Skúška svadobných šiat

heltova9
23. nov 2021

Ahojte , prosím Vás, idem si zajtra skúšať do prvého salónu svadobné šaty.. chcem sa opýtat ak tam nájdem nejaké čo by som chcela, ale idem si ešte ďalšie dni pozerať do iných salónov, tak dajú sa nejako odložiť? Alebo ako to v tých salónoch funguje? Aby sa nestalo, že už inde nenájdem a medzitým mi tie predtym výfuknu... :/

cickamon
23. nov 2021

sice svadbu som mala uz dost davno ale fungovalo to tak ze si si musela spravit objednavku a zaplatit zalohu, objednavka sa dala ale bezplatne zrusit do isteho terminu pred svadbou, kedy ti zalohu este vratili... len tak prist a povedat ze odlozte mi tieto saty kym sa popozeram po inych a potom dam vediet nefungovalo....

bolarazjedna
23. nov 2021

Máš už dátum svadby? Lebo mna sa všade pýtali to ako prvé, potom mi ukazovali iba šaty, ktoré na ten deň neboli ešte obsadene. A raz som musela normálne klamať, lebo sme termín ešte nemali vybratý definitívne, a nedovolili mi bez toho skúšať šaty.

Určite sa dajú rezervovať a rezervácia sa zruší, ak to není na poslednú chvíľu. Najlepšie je informovať sa v salóne.

Inak skus pozrieť aj bazár na mojasvadba.sk, niektoré šaty sú krásne a omnoho lacnejšie ako v salónoch, a to ostane tvoje, nemusíš vracať... Ja sama som tam kúpila také, do ktorých som sa hneď zamilovala a vôbec neľutujem. V salónoch ma nič neoslovilo.

sim_simonka
23. nov 2021

Ja som si dala ušiť, vyšli lacnejšie ako by ma vyšlo požičovne a mám ich presne na seba a podľa mojich predstáv