Stalo sa vám niekedy, že ste nedostali nič od partnera na narodeniny?

18. sep 2022

Ahojte,stalo sa vám niekedy že ste nedostali nič od partnera na narodeniny? S mojím som tri roky,včera som mala narodeniny a keďže odchádzal do zahraničia povedal mi že keď sa vráti tak mi niečo kúpi na darček,a pred rokom mi kúpil pekné darčeky,čomu nechápem pretože on keď mal narodeniny ja som dopredu vymýšľala čím ho poteším,on mi akurát zorganizoval oslavu s jeho rodinou taku menšiu ale darček mi nedal,ale pointa je ta že ja sa fakt snažím pracovať na vzťahu,v domácnosti a tak a stále som natrafila na takého muža čo nemal žiadnu snahu má nejak na narodeniny potešiť ,aj môj bývalý bol presne taký ze mi nič nedal,ani dezert a pritom niektorí muži prekvapujú svoje polovičky stále na narodeniny aspoň nejakým prekvapením,neviem prečo stále natrafím na takého 😏

elizabet173
18. sep 2022

nestalo sa mi to, mrzelo by ma to veľmi, keby zabudol, dokázala by som to pochopiť, ale on sa na tvoje narodeniny vykašľal. Povedala by som mu, že mám narodeniny dnes, nie keď sa vráti, je mi ľúto, že ich odignoroval, idem si ich osláviť po svojom a odišla by som niekam na wellness

petamich
18. sep 2022

draha autorka - je to chlap - este raz je to chlap - v 90% pripadov im proste treba po lopate povedat ak mas nejake ocakavania, obzvlast vo vztahu dlhsom ako 1 rok (ano su aj ti romanticki, ktori pol roka planuju cim ta potesia preto 90%), moj muz je v ramci standardov MK nadstandard a aj tak mu treba povedat laska narodky budem mat potesili by ma kvety a nieco z tohto zoznamu 🙂 obcas sa hecne sam a vtedy kupi vonavku, vikendovy pobyt alebo oblubene kolace ale inak...a nevidim na tom nic zle, kedze ja riesim narodeniny oboch stran rodiny, vianoce, ostatne sviatky a on max. preplati, neocakavam, ze prave moje narodeniny bude nejako extra riesit

snad vies aky typ mas doma a vidis to aj na ostatnych veciach, podla toho si zariad aj narodeniny - zrejme si mala rovnake typy chlapov, ano mrzelo by ma ked by zabudol a preto to trochu manazujem :D asi ma aj ine kvality pre ktore s nim

ukulela
18. sep 2022

Zorganizoval ti oslavu a darcek prinesie. Fakt nevidim problem. Ale aby si vedela, ja ta chapem. Tiez si na darcekoch davam zalezat. Ale viem, ze moj chlap taky nieje. Nemozem od neho cakat ziadny napadity darcek. Prilis to neprezivaj, nefixuj sa na tvoje predstavy.

lindous
18. sep 2022

Ak vám to funguje zvyšných 364 dní v roku a snaží sa vo vzťahu potešiť ťa inak ako dávaním darčekov na narodeniny, tak by som to neprežívala.. Ale ja som úplne nedarčeková, nemám rada vyberanie a ani dostávanie 😅...ak tebe na tom záleží, tak mu to otvorene povedz... A ak máš pocit, že aspoň na narodeniny chceš vidieť snahu, lebo inak to tiež nie je bohviečo, tak máte väčší problém ako tento jeden deň..

elizabet173
18. sep 2022

ešte taký detail, on ti zorganizoval oslavu s jeho rodinou v čase keď je preč? Alebo oslava už bola a on ti nič nedal? Ani len kyticu?

janetinka27
18. sep 2022

no ved ti zorganizoval oslavu. darcek donesie zo zahranicia. ja by som sa urcite viac tesila na darcek zo zahr ako na ten "domaci".
niektori ludia si na darcekoch nevedia dat tak zalezat, nevedia sa vcitit do druheho, co by ho asi tak potesilo.vela chlapov si necha pri vybere darceka poradit aj od predavaciek. alebo naopak, chce ti mozno doniest nieco ozaj pekne, co tu nemaju.
my si s muzom davame prakticke darceky, nepotrpim si na dar v den narodenin. obycajne si vyberam vacsi darcek, na ktory mi prispeje aj rodina, aby nemuseli vymyslat co mi kupit.muz takisto, vyberie si naradie a kupi za peniaze od viacerych, casto aj par mesiacov po sviatku

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzinabila
18. sep 2022

Nie nestalo,sme spolu 19 rokov(z toho 17 manzelia).moj mu darceky velmi rad dostava a aj dava.vzdy ma prekvapi niecim originálnym,este nikdy ma to nesklamalo.

simona1306
18. sep 2022

Od kedy sme manzelia, nedostavam nic na sviatky. Moj manzel je prosto taky, takymto dnom vobec nedava ziadnu vahu. On dokonca ani nevie, kedy ma svoje narodeniny. Zvykla som si na to, nerobim z toho vedu. Moj manzel sa sprava pekne po cely rok, pomaha mi, mame super vztah. Na tvojom mieste by som neporovnala, co robia ini muzi. Ak ti to vadi, skus sa snim porozpravat, ze ta to zamrzelo, a mozno buduci rok ta uz prekvapi.

danica2711
18. sep 2022

takých chlapov je veľa, netreba mať nereálne očakávania a povedať pekne dopredu, čo by si chcela, nie hrať potom urazenú a dotknutú, načo je to dobré, veď to je vo fungujúcom vzťahu prkotina... A len tak na odľahčenie, na vzťahu pracuj menej v domácnosti a viac v intimite, možno uvidíš výsledky...

miskomisko1
18. sep 2022

Ahoj samozrejme že sa mi stalo že som nič nedostal ale na 2 výročie vzťahu vôbec nič ani čokoládu za 2€ ale ona si zlatý prsteň zobrala s radosťou doteraz jej to stále vyčítam tak tento rok sme si nič nedali a bolo ani som nevedel že niejake výročie sme mali iba keď mi to pripomenula večer že máme a šli sme späť neviem ani či pusu sme si dali a je mi to aj už jedno

andrea_82
18. sep 2022

My sa s muzom po 20 rokoch na darceky uz velmi nehrame. Vacsinou donesie kyticu a zablahozela mi. Ja jemu tiez kupim nieco sladke. Uz nemame napady, co kupit. Ak nieco chceme alebo potrebujeme, kupime to priebezne pocas roka. 🤷‍♀️

kikusahoj
18. sep 2022

Ja som s mojim 3 roky,na darceky pravidelne zabuda. Na meniny som raz dostala cokoladu asi po tyzdni,aj to len preto,ze v praci pozrel nahodou do kalendara😂ale nic si z toho nerobim,ja zas nie som typ,co musi dostat darcek stoj co stoj

tom_i
18. sep 2022

My si dávame čokoládu, teda ja mužovi tú s veľkými orieškami s Lidla, on mne ten dezert morské plody.

ninusa221
18. sep 2022

Ja som minuly rok nedostala na narodky nic ale potom ma zobral do zlatníctva a kupila som si naramok, prívesok a prsten mala som to na narodky valentin. Neriesila som ze to bolo az neskor.. potom na meniny kytičku z tesca dost potešilo len tak🙂

diwotworna
18. sep 2022

Ja si oslavujem kedy ja chcem nikto nikde nenapísal že meniny a narodeniny musím oslavovať, meno som si sama nevybrala... Narodenie tiež nie tak nech sa nikto nestará kedy si ja oslavujem a ani darčeky neprimam kúpim si čo kedy chcem a páči sa mi tak a hotovo 😉

dominikamacakova
18. sep 2022

Nie, ešte sa mi to nestalo, keďže sa pripomínam minimálne mesiac do predu 😂

veselo_neveselo
18. sep 2022

Riesis zbytocnosti, akoze fakt. Aj oslava bola, aj ide prec a donesie ti nieco. Nechapem, co este od neho chces. Nemas 5 rokov, ze nevies chvilu pockat a musis sa jedovat ze si nedostala dar vtedy kedy si chcela.
A este jeden postreh - netrestaj terajsieho priatela za chyby byvaleho. Byvaly ta ignoroval na narodky, a teraz mas z toho take citlivejsie miesto. Tak pozor na reakcie, lebo tento to nerobi, len tebe sa to zda...

martul
18. sep 2022

Ja darčeky bežne nedostavam, ale ja aj poviem že nechcem. Dôležité je že nezabudne, povie, že ma ľúbi a zavinsuje.

00momo
18. sep 2022

Na narodeniny da hoci malickost. Ale co .a mrzi tento rok na meniny zabudol a aj vyrovie svadby

mikadooo
18. sep 2022

Tak by som si s ním sadla a povedala mu to, že je to pre mňa extrémne dôležité, aby mi dal darček na narodeniny. Nech si dá pripomienku do mobilu a každý rok nech mi kúpi kyticu a zlaté náušnice (alebo aká je už tvoja predstava). A ak to nespraví a pre teba je to neprekonateľná prekážka vo vzťahu, tak sa s ním rozíď a hľadaj ďalej. Pre mňa by to nebolo až tak podstatné vo vzťahu, ak ináč je milujúci partner a nerobí si zo mňa svoju slúžku.

mamaselu
18. sep 2022

@martul ale aspon tu mame adepta na dalsiu najzbytocnejsiu temu roka 😊

h2
18. sep 2022

Veď ti spravil oslavu a povedal, že darček ti donesie zo zahraničia. Tak asi má vymyslené niečo, čo ti chce kúpiť v tom zahraničí. Ja v tom problém nevidím. Podľa názvu diskusie som si myslela, že ti nedal vôbec nič a na tvoje narodeniny zabudol.