Skutočne originálny darček pre muža na 50

mareka49
2. máj 2019

Ahojte, videli ste nieco zaujimave pre muza az tak, ze ste si povedali, ked bude mat ten a ten sviatok, urcite mu to kupim?
Darceky na nete pre muzov sa povacsinou stale opakuju a povedzme si, su uz osuchane, pripadne nezaujimave. Prosim o tipy, dotycny nema vyhraneny konicek a o zazitkovych poukazoch viem. DAKUJEM

beky1813
2. máj 2019

Urcite bednicku na vypacenie

lea299
2. máj 2019

@mareka49 Tak nemá koníčky easy to nie je, mi to robíme tak, v celej rodine, že si kupujeme darčeky, ktoré sú praktické alebo si proste dáme peniaze, skús sa ho opýtať 🙂

jarinka33
2. máj 2019

@mareka49 nieco prakticke, peniaze, oblecenie, zalezi aj v akom ste vztahu...

selya
2. máj 2019

možno to nie je úplný TOP, no čím som staršia tým viac ma tešia darčeky " čo sa dajú zjesť", za mňa teda darčekový kôš s obľúbenými výrobkami. Iste niečo obľubuje: pivo, syry, čokoládu, víno,.... neverím že niečo nenájdeš. Neviem v akom ste vzťahu, a či si to k danej osobe môžeš dovoliť, ale robili sme taký kde sme vložili : krabičku mlieka s popisom - keď pôjdeš autom, balík grísu s nálepkou - spomienka na mladosť, horkú čokoládu s nálepkou - niečo na nervy,....

mirka_a_hrasok
2. máj 2019

@mareka49 darcekovy kos je dost dobry napad, oblecenie, wellness, masaz, podla mna sa nemusite hrat a moze normalne povedat co by chcel a je vymalovane no nie?

alexa933
2. máj 2019

Segra davala otcovi taku truhlicu co mu kupila z netu .Tu vystlala dala flasu a veci co ma rad + peniazky.Vyzeralo to uplne top.

romiada
2. máj 2019

@mareka49 napr.moj muž k tej 50tke nema až tak ďaleko, tuži po kresle na čítanie (koža, typ ušiak) takže na to do jeho 50tky stiham našetriť lebo taka kvalitka stoji asi 2 litre

romiada
2. máj 2019

@mareka49 a nejaky vylet do krajiny ktora sa mu páči (viem že to je tiež istym sposobom ako zažitkovy poukaz )

zabulienka266
3. máj 2019

@mareka49 my sme svagrovi kupili debnicku s pacidlom https://manboxeo.sk

ink
6. máj 2019

ja som darovala jemu a jeho najlepšiemu kamarátovi na 40tku kurz varenia vlastného piva. Sami si ho navarili, načapovali do fliaš, mali vlastný názov, aj etikety, mohli sa chváliť. Akurát, že im nechutilo, ale sami si za to aspoň môžu :D