Sú tieto šaty vhodné na oslavu?

annaannies
12. máj 2023

Dobry den
Chcem sa poradit ci su tieto saty vhodne na oslavu
Kedze su skor letne ako spolocenske

klarolinne
12. máj 2023

@annaannies záleží na akú oslavu, kde sa bude konať atď. Podľa mňa peknými doplnkami, účes, make-up super. Ale naozaj záleží aká oslava to bude.

annaannies
autor
12. máj 2023

@klarolinne narodeninova
Kedze ale nie moja tak som myslela ze by to boli dobre saty kedze niesom oslavenec😀

titla
12. máj 2023

@annaannies Narodeninova oslava je dost siroky pojem. A kde sa bude konat? Ide o rodinu oslavu? Bude to grilovacka na zahrade, zurka v bare, idete na obed do restiky v style furmansky dvor alebo to bude vecerna recepcia v Hlitone?

Predpokladajme, ze ide o vacsiu rodinu oslavu, obed v restauracii. Ako bolo spominane s vhodnymi doplnkami, pekne topanky, kabelka, vhodny uces, troska make-up. Podla mna moze byt.

lydion20
12. máj 2023

Nie , nehodia sa 🙂 skôr na bežné nosenie

mk1111111111
12. máj 2023

Mozu byt, rodinna oslava to je, nie bal. Daj pekny opasok a bude to super

mima172
12. máj 2023

Áno, hodia sa na narodeninovú oslavu.

annaannies
autor
12. máj 2023

@titla ano ide o rodinnu oslavu v kulturnom dome

annaannies
autor
12. máj 2023

@titla so zivou hudbou

diavant
12. máj 2023

Ak nie su tesne pod zadok tak ok

stanulienkat
12. máj 2023

Urcite nie. Ak by si isla gratulovat kamoske, tak ano. Ale do vacsej spolocnosti v Dk nie. Su prilis obycajne a z mody uz vysli.

liv1
12. máj 2023

Tieto saty nie su nicim nevhodne, aby sa nehodili takmer na akukolvek oslavu. Su pekne, v dnesnej dobe sa nosi vsetko a najma to, v com sa pacis sama sebe a si so sebou spokojna. Navyse ostatnym ludom je jedno co mas na sebe. Poradim ti dat si nejake pekne topanky na opatku - nemusi byt vysoky, peknu vyraznejsiu kabelku a je to. Takze za mna ano, urcite mozes na narodeninovu oslavu. A budes potrebovat este nieco navrch, ma byt zima

deti95060810
12. máj 2023

hlavne pekný účes od kaderníčky, makeup a.... môže byť.

banderaska29
12. máj 2023

no napr výrazné lodičky ich oživia 🙂 mne by sa hodili aj so zelenými, alebo žltými lodičkami, doplnky doladit a budu super 🙂

miadi
12. máj 2023

Nevhodne nie su ale ani nic extra . Ked chces letne saty ok ale svetlejsia farba by bola sviatocnejsia. Toto je take siva myska jedine ze mas k tomu nejake extravagantne doplnky Alebo si dochodkyna a proste das co bolo v skrini.. ale urcite nikto nebude zazerat co mas na sebe. Ak je tvoj ciel zapadnut v dave byt nenapadna tak toto je spravna volba. Ale to ze ty nie si oslavenkyna neznamena ze si nemozes dat nieco sviatocnejsie. Skor je to o tom na co mas chut. Ked sa ti paci toto Tak fajn .

annaannies
autor
12. máj 2023

@liv1 Ďakujem za milý koment☺️

domkakvet
12. máj 2023

@annaannies ja by som si ich nedala.

mameha7
12. máj 2023

@annaannies Sú nevhodné. Drobný kvetinový vzor je už doslova mor, je to všade a vyzerá to tuctovo. Na trhu sú dostupnejšie aj zaujímavejšie šaty. Navyše tieto sú strihovo neforemné a kričí z toho, že je to lacný umelý materiál.

liv1
12. máj 2023

Daj si taketo boty a budes bohyna aj v tych morovych satach s malymi kvetmi 🙈😂

mameha7
12. máj 2023

@liv1 no ale tento outfit je skôr o tej modelke, ako o tých šatách 😃. Keby si vezme aj vrece, tak vyzerá super.

ankare
12. máj 2023

@annaannies nie sú vhodné, sú letné

annaannies
autor
13. máj 2023

Dakujem vsetkym za rady ale saty boli super dala som si ich a nic som tum nepokazila🙂

mariynka
16. máj 2023

@annaannies do kulturaku nieco slavnostnejsie. Kuk napr monitta.sk vela peknych za super ceny

mima172
16. máj 2023

@mariynka Prosím ta, máš túto stránku osobne overenú? Pozrela som si ju tak zbežne a naozaj krásne veci a ceny tiež v pohode.

mariynka
16. máj 2023

@mima172 ano,uz viackrat som brala

mima172
16. máj 2023

@mariynka Super, ďakujem.