Sú tieto šaty vhodné na svadbu?

24. jún 2021

Haló haló, zachráňte ma, prosím!
Sú tieto šaty ok na svadbu? Ďalšia vec-nevesta trvá na krátkych/midi/...z ktorých je najlepšie odfiknúť? Ja som citovo zainteresovaná, a nerozmýšľam triezvo 🙈

kiki68
24. jún 2021

Tie bledoruzove podla mna a neodfiknut, to uz midi je

autor
24. jún 2021

@kiki68 ďakujeeeem 🙂

evinka3007
24. jún 2021

Tie prve zelene su nadherne, kde ste kupovali prosim? Akurat ze skoda preskoda znicit ich tym "ufiknutim"...tiez nieco podobne zhanam 😊

marcellka32
24. jún 2021

Zelené alebo ružové, ale neodstrihnut ani z jednych

patka06
24. jún 2021

nevybrala by som si bledoružové -tie mi pripomínajú župan
ostatné sú super - ak by sa mali skracovať ...tak tie šedé /3/, prípadne tmavozelené /1/

suepe
24. jún 2021

Tiež ma najviac zaujali ľavé zelené, dokonca aj šedé...určite nestrihať.

autor
24. jún 2021

@evinka3007 ďakujem, presne zdieľam tento pocit, že mi to nedá ich takto hrubo zneuctiť. inak prešla som pol sveta kvôli zeleným šatám, a nakoniec som na ne natrafila náhodou, cestou zahnať frustráciu zmrzlinou. píšem správu, nech náhodou neporuším nejaké pravidlá 🙂

rivini
24. jún 2021

Tie ruzove su krasne! Odkial?😊a nestrihala vy som, dlzka je midi..

autor
24. jún 2021

@rivini reserved, aktuálne asi za 20e, +/-

autor
24. jún 2021

mali ich aj v mint farbe, ale asi sú už vypredané

autor
24. jún 2021

aha, ešte na tieto som zabudla, možno by som sa priklonila k pistáciovým, či aká farba to je..

rivini
24. jún 2021

Vdaka, das aj link? Neviem ich najst..

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
althejka
24. jún 2021

ruzovee

elenita
24. jún 2021

Zelene a sive su top 👌

autor
24. jún 2021

@althejka čožeeee...môj domáci mòdny guru ich zhejtoval na plnej čiare

77daniela77
24. jún 2021

Teraz v lete zelene bez rukavov🤔

mony_s
24. jún 2021

zelene plisovane by som nestrihala spodok by mohol odstavat, zelene s volanom tiez nie sive by sa dali aj ruzove ale aj takto su pekné

autor
24. jún 2021

@77daniela77 ale rukávy aspoň trošku zakryjú, že v tomto teple mám žily na rukách ako z hororu..a svadba by mala byť vnútri asi..

kiwi3
24. jún 2021

pistaciove sa mi pacia. sede tfnc london su najkrajsie, ale skoda ich prznit. obvykle sa mi pacia zelene, ale tieto sa mi az tak nepacia, kricia, ze su z lacnejsieho polyesteru. a velmi pekne su aj ruzove, a to ruzovu zase az tak nemusim.

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
terezka1947
24. jún 2021

Nic v zlom....ale asi som.uz stara.
To odkedy si nevesta urcuje farbu,dlzku a este co ja viem,co od svojich hosti?
Nejako sa otocilo cele pochopenie svadby.
Hostia donesu dary,obetuju cas na den,kt.patri mladomanzelom....a namiesto ucty k.hostom.sa davaju podmienky ucasti?
Nesla by som na svadbu s podmienkami.

77daniela77
24. jún 2021

Nebude ti horuco?Kaslala by som ja na to ako vyzeraju moje ruky,su moje a robia pre mna cely zivot,som na ne hrda🤔Biela by mala byt len nevesta z tie ruzove su skoro az biele🤔
Ale ruzove su naozaj nadherne😉

autor
24. jún 2021

@terezka1947 ja toto ani neriešim, beriem to tak, že je to jej vysnívaný deň, jej nemalé náklady, tak nech si určí pravidlá, aké chce 🙂 určite by na mňa nepoštvala ochranku kvôli nerešpektovaniu dress codu na pozvánke..mne to problém nerobí, akurát som príšerne nerozhodná osoba, takže som neskutočne vďačná za každú radu, názor a postreh, o to viac, že so svadbami mám minimum skúseností...

hrabovo
24. jún 2021

Za mňa sivé jednoznačne, ružové bude mať každá druhá a táto smaragdova zelená je tohto sezónny hit, vraj, takže tých bude tiež dosť. Sedych šiat je na svadbách žalostne malo a je to škoda 🙂

patka06
24. jún 2021

záleží aj či si bruneta, blondína, ryšavka
ja mám tmavé vlasy a teraz už aj celkom opálenú pokožku ...vybrala by so si šedé

autor
24. jún 2021

@hrabovo aby toho nebolo málo, vyzerá to tak, že väčšina dám bude (pre mňa úplne nepochopiteľne) v tmavom. takže to ešte môže dopadnúť tak, že tam budem vytŕčať ako zblúdilá rusalka na smútičnom posedení😁

hrabovo
24. jún 2021

Bodaj by si vytrcala, sivé sú krásne, fakt, majú v sebe takú nežnú noblesu 🙂 síce mam vyštudovaný interiérový dizajn, ale estetické cítenie je vo mne aj co sa oblečenia týka 🙂 a ano, dámy na svadbách majú potrebu ísť do čiernych šiat, bordovyych, červených, ochh.... A pritom tieto "sivé myšky" sú vždy najkrajšie, lebo sa nesnažia za každú cenu" biť do oka"

trixi12
24. jún 2021

ružové sú krásne, ale na leto asi moc teplé. ja by som vybrala tie prvé zelené

@terezka1947 podľa mňa nejde vždy o kladenie podmienok a neúctu k hosťom. Predstav si napríklad, že nevesta si vyberie krátke letné svadobné šaty, a dôjde jej na svadbu nejaká dáma v plesovej róbe - podľa mňa by to vyzeralo hrozne, ako nevesta by som sa cítila zle, a ako tá dáma ešte horšie. Radšej podvedať, budeme mať svadbu napr. na letný štýl, oblečte sa podľa toho. Ja napríklad nemám rada, keď sa ženy na svadbu oblečú do čierneho a navyše do nohavíc, tiež by som docenila, ak by si dámy na moju svadbu vybrali sukňu/šaty nejakej svetlej farby.