Svadba a dvojročný syn

10. jan 2022

Ahojte.. plánujeme svadbu, malý bude mať v tom čase čerstvé 2 roky. Aké sú vaše skúsenosti? Dalo sa to? Nie je to moc skoro?
Chcela by som mať svadbu s poriadnou zábavou, takže by som si predstavovala, že o malého sa postarajú starí rodičia.
Samozrejme rozumiem, že každé dieťa je iné a inak vyspelé. Ďakujem 🙂)

matejko18
10. jan 2022

Ja som mala dcéru a bolo to súper 👍 a ešte hneď som mala aj družičku poriesenu 😁 a bola super, zvládla to be jednotku... vydržala do polnoci a potom šla domov spinkať....

lulupulu
10. jan 2022

Ja som mala ked mal syyn presne 1rok, a urcite ich nedavaj na starosť starym rodičom skor nejakej kamoške, ktora pojde s dietatom aj domov ked bude chciet spať alebo niekde. Starí rodičia vydavaju dceru len raz takze nech si to aj oni uziju poriadne

nikdenikto
11. jan 2022

My sme mali svadbu deň po jeho 2. narodkách. Na svadbe si ho nejako rodina podelila - mali sme to v hoteli kde nemali deti kam zdrhnúť, vonku bola obrovská plocha na pohyb a krásne vybavené ihrisko s trampolinou takže malého sme odtiaľ ledva dostali k stolu. Keď sa zotmelo trochu s nami tancoval ale o 20:30 mu už padali očká takže ho sestra odviezla svojej svokre. Nemu sa tam páči lebo tam mal zrovna o rok staršiu kamošku a potom aj jedno 8 ročné dievčatko ktoré zbožňoval. On to tam poznal, sestra tam byvala takže si ho tam brávala často a 2 týždne pred svadbou tam bol na skúšku a super.