Skúška svadobných šiat

heltova9
17. feb 2022

Ahojte dievčatá, prosím Vás koľkokrát ste boli v Tom istom salóne, kým ste si vybrali tie pravé na 100percent?
Ja s bola v jednom už 2 krát, mám tam rezervované šaty.. a doma, keď sa pozerám na tie fotky, taK som akosi není stotožnená s tými šatami... Rozmýšľam ísť 3ti krát, našla som aj nejaké ďalšie na stránke čo som neskúšala a páčia sa mi, len mi to je blbé tam zas ísť...kolko krát ste boli vy? Mám ísť či je to fakt je z blbé?

veronice
17. feb 2022

@heltova9 bola som jedenkrat len v jednom salone, vyskusala 5 siat a jedny z nich boli tie prave 😎 uz som dalej nespekulovala. Bola to laska na prvy pohlad ❤️

ckocka
17. feb 2022

Ak nie si si istá je pravdepodobné že sa v nich nebudeš cítiť dobre. A to by bola na svadbe škoda. Vyskúšaj tolko šiat kolko potrebuješ, ty si zákazník.

dori92
17. feb 2022

Vyskúšaj aj iný salón.
Ja som bola v 2 salónoch, v prvom ma neoslovilo vôbec nič a v druhom som si našla na prvý krát tie pravé 🥰 ešte teraz si spomínam na ten pocit ze toto sú tie pravé. 😊😊

heltova9
autor
17. feb 2022

@dori92 bola som aj v iných ale tam ma vôbec nič neoslovilo.. v tomto čo mám som našla také že wau, to sú oni, ale nedalo sa v nich vôbec hýbať, tak to také šaty nechcem :/

jaass
17. feb 2022

@heltova9 ja som bola v piatich salónoch. Chodila som, užívala som si vyberanie a skúšanie siat(veď už tak nikdy dúfam nebudem musiet hľadať znova saty). A nakoniec som si vybrala v piatom salóne✔️ Som maximálne spokojná s výberom. Určite to nie je blbe. Vydávaš sa raz a preto je len na tebe aké si saty vyberieš čiže hľadaj, kým si nenájdeš take, ktoré ťa hneď oslovia 😊

gabibubliakova
17. feb 2022

@heltova9 Vydávaš sa iba raz.. teda tak by to malo byť.. tak musíš byť ty spokojná. Ak nie si, skúšaj ďalej 🙂
Ja som išla do konkrétneho salónu, pretože tam mali moje vysnívané šaty.. žiaľ boli obsadené, tak som si zajednala iné s ktorými som nebola spokojná. Tak som kontaktovala svadobný salón kvoli skúške vysnenych, vyhoveli mi, a nakoniec som zmenila.. Sama som si to zažila, keď nie si spokojná s výberom aj keď každý hovorí, nemeň, vyzeráš pekne.. ale tvoj pocit je tvoj pocit.. a na tie fotky sa budeš pozerať cely život.. tak ak to tak cítiš, choď aj viac razy, aby si to neľutovala neskôr. 🙂

295anicka
17. feb 2022

šaty som neskúšala, prišli poštou cez bazoš a neľutovala som 🙂 dala som skrátiť a čaw 🙂