Sú tieto šaty vhodné na svadbu?

4. jún 2023

Ahojte,

myslite, ze su aspon jedny vhodne na svadbu? Prve nie su cierne, ale tmavomodre a tie zelene nevyzeraju tak neforemne ako na vesiaku, ale oblecene su velmi elegantne a pekne na mne ukazu. Len som si nie ista, ci su dostatocne slavnostne 😏

Dakujem za kazdu pripomienku a kritiku

zmrzlinka2021
4. jún 2023

Podľa mňa sú vhodné skôr do kancelárie ako na svadbu

pribinak
4. jún 2023

Tie zelené hoci nie sú veľmi slávnostne ak doladis topánkami, šperkami a kabelkou tak to môže byt veľmi fajn
Ale ak je svadba teraz cez leto, tak sa v nich asi uvaris

deti95060810
4. jún 2023

mne sa skôr páčia tie druhé...
mohla si obliecť, lepšie by sme videli....

autor
4. jún 2023

@zmrzlinka2021 hmmm.. aj mne sa zda no…
@pribinak bude 1.9.

Dakujem kocky. Tak idem hladat. Ono ide o to, ze ja som malinka a tazko na mna nieco zohnat. Tak som si to chcela ulahcit. Ale tiez som mala pocit, ze asi nebude vhodne 🤷‍♀️

stanulienkat
4. jún 2023

Ak vyberieš vhodné doplnky, podľa mňa sú oboje vhodné. Sú to elegantné, decentné šaty, ktorými nič nepokazíš.

deti95060810
4. jún 2023

skús zabehnúť do svadob. salónu - u nás už za 25e/požičanie, možno ti niečo bude fajn.

autor
4. jún 2023

@stanulienkat no este popozeram a ked nic tak si ich obleciem 🤷‍♀️ Nic ine mi nezostava…
A este smola je, ze potrebujem saty, kde si musim dat normalnu podprdu. Po dvoch detoch to inac nejde 🫣
@deti95060810 no pozriem aj tuto moznost. Ale v ba ked som pred x rokmi poziciavala na ples, tak to vyslo 70€. A to som nemala mega robu

svetlonos
4. jún 2023

Ja som mala malu šéfku, 1,50cm 36 velkost, taka mala víla 🙂 Na Vianocne vecierky si obliekala zasadne spolocenske saty, kratke. Nasa personalistka deto. Boli kocky z nich aj ked boli nizke, supli lodicky a bolo 🙂

autor
4. jún 2023

@svetlonos ja mam cca 153 cm, velkost 32-34. Ja som uplne ako babika 🙄 a este aj chuda, cize vela veci na mne visi a hlavne na pleciach mi nesedi. Cize radost nakupovat

lelelienka
4. jún 2023

Tie zelene s vhodnymi slavnostnejsimi doplnkami a vizazou by este usli, ale tie cierne na svadbu urcite nie.

svetlonos
4. jún 2023

A pozri nieco slavnostnejsie, oni suvfajn doo kancelarie ale na svadbu by som brala nieco ine. Pozri kludne naoriklad saty z bonprix 🙂 Nestoja svety a su pekne.

autor
4. jún 2023

@lelelienka su tmavomodre a oni maju trosku nariasene rukavy a su z takej tazkej padavej latky. Ale este budem pozerat… lebo ani ja nie som uplne presvedcena. Len ako pisem vyssie, nieco na mna zohnat je umenie…len som chcela vediet, ci su fakt absolutne nevhodne

autor
4. jún 2023

@svetlonos juuuj z bonprixu mi nesedi vobec nic

oliviabb
4. jún 2023

Dnes som si pozerala saty na svadbu na fb Mia moda Lucenec a mali tam aj taketo

oliviabb
4. jún 2023

@deti95060810 tak to je vyborna cena. Bola som v BB a pozicovne cca 100e

autor
4. jún 2023

@oliviabb dakujem, ale toto nie 🙂

ruzovakobyla1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
queeninthenorth
4. jún 2023

Ahoj kukni tuto stranku, som tiež krpata a mám od nich šaty a som veľmi spokojná, ak budeš chciet pošlem ti aj foto 😊 https://joanafashion.sk/

koniarova
4. jún 2023

Oboje sú pekné. Zlaté či béžové topánky a doplnky a budeš kočka. Nekupuj zbytočne saty,ktoré nevyuziješ.

deti95060810
4. jún 2023

@oliviabb cena v Mt...

adriana2301
4. jún 2023

Zelene sú top je to určite živšia farba ako cierna, nejaké pekne doplnky a účes a budes kocka 😊sú decentne, elegantne a zelena je farba šťastia 😉

ankare
4. jún 2023

Odfot ich na sebe.

autor
4. jún 2023

@koniarova
@adriana2301 dakujem. Ak nic nezozeniem budem si ich musiet obliect. Len nechcem sposobit uplne spolocensne fooo pa 😀

autor
4. jún 2023

@ankare pokusim sa zajtra. Dnes som sama s detmi a ten zips sama nezapnem 🫣

iwesska
4. jún 2023

Kludne si daj tie zelene so zlatymi doplnkami budu velmi pekne.

mircalla
4. jún 2023

Ani jedny nie su zle, ale na svatbu nie. Sla by som do menej tmavych farieb, samozrejme nie biele ci bezove. Inak sa mi celkom pacia, ale ozaj skor do office

adriana2301
4. jún 2023

To sa nestane ..ak by si mala výstredne holý chrbát alebo výstrih na hrudníku to je prešľap,ale nie takéto šaty a úplne sa hodia aj na svadbu 😊

mircalla
4. jún 2023

A z tych 2 ak nic nezozenies, tak tie zelene. Su pekne, ale vadi mi, ze trochu tmave na svatbu. inak mam tuto farbu rada. Inak oboje su fajn, jednoduche...Tento jednoduchy styl mne vyhovuje

tosomja
4. jún 2023

Ja si kupujem na dievčatá, nie ženy 😃 tiež mám úzke ramená, xs čo inym je pod zadok, mne pod kolená atď. Takže kupujem 134/146 veľkosť. Ale to musím naozaj dlho hľadať, aby nevyzerali ako pre dievčatko. 🤣🤣

tosomja
4. jún 2023

Tiež sa prikláňam k tým zeleným a k tomu ružové lodičky a kabelka 🙈