 áno v svadobných. Len mi dali na ne takú vesticku a čepiec. Mala by som mat fotky tak si pozri

miska7754
autor
6. feb 2019

@da_n_ka neukazuje mi mozes mi poslat foto?

simonkaba
6. feb 2019

zacepcili ma v svadobnych a okolo pol 1 som sa prezliekla do polnocnych... mala som kraasne svadobne ale boli tazke a velke a kedze som tancovala do rana tak som bola rada ze mam lahsie kratsie saty 🙂

prettiness
6. feb 2019

cepci sa v svadobych, prezlieka sa az po polnoci cize po zacepceni... nemusis sa prezliekat ale odporucam mat v zalohe popolnocne :D
taka som bola spotena a unavena z tych velkych siat ze som sa uz nevedela dockat kedy sa prezleciem

ellieellie
6. feb 2019

Ano, na cepcenie som mala kroj a potom som sa prezliekla do popolnocnych. Ja som mala prenadherne popolnocne, zozali obrovsky uspech 🙂 Aj ked sa mi zo svadobnych nechcelo, nakoniec som bola rada, bolo to ozvlastnenie, super pocit a nadherne fotky 🙂

deti95060810
6. feb 2019

tiež som sa prezliekala...

lubi40
6. feb 2019

@miska7754 cepenie je tak ci tak v svadobnych satach. Prezliekat sa zvykne az potom. Ja som sa prezliekala, ale ja som mala satu s vleckou a po pravde aj ked som mala velmi pohodlne saty, tak sa mi celkom ulavilo, ked som sa z nich prezliekla. Ale poznam aj baby, co sa neprezliekali. Urob ako chces, ostatnym to moze byt jedno.

bobula46
6. feb 2019

@miska7754 ja som mala napríklad čepčenie v svadobných šatách pretože som sa nestihla prezliecť do kroja (mali sme menší sklz) ale po odčepčení som sa prezliekla do popolnočných šiat. Odporúčam nejaké jednoduché, kratšie. Ja som zvolila dlhé, síce z jemnej látky ale naozaj som bola šťastná že ich mám a nemusím mať svadobné ktoré majú kruh, sú poriadne obtiahnuté. Ja som mala vtedy aj bruško (mini) takže mi bolo veľmi pohodlné prezliecť si druhé.

osky
6. feb 2019

Prezliekala som sa po zacepeni.

hadecka39
7. feb 2019

To je také individuálne. Kto chce vydrží aj vo svadobných a niekto sa proste prezlečie. V každom prípade sa nespraví chyba

ingrid2304
7. feb 2019

ja som sa tiež neprezliekala, chcela som si svadobné užiť

0martina0
7. feb 2019

no mi mame do roka dve tri svadby v rodine,ale nepametam sa že sa nevesta prezliekala

marianita3008
7. feb 2019

@miska7754 Tak ja chápem to prezliekanie ako symbol toho, že z nevesty sa po polnoci stáva mladomanželka.. áno, je manželka už po sobáši, ale chápeme sa 🙂 Na východe napríklad sú polnočné šaty (redove) konkrétne červenej farby.. a čepčenie je taký prenos z toho svadobného dňa do toho novomanželského, veď sa tam aj spieva včera dievča, dnes už žena, či také čosi 🙂 Osobne som mala kroj na čepčení, poznám baby, ktoré sa čepčili vo svadobných šatách, v kroji, svadby bez čepčenia, ešte som nevidela svadbu, kde by bola nevesta vo svadobných šatách do rána, ale ak chceš, tak kľudne ostaň vo svadobných, tvoja svadba, takže ako bude tebe dobre, ostatní sú tam na iné veci 🙂 Ja som svoje svadobné zhadzovala po polnoci s úľavou :D

hettinka
27. feb 2019

Žiadne cepcenie som nemala, sle po polnoci dom sa prezliekla do spoločenských šiat. Svadobné som mala ťažké a spotené od tancovania, takze padlo vhod.

evaachesa
27. feb 2019

@miska7754 ak budes mat lahke saty tak kludne to zvladnes az do rana..ja som mala lahucke saty ale aj napriek tomu som bola rada ked som sa po cepceni a redovom prezliekla z kroja do popolnocnej tutu sukne a topu 🙂 taka pohodicka az do rana 🙂