Sú tieto šaty vhodné na svadbu?

sweet20
22. jún 2022

Pytam sa preto, lebo je tam biela farba.

joesvk
22. jún 2022

Sú perfektné. Na letnú svadbu. A budeš sa v nich cítiť pohodlne.

lilly2303
22. jún 2022

@sweet20 áno sú, pokiaľ by boli čisto biele tak nie, ale keď je tam kvetinová potlač tak je to v poriadku. Ale nekomunikovala by som ich s čiernou, skôr by som išla do pudrovej, ciklámenovej alebo staroružovej 🙂

oli2782
22. jún 2022

Podľa mňa sú 🙂 Pridávam sa aj ja , názor? Fotku na sebe ešte nemám, doplním.

lilly2303
22. jún 2022

@lilly2303 nekombinovala 😁

bronik89
22. jún 2022

podla mna su fajn 🙂 na svadbu v lete 🙂

ika11123
22. jún 2022

@sweet20 podľa mňa ano

juma2
22. jún 2022

myslim si ze hej. oboje su velmi pekne

tosomja
22. jún 2022

Áno, vhodné, pekné.
@oli2782 aj tieto sú pekné 🙂

majamat
22. jún 2022

aj ja mam na svadbu letne saty z Tesca. vrch zavinovaci, sukna skladana, dlhsia. su z tylu, bezove s hnedymi bodkami.

pred par rkomi som si na brachovu svadbu kupila slavnostnejsi esaty, aj ked neboli uplne dlhe, boli po 60e ( dvoje, nevedela soms a rozhodnut ) a teda nemaju vyuzitie, stoja v skrini, na dalsiu svadbu sa nehodi. dokonca tie jedny su mu uz velke, lebo som odvtedy schudla skoro 20kg. preto som si povedala, ze skusim najst nieco lacnejsie. elegantne letne saty su fajn moznost.

lilly2303
22. jún 2022

@majamat súhlasím s tebou 🙂 na letnú svadbu sa dajú kúpiť krásne šaty aj v bežných obchodoch a za skvelé ceny. Keď sa dobre nakombinujú vyzerajú perfektne a nemusia vôbec stáť 100 euro.

a_alexandra_a
22. jún 2022

@sweet20 Ja by som volila niečo modernejšie, mne prídu také staromódne

oblecenie99
22. jún 2022

@sweet20 Podľa mňa ten strih v kombinácii s tými kvietkami a s tým konkrétnym opaskom s mašľou sa viac hodí na venček alebo niečo podobné pre mladšie dievčatá, ale na svadbu sa hodia určite. Keby si vymenila topánky,ktoré máš na sebe za tie čierne lodičky v rohu, tak by to bol hneď iný level.. 😉

sweet20
autor
22. jún 2022

@oblecenie99 mam 22 rokov cize nie som stara a lodicky vysoke mat nemozem

oblecenie99
22. jún 2022

@sweet20 Tak kľudne, niekomu sa hodia tie kvetinové vzory, a si ešte mladá, úplne v pohode 🙂 aj keby si bola staršia, tak samozrejme môžu byť.

mameha7
22. jún 2022

@sweet20 mne prídu usadlé, nudné a bez nápadu, skôr pre staršiu dámu na svadbu. A tie čierne doplnky sa tam vôbec nehodia.

tosomja
22. jún 2022

@sweet20 ale lodičky nie čierne! 😃 Béžové, ružové, svetlomodré, hociaké z farieb kvetov, a opasok tiež preč. A kabelku vo farbe topanok

dominidi
22. jún 2022

Jooj neviem celkovo ten strih, kvoetky a doplnky - nie je to katastrofa ale je to skor take pre 50-60tnicku..

elenka.k
22. jún 2022

Kvety sú fajn, ale ja by som volila ešte niečo viac slávnostnejšie, predsa len, každý tam bude : čipka , krajka, možno fodra ....

dominidi
22. jún 2022

Aj tie topanky uz maju svoje modne okno davnejsie za sebou, ak mas moznost kup sandalky na mensom podpatku, v univerzalnej farbe, pohodlne, vydrzis v nich celu noc a urcite to bude posobit lepsie..
Aj v deichmane maju viacero, skus taketo nieco, vyuzijes aj do buducna..
https://m.deichmann.com/SK/sk/shop/damy/damy-ob...

spadnutaslivka
22. jún 2022

@elenka.k tie šedé som asi pred 2-3 rokmi videla na aliexprese

elenka.k
22. jún 2022

@spadnutaslivka ja som autorke pridala, ako vzory, ani som nepozerala z akej stránky sú, proste pre predstavu o čom vravím

spadnutaslivka
22. jún 2022

@elenka.k ja by som nevedela, len tiež ich asi tu na MK niekto dával a veľmi sa mi páčili a keď som hľadala, tak som našla na ali.

cecilia29
22. jún 2022

Pekne sú , mne sa len zdajú trošku jednoduché na svadbu , ale to je môj názor. Preferujem slavnostnejsie oblečenie na svadbu

elenka.k
22. jún 2022

@spadnutaslivka hej, je tu veľa podnikateliek, čo odtiaľ objednávajú a dajú si sem reklamu 😀
alebo niekomu nesadnú a predávajú, veď sa to dá na bazoši, prečo nie?

tosomja
22. jún 2022
a_alexandra_a
22. jún 2022

Ja by som volila možno niečo na tento štýl https://deezee.eu/sk/midi-saty/ruzove-midi-saty...

katka281
22. jún 2022

@sweet20 su velmi pekne a podla mna aj vhodne. Ale mne ako neveste by nevadili ani keby su cisto biele, dolezite je aby si sa ty citila dobre 😉

zuzanockamt
22. jún 2022

@sweet20 Hodia sa, sú pekné. Kľudne si ich daj, ak sa tebe páčia a nerieš názory iných.
Mne ako neveste by nevadilo, aj keby všetci prišli v bielom. Je to prežitok.

macikovaiveta
22. jún 2022

@sweet20 iné topanky , sandále