Sú tieto šaty s nádychom bielej vhodné, keď som ako hosť na svadbe?

satanca
31. mar 2019

Nie sú úplne biele ale je tam ta biela predsa...je to nevhodne? Úprimne prosím

mima172
31. mar 2019

@satanca Myslím si, že sú vhodné. Nevhodné by boli len keby ta biela prevažuje.... Jedine, co mi napadlo je, že ak bude svadba v kostole, tak vy bolo vhodné mať počas omše zakrytý dekolt 🙂

jance333
31. mar 2019

@satanca farba ok, skor ten vystrih sa mi zda prilis odvazny. Ale to uz kto si ako trufa

lenjaaon
31. mar 2019

@satanca saty su pekne, ale nie som si ista ci prave vhodne na svadbu...na mna je tam priliz vela farieb a tiez ten dekolt viac zakrit. skor by som volila nieco jednoduchsie, napr. bezove, ruzovkaste...ale zalezi aj od toho aka to bude svadba, velka, mala? Si priama pribuzna? Alebo vzdialena?Ale ako pisem volila by som skor menej farieb...

loginexistuje
31. mar 2019

za mna nevhodne ten vystrih je moc ale ak sa svadba nekona v kostole ci na urade tak by sa dalo zvazit

esterba
31. mar 2019

Nie sú vhodné kvôli výstrihu. Keď už sa zaoberáš vhodnosťou, ten výstrih je väčší prešľap ako prípadne biela farba napríklad púzdrových šiat.

korunka1
31. mar 2019

@satanca no ak nevesta bude mať väčší vystrih, tak by nevadili, inač nie. Oveľa viac uputaš pozornosť na seba a zatienis nevestu takymto vystrihom s vyskakujucimi didami ako bielymi šatami.

deti95060810
31. mar 2019

okrem toho výstrihu ... ten je otrasný....

jamimka
31. mar 2019

Nevhodne. Nie kvoli farbe, ale strihu. Na svadbe ma pútať pozornosť nevesta a druzicky, nie host s výstrihom 😁 ja na mieste nevesty ti výstrih spojim zicherkou 😝

0silvia0
31. mar 2019

@satanca ten výstrih je na svadbu hrôza, ak ideš na svadbu bývalému frajerovi, ktorý ťa ohrdol a chceš mu ukázať o čo prišiel, tak to chápem. Inak nechápem takúto neokrôchanosť...

januska20
31. mar 2019

Sú pekné,ale stredobodom pozornosti by mala byť nevesta,nie hosť.
A podľa mňa by sa všetci zaoberali tvojim dekoltom.

ivka185
31. mar 2019

Saty pekne ale vhodne tak do verejneho domu na zabavu. Niekedy je menej viac.

dopolbokaodrata
31. mar 2019

@satanca na plážovú party v pohode, na svadbu nie. Ale ak chceš vyzerať vulgárne, obleč si.

evaachesa
31. mar 2019

No ak chces byt stredobodom pozornosti miesto nevesty tak si ich zober 🙂 isto ti podakuje :D

0martina0
31. mar 2019

😲😲😲😲😲😲😲

maaaria3
31. mar 2019

ten výstrih je moc... ozaj možno v lete na nejakú párty pri mori a podobne, ale spoločenska udalost s rodinou, babkami, dedkami.... nie

mmoni89
31. mar 2019

Urcite nie.Na plaz mozno

tehotna85
31. mar 2019

Podla mna su ok.......mat tak 30 kil menej...i ja si ich kupim😂😂

prettiness
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
whatever1
31. mar 2019

@satanca Urcite nevhodne, nie farbou ale vystrihom. Jedna takto isla ako host, este mala brutal silikony a vsetci ju potom ohovorili. Nevesta ma byt stredobodom a nie niekoho prsia 😂

janulka1802
31. mar 2019

Výstrih je vulgárny nehodí sa to skôr je to vhodné na nejaké fotenie pre modelky herečky fakt si neviem predstaviť aby takýmto výstrihom zena nepútala pozornosť to sa nedá a popravde ani si veľmi neviem predstaviť v takých šatách normálne prirodzené prsia silikóny áno tie by stali ako balóny

satanca
autor
31. mar 2019

Baby a čo je zle na putami pozornosti :P mám to rada

evkao
31. mar 2019

@satanca ved ak chces putat pozornost, tak si ich daj, pytala si sa na nazor, tak ti dievcata odpovedali - za mna su saty tiez vulgarne - na svadbu, putat pozornost sa da aj satami, ktore nie su tak vyzyvave

lucka12399
31. mar 2019

@satanca na svadbe chce pozornost uputat nevesta a nie ty tvojimi ceckami ....

satanca
autor
31. mar 2019

@evkao Vulgarne je pre mna nieco uplne ine, napr taketo 🙂 toto su krasne jemne lahke letne saty.

satanca
autor
31. mar 2019

vy ste drze ozruty, typicke slovenky :D :D :D akymi ceckami co vam hrablo.... su to krasne letne saty a kvoli tomu ze su trosku odvaznejsie a nie su to tie vase marhulkove alebo staroruzove kostymiky, puzdrove saty a ine klise staromodne nevkusne oldfashioned ale zato podla vas "slusne az ku krku" tak su hned vulgarne :D :D :D strasne ste konzervativne... uvolnite sa trochu. Chcem sa pacit frajerovi a vobec nie zatienovat nevestu.

0martina0
31. mar 2019

my sme boli na svadbe kde mala kamoška priesvytne šaty a tangače,ona si myslela aka krasna,ale to čo o nej hovorili🙏🙏🙏a pokiaľ ideš na svadbu aby si uputala pozornosť,tak to je smiešne

whatever1
31. mar 2019

@satanca Tak sa opytaj nevesty ci jej to nebude vadit. Ak nie tak si ich daj.

satanca
autor
31. mar 2019

Zda sa ti toto Martinka ako priesvitne saty a pod nimi tangace? 🙂 zas retardovana nie som. Su to saty ktore su dlhe az po zem, az na ten vystrih, ale zda sa ti ze aj ta modelka ma cecky von az na bradavky????? ved jej ich ledva vidno...

bona
31. mar 2019

@satanca 🤷🏻‍♀️ nerozumiem,keď sa páčia tebe a si o ich vhodnosti presvedcena,prečo sa tu na to pýtaš cudzích “ozrutných typických Sloveniek”..🤔😉

0martina0
31. mar 2019

@satanca tak sa rad s frajerom a nie z drzimy ozrutamy,ty kokos ty určite uputaš pozornosť vyjadrovanim a nie vystrihom,to ti garantujem