Sestra a jej priateľ majú výšku 170 cm a podľa mami to vyzerá smiešne

7. jún 2022

Baby moja sestra si nasla priateľa, ona ma 170cm a on tiež. Mama ju ale zotrela, že to vyzerá smiešne, že su na rovnako vysoký a že ked sa sem tam zhrbi tak ze je trosku vyssia od neho. Ako vážne záleží preboha na tomto?

kikulienka94
7. jún 2022

nezáleží :D moja mamina je dokonca o par cm vyššia ako ocino ale nikdy nenosí podpätky, takže sa to stratí :D

melanta
7. jún 2022

Kamaráti mojich rodičov sú spolu cez 40 rokov, ona je vyššia tak o pol hlavy. Ozaj by mame málo záležať na iných veciach.

maranta_leuconeura
7. jún 2022

Smiesne su tieto predsudky.

autor
7. jún 2022

Ja som zostala vyvalena.....

7lenka11
7. jún 2022

radšej nech je nízky, normálny a nech je segra spokojná, ako keby bol vysoký, vyšportovaný a debil.. možno by sa mamina mohla takto na to pozrieť

galganka
7. jún 2022

Milá mamina, v posteli sa to vyrovná. 😂

hiddenobject
7. jún 2022

Moja mamka ma tiez take predsudky. Ked som bola mladsia, tiez sa mi pacil jeden chalan trochu nizsi odo mna. Mamka mi vtedy povedala, ze nikdy si nemam hladst nizsieho chlapa alebo takeho co ma nizsie vzdelanie nez ja, lebo v nich sposobim komplexy…Odvtedy sa na takychto pozeram inac :(

mandzula
7. jún 2022

To fakt ešte existuje niekto, kto rieši také vtákoviny?

petamich
7. jún 2022

mozno by mama bola radsej ak by si nasla ozrana a tyrana, hlavne ze by bol vyssi 🙈

jazula
7. jún 2022

My máme obaja 164cm, jediný kto to chvíľu riešil bol partner. Ale za tie roky si zvykol, že stačí ak mám na teniskách vyššiu podrážku ako on…ja som celkom rada, neznášam opätky 😆

martinka13
7. jún 2022

Ja mam 175 a manžel 175. Sme spolu od 17 rokov, máme 41 a dve krásne deti. Výška ozaj nie je vo vzťahu dôležitá. Aj keď musím povedať, že aj mne sa páči, keď je muž aspoň o 10 cm vyšší od ženy. Hold človek si musí určiť priority 😀

elis248
7. jún 2022

Mňa raz na zoznamke jeden chlap hneď zrušil, lebo som o 4cm vyššia ako on. Nič iné ho nezaujímalo, len hneď akú mám výšku. Podľa neho by to vraj nefungovalo😄

sense
7. jún 2022

Ja mam 172 à môj chlap 170 à neriešim, dôležité sú iné veci v zivote

ingush616
7. jún 2022

🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️

mandzula
7. jún 2022

@elis248 si o vela prisla, evidentne isiel po pravych hodnotach.😀

elis248
7. jún 2022

Ja mám 176cm, muž asi 174cm. Ten rozdiel ani moc nie je vidieť, skôr to vyzerá tak narovnako. Nesťažujeme sa, aspoň na seba pekne dočiahneme pri objatiach😊

bajka16
7. jún 2022

Neskutočné 🤣 ja som vyššia o 6cm od môjho muža. A? 🤷🏻‍♀️ Na začiatku boli nechápavé pohľady ale nám to bolo jedno. Či to bola moja rodina alebo jeho bolo nám to úplne jedno. 😀

lintu
7. jún 2022

Teoreticky na tom samozrejme nezáleží, ale prakticky si ľudia zakladajú na rôznych hlúpostiach. Sestrin priateľ mamu proste až tak nezaujal. Možno nie je spokojná, že si našla vôbec niekoho. Stačilo jej tú poznámku len milo pekne vrátiť.

uprimnazienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz