Sú to vhodné šaty na svadbu?

mesiacikluna
17. máj 2023

Ahoj, bola som pozvaná na svadbu sesternice a premýšľam nad šatami, lebo mňa sesternica pozvala osobne a viem, že robí síce tam nebude nejak extra veľa ľudí ale vraj bude luxusná a vraj sa máme všetci obliecť luxusne, a uvažujem nad šatami (pridám foto), podotýkam, že viem aké šaty bude mať nevesta a ani z daleka sa nepodobajú

marfa333
17. máj 2023

Tie prve sú naj 🙂

gejb
17. máj 2023

@mesiacikluna určite sú vhodné

rebrambora
17. máj 2023

Tretie nie. Prve su krasne, druhe tazko povedat ako by vyzerali na postave.

bellovag
17. máj 2023

prvé

puertorico
17. máj 2023

oooooooooo tie druhééééééééé 😍

mesiacikluna
autor
17. máj 2023

ja osobne najviac prvé alebo druhé lebo zase sesternica videla a povedala mi, že nech vezmem ktoré sa mi budú najviac páčiť, lebo tak trochu sme pozerali spolu ale zase stretla som sa aj s tým, že jeden človek s tým mal problém a to jej ženích, že vraj či som normálna lebo, že zatienim jeho ženu 😒 aj ked každý mi to chváli aj nevesta samotná

h2
17. máj 2023

@mesiacikluna Nezatieniš nevestu, to je taká blbosť, že až. Ona bude "hlavná postava", nech budete mať obe na sebe čokoľvek. Prvé aj druhé šaty sú krásne, daj si tie, v ktorých sa lepšie cítiš.

ibrunova
17. máj 2023

Chcela by som ich vidieť na real postave.

mesiacikluna
autor
17. máj 2023

@ibrunova ja ich nemám ešte, len som skúšala a sedeli všetky lebo aj sesternica aj naša dalšia sesternica.

@h2 tiež si myslím, že je to blbosť ved ona sama mi ich radila a, že chce aby každý mal to v čom sa dobre cíti a že chce aby sme všetci boli krásny

kitycat
17. máj 2023

@mesiacikluna musela zadat aj dress code a farby svadby. Spytaj sa. A zvolila by som posledne

7miriam77
17. máj 2023

Mne sa velmi pacia prve aj druhe, sú úžasné, no zdaju sa mi az moc výrazne, a preto by som zvolila c.3, su krásne a nie su prehnane vycackane. Tie prve a druhe by som zvolila, keď budem ja hostitelka

mesiacikluna
autor
17. máj 2023

@kitycat ona povedala, že luxusne a sama povedala, že jej nevadi ani prvé ani druhé len ja sa neviem rozhodnúť lebo tie tretie sú také, že ....no aby neboli reči ale inak by som rada 1. a 2. a farby nezadala ani štýl nejak nešpecifikovala len, že luxus

mesiacikluna
autor
17. máj 2023

@7miriam77 chápem čo chceš povedať ale zase ked to jej nevadí a men sa tiež páčia a nie sú svadobné ani nič tak neviem prečo by mal byť problém ale tak čo už, lebo máme v rodine párik čo rieši všetko :D ale, že všetko ale pre nich je to typické

7miriam77
17. máj 2023

@mesiacikluna pytas sa nas na názor, tak ti ho vydadrujeme, aj tak sa rozhodnes podla seba🙂. Vieš ako to je...100 ludi 100 nazorov

kitycat
17. máj 2023

@mesiacikluna ak mas zatienit nevestu, tak z mojho pohladu bordovs puta pozornost viac tak ta petrolejova 😅
Preto by som volila tie. Tie modre maju nadych svadobnych, tie by som nebolila.

A nevesta by mala zvazit aj farebnu skalu. Vyzera to ozaj luxusne

martamar
17. máj 2023

pre mna su najkrajsie prve, aj sa hodia na svadbu, su sice tiez vyrazne, ale ked ich schvalila nevesta, tak potom je to v poriadku🙂

veselo_neveselo
17. máj 2023

Ja by som osobne nebrala tieto velke sukne, vecerne roby, nie je to ples. Jedine ze by svatba bola naozaj "black tie".
Ja by som zvolila splyvavejsie saty, z lepsich materialov, dlhe, ale krasne strihane.

Nepises, kde ani kedy je svatba, takze tazko sa to hodnoti.
Z tych, co si dala by som brala tie tretie. Prilis vyrazne farby na svatbu mi pridu privela, alr zas, nemame kontext, tak tazko sa radi.

(A uz duplom, ked sa zenich vyjadril negativne, tak by som, sic nerada, ale pocuvla. Naco robit rozbroje naschval, ked mas moznosti.)

lenkakravcova
17. máj 2023

@mesiacikluna najviac sa mi páčia prvé, ale zošila by som ten rozporok na spodnej strane aspoň po koleno.
V reále čo som videla šaty, ktoré mali aj výstrih, aj rozporok, vyzerali tak nejako lacno.. Keď už tak buď výstrih alebo rozporok. Oba spolu nevyznieva luxusne a decentne.
Osobne by som ale na svadbu nešla ani s tak hlbokým výstrihom. Ak si mladá a pekná, tak je to dosť pravdepodobné že zatieni nevestu a každý ti bude pozerať na prsia. 😀

777januska777
17. máj 2023

@mesiacikluna zaujímavé, že to povedal ženích. On sa nejako veľmi zaujíma asi 😀

kvetinka75
17. máj 2023

prvé sú náááádhernéééé

klarolinne
17. máj 2023

Väčšinou majú problém s tým, že niekto niekoho zatieni žena. 😂 Ženích je nejaký premotivovany. Daj si šaty ktoré sa ti páčia a ktoré ti sedia. Osobne by som brala prvé. Tie druhé sú také pre nevestu, a tretie majú peknú akurát tak farbu.

mesiacikluna
autor
17. máj 2023

@777januska777 čo ja o nom viem je žiarlivý :D

mesiacikluna
autor
17. máj 2023

@lenkakravcova neviem na mňa vyzývavo nepôsobia videla som aj ,,horšie" ale dakujem za príspevok

mesiacikluna
autor
17. máj 2023

@veselo_neveselo on je ale jediný čo má nejaký problém nevesta aj ostaný chvália, čiže najviac sa mi vidia prvé

ninusa221
17. máj 2023

Ja som videla tie prvé na strašne vela dievcat a na živo sú otrasne😀

kvetinka75
17. máj 2023

@mesiacikluna no ale čo sa bojí, že sa n evesta zakuká do teba? 😂

deti95060810
17. máj 2023

všetky sú pekné aj č.3...len máš super postavu?

tinkavvv
17. máj 2023

@mesiacikluna a kedy a kde bude svadba?

mesiacikluna
autor
17. máj 2023

@deti95060810 mám ich vyskúšané čiže o to sa obávať nemusím
@kvetinka75

mesiacikluna
autor
17. máj 2023

@tinkavvv koniec júna chce dať, ale bude to akoby uzavretá miestnosť, jedna sála ktorú aj poznám