Sú tieto šaty vhodné na svadbu?

7. sep 2020

Ahojte, sú tieto šaty vhodné na svadbu? Ďakujem

fokuska
7. sep 2020

A obrazok tych siat nepridas? :D

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
20erika07
7. sep 2020

Podla mna su a su krasne a ziadne vyzyvave 🙂

unicornlady
7. sep 2020

Myslím, že keby sa tie rukávy podvihnú trochu vyššie na ramená, vyzeralo by to lepšie

jaass
7. sep 2020

sú nádherné 🙂 kebyže ich mám ja a idem na svadbu, určite by som ich brala 😍

jovana9
7. sep 2020

áno, sú vhodné a veľmi pekné 😉

ukulela
7. sep 2020

ak mas pekne ramena/plecia, tak OK. resp ak si to hore, ty, tak ako niekto vyssie pise, zdvihnut volan cez ramena trocka (aspon 2-3 sm) vyssie

gir
7. sep 2020

Pokojne vezmi, krásne su.

titla
7. sep 2020

Velmi pekne saty a vhodne.

autor
7. sep 2020

Len rozmýšľam, že ich dám trocha skrátiť. Som nižšia a mám pocit, že sú mi dlhé.

jaass
7. sep 2020

vedela by si nám tu hodiť foto, ako sedia na tebe?

mrkvicka060
7. sep 2020

Fuha. To len ja si myslim, ze su to otrasne saty? :D

20erika07
7. sep 2020

@mrkvicka060 nie su otrasne, akurat sa tebe nepacia, co je uplne normalne, kazdy ma iny vkus 🙂

whatever1
7. sep 2020

Sú vhodné.

kataina
7. sep 2020

ja ružovu farbu absolútne nenosím. Ale tieto šaty su krásne, ked Ti sedia tak ber, páčia sa mi veľmi. Veľmi pekné aj na svadbu

asia83
7. sep 2020

Sú vhodné, ale odhalené ramená nie. Hoci nejde o ples, i tak podľa mňa nie sú odhalené ramená vhodné na žiadnu spoločenskú udalosť. Maximálne tak v lete na prechádzku či na pláž.

jumama
7. sep 2020

Ja by som sa orientovala podla toho, ci ta vrchna cast sa smyka dolu, ci nie. Predstav si, ze sa pri jedeni za stolom predklonis, co spravia saty? Predstav si ze tancujes celu noc, co spravia saty? Ak ti dobre a pohodlne sedia a nemusis sa stale osivat a kontrolovat a potahovat ich smerom hore, s kludom do nich 🙂

autor
7. sep 2020

@jumama práveže vrch je priliehavý, tak s týmto by problém nemal byť

queen_el
7. sep 2020

sú vhodné ak trošku zdvihneš ten vrch, takto sa mi zdá ten výstrih už trošku moc...a áno môžeš ich dať skrátiť, aby bolo tak po kolená

moonlight1210
7. sep 2020

U tychto siat vyvazuje otvorenejsi vrch prave ta sukna 10 cm pod kolena. Aby to stale bolo pre damu.
Tak ked budes skracovat, pamataj na to, aby tak ostala tych 10 cm pod kolena, max po kolena.

andreatytler
7. sep 2020

Krasne a vhodne na svadbu! aj ja by som skratila.
Jedine co by som vahala ze ci su dobre usite. Ak nie, tak si budes cely vecer napravat padajuce rukavy alebo nebudes moct zdvyhnut ruky.

stanulienkat
7. sep 2020

Ano,vhodne a pekne

titla
7. sep 2020

Ja by som pri tom skracovani bola opatrna, lebo maju odhalene ranena, keby bola kratka aj sukna, tak mozu posobit lacno.

autor
7. sep 2020

@titla nejdem skracovať príliš veľa, asi 6cm..

autor
10. sep 2020

Nakoniec som ich skrátila a sú dokonalé 🙂