Secret Santa - darček pre chlapa

7. dec 2023

Dcéra si vytiahla triedného, čiže chlap pár rokov pred dôchodkom. Čo mu darovať?

lindous
7. dec 2023

Aký predmet ich učí? Že by možno niečo tématicky spojila... Majú danú sumu?... možno nejaký hrnček a dobrú kávu, sadu čajov či čokoládu, také neutrálne a myslím, že neurazí nikoho

syslik81
7. dec 2023

ja som mala starsieho kolegu a dostal peknu dozicku s cajom -ale vedela som ,ze ho ma rad .. mozno neake pekne pero,zapisnik, salka sa vzdy zide.. zalezi na kolkych financiach sa dohodli

anjelicek26
7. dec 2023

Uprimne len nie salky privesky dekorativne predmety. Toho ma z dna ucitelov na mraky. Chlapovi by som poslala domace klobasky Alebo syrove nite vkusne zabalene myslim ze by si trhla akykolvek vecny *pamiatkovy* dar....

miggy
7. dec 2023

Nejaký darčekový čaj. Prípadne možno knihu, ale závisí od rozpočtu. Tiež by som nešla do hrnčekov....

h2
7. dec 2023

Zvláštne, že zapojil do toho aj sám seba. Možno diár by som kúpila.

autor
7. dec 2023

@lindous
@syslik81 učí chémiu a občiansku, limit si nedali.... utrúsil cíce vtip že by sa mu zišli nová turistická obuv ale to predsa nie

sona96
7. dec 2023

Ja by som sa odpichla od tej turistickej obuvi. Možno nejakú knižku o pekných turistických trasách, alebo turistickú fľašu na opasok...proste niečo na turistiku

slavkadi
7. dec 2023

Šnúrky do turistických topánok 😁 a zvonček "na medvede"

zuzudrnda
7. dec 2023

Trekingove palicky

autor
7. dec 2023

@slavkadi
@sona96 o pár týždňov musí na operáciu kolena ten si tak skoro po horách nepobeha

zuzanka.zuzu
7. dec 2023

@h2 za mojich starších čias Secret Santa nebol tak možno to prekvapenie chcel zažiť aj on sám skôr než pôjde do dôchodku 😉

zuzikak
7. dec 2023

ja by som dala nieco mile - napr. pekne vianocne balenie cokolady. No co - ak ju nema rad, tak ju moze niekomu darovat. Ak je secret aj tak sa nedozvie kto mu to dal - ci ?

slavkadi
7. dec 2023

Ja by som nejaký vlastnoručny vytvor (napr obrázok postavičky s otvorenou náručou v štýle "darujem ti objatie") a k tomu dobrý čaj "na nervy a stres" 😁

basska_b
7. dec 2023

Ponozky Fusakle maju strasne mile take turisticke ponozky s turistickym dizajnom... Moj muz si este pochvaluje ich vlnene ponozky, tie su sice drahe, ale do turistickych topanok ako uliate. Inak moj muz lubi aj horku cokoladu, Mozartove gule, rozne čaje, napr. Priedusky a kasel, vitaminy - Cčko, Dčko. Pivny sampon Manufaktura.

jankalukasova
7. dec 2023

@h2 možno je v triede nepárny počet detí a tak sa zapojil sám.

nafka0483
7. dec 2023

Ucitelsky zapisnik / diar ma dalsi rok 😁

gurags
7. dec 2023

Turistické ponožky