Sú tieto šaty vhodné na svadbu?

12. feb 2023

Dobry vecer, dievcata toto asi nie su vhodne saty na svadbu ze? 😅
Ja som krpata (154cm) a neboli by take kratke. Ide o to, ze na mna tazko nieco dostat. A tieto su xxs 😆 aj sa mi pacia, ale teda neviem, skor su do mesta ze?
Viete poradit, kde kupim saty pre babiky? 😇

gejb
12. feb 2023

Mne sa páčia. Tipujem ze modelka na fotke ma tak 170cm, tebe by mohli byt tesne nad kolená... keď tak, vždy sa dajú vrátiť 😉

autor
12. feb 2023

@gejb hej dlzky sa veru nebojim 😂
Ale nie su akoze malo slavnostne? 😏 je pravda, ze vhodne doplnky a vizaz urobia vela.. no este budem pozerat. A tieto necham v zalohe 😆

bessie12
12. feb 2023

Su pekne, ale za mna nie. Z tejto stránky som objednala tieto na svadbu. Tie boli záložne šaty https://www.miadresses.sk/dlhe-saty/modre-dlhe-...

ankare
12. feb 2023

Super

beky223
12. feb 2023

Ak by si ich nemala také krátke, tak by som povedala, že môžu byť aj na svadbu. Ale veľmi závisí aj na tom, aký je to materiál, to z fotky až tak nevidno

autor
12. feb 2023

@bessie12 krasne, len u mna su problem proporcie 😂 som proste trpaslik a maloco mi sadne. Teda taketo spolocenske su velky problem pre mna… vzdy som si aj na plesy poziciavala kde mi ich museli upravovat a mala som aj tak velmi zuzeny vyber 🤷‍♀️
A proste sa mi to cez pozicovnu neoplati

autor
12. feb 2023

@beky223 urciteich budem mat bud tesne nad kolena alebo po kolena 😆 ale mas pravdu, asi by ich trebalo vidiet na zivo. Este budem hladat kade tade

tortelinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ana82
12. feb 2023

podľa mňa ich kľudne možeš mať, vhodné topánky doplnky makeup a vlasy už dodajú sviatočnosť...

bessie12
12. feb 2023

Ja som tiez nízka a tak trochu zavalita 😁 Mam len 158 cm a šaty som dávala upravovať. Preto, ked sa budem vydavat, tak si šaty dám ušiť na mieru 😀

banalu
12. feb 2023

Ja mam od nich dvoje siat, na styl tych modrych co su vyssie a jedny kratke. Tie dlhe som kupila priamo v predajni a mne sa zda, ze som tam tie z obrazka videla na figurine a Ta vrchna latka bola taka padava a posobili velmi elegantne, idealne na letnu svadbu.

autor
12. feb 2023

@banalu fakt? Lebo svadba bude 1.9. Ja viem, ze mozno pozeram skoro, ale viem ako na mna dostat veci a kebyze nebodaj budem musiet upravovat 🤷‍♀️
Tak ich asi objednam a uvidim ako budu vyzerat 😀

banalu
12. feb 2023

Stale ich vies vratit ak sa nebudu pacit alebo sediet 😊 ale je pravda, ze do septembra casu dost aj ked ta chapem, ja mam tiez problem kupit saty, takze ked najdem beriem bez vahania 😂

autor
12. feb 2023

Baby dakujem 👍 tak ich objednam a uvidim ake budu na zivo. Lebo ja po 2 odkojenych detoch nebudem ani ten vystrih nebudem mat taky “nabombovany” 😂😅

ana82
12. feb 2023

ale čoby si nemala dobrá pušapka to urobí 😀

veronicka1901
12. feb 2023

Lenže potom ti asi nebudú veľmi sedieť v oblasti pásu, keď ich budeš mať také trochu posunuté. Keďže asi aj trup máš kratší ako modelka. Ale ak sa dajú vrátiť, tak by som ich možno aj vyskúšala 🙂

autor
12. feb 2023

@ana82 😂
@veronicka1901 vidis, na to som ani nepomyslela 🤨
Ach jo, vyskusam a uvidim. Co uz ked som stala na konci radu, ked rozdavali dlhe nohy 🤦‍♀️😀

andreatytler
12. feb 2023

Podla mna su vhodne na svadbu a ak ti bude trup prilis dlhy, myslim ze sa to da jednoducho vyriiesit tym ze si skratis ramienka na pleciach.

janulkamala475
12. feb 2023

Pozri si stránku asos je tam kategória pre nižšie ženy (aj vyššie aj štíhle aj plnsie) majú to tam pekne rozdele 🙂

autor
13. feb 2023

@janulkamala475 dakujem pozriem 👍

autor
13. feb 2023

@andreatytler len som sa chcela upravam vyhnut. Proste kupit vyskusat a nech sadnu 😆

autor
13. feb 2023

Baby a tieto?

andreatytler
13. feb 2023

Tieto druhe su male cierne, takze tym nikdy nic nepokazis ale vesely svadobny tanes si viem skor predstavit v tych prvych.

autor
13. feb 2023

@andreatytler oooo ja netancujem, cize to by malo byt v pohode 😂

ana82
13. feb 2023

podľa mňa sú tie prvé krajšie, písala si, že si nízka, bála by som sa pokiaľ tá sukňa bude, príde mi, že je to na vyššiu ženu a tiež v tom budú vynikať ruky....myslím tým, že každú ženu urobia takou "ramenatejšou" 🙂

autor
13. feb 2023

@ana82 dakujem za nazor. Este rozmyslam, ze jednoduchsie pre mna asi bude sukna+pekne body 😏

ana82
13. feb 2023

:D času dosť určite niečo pekné zoženieš, ja som taká istá tiež na každú príležitosť musím mať šaty min mesiac skôr kúpené :D

veronicka1901
13. feb 2023

@ana82 presne to som chcela napísať aj ja