Šaty pre staršiu nevestu

13. júl 2021

Ahojte dievčatá potrebujem poradiť. Koncom septembra mame svadbu. Bude len taka mala rodiča a súrodenci dokopy asi 10 ľudí. Svadba bude na úrade. Len vôbec neviem aké šaty si obliecť nechcem klasické svadobné šaty. Mam už 40 rokov a veľkosť 46-48.Budem veľmi rada ak mi poradíte. Ďakujem

unicornlady
13. júl 2021

Toto je zaujímavý štýl, trošku iné šaty (aj keď neviem, kde sa dajú zohnať podobné na SK)

dskjhfdlkdjhl
13. júl 2021

@unicornlady Tieto su krasne, ale (aspon podla mna) pekne vyniknu len na dobrej postave.
V takomto pripade (velkost 46-48) by som uvazovala skor o nejakom jednoduchom smotanovom kostyme.

dskjhfdlkdjhl
13. júl 2021

Pripadne nieco taketo:

unicornlady
13. júl 2021

šaty inak

autor
13. júl 2021

@unicornlady Tie sú pekné. Ale asi by som chcela krátke a aby vypadli tak menej svadobné. Nemusia byť ani čisto biele.

lubkavargova1
13. júl 2021

Treba si poriadne pozriet kde mas "prednosti" a kde "nedostatky"...a hlavne skusat v takom obchode alebo salone, kde fakt maju dobre osvetlenie a veeeeeelke zrkadlo. To ukaze kazdy detail...a hlavne ty sa musis citit v satach v pohode,....ten kostym nie, zase nie si stara tetka...neeeeeeeee

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dskjhfdlkdjhl
13. júl 2021

@evamarek77 zalezi od typu postavy, ja si to v takej velkosti ale predstavit neviem.

veronice
13. júl 2021

Taketo nieco len v inej farbe a teda pod kolena? Alebo aj takato farba a sup na to biele sako/bolerko...?

unicornlady
13. júl 2021

ľahší materiál

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
unicornlady
13. júl 2021
autor
13. júl 2021

No mam väčšie prsia a širšie boky tak som rozmýšľala aj nad niečím ackove ho strihu

unicornlady
13. júl 2021

bez vystrihu

autor
13. júl 2021

@unicornlady Tie sú veľmi pekné

dskjhfdlkdjhl
13. júl 2021

@evamarek77 Nie, velkost 36 uz nemam. Ale ja som tam dost jasne napisala, ze podla mna to nie je vhodne, a ako som dalej pisala, zalezi od typu postavy. To si uz musi zakladatelka zhodnotit, ako na tom je s postavou. Nemienim sa tu teraz dotahovat co je a co nie je obezita. Ja som zakladatelke poradila, porad jej aj Ty a mne nevadi, ze mam iny nazor ako Ty, nemienim sa tu o tom dotahovat.

enoula
13. júl 2021

https://peteralucia.sk/kratke-svadobne-saty/
Hocico od nich si viem predstaviť ja.. ale neviem ci to nie je az moc"svadobné" pre teba

dskjhfdlkdjhl
13. júl 2021

Mne by sa aj taketo nieco pacilo, farbu by som brala asi smotanovu, ale nie je zla nai ta ruzova.

autor
13. júl 2021

@dskjhfdlkdjhl presne nad takými som rozmýšľala

autor
13. júl 2021

Takéto som pozeralaen neviem či by sa hodili

veronice
13. júl 2021

Prve a tretie mi pripominaju nocnu koselu, tie druhe su take pekne, jednoduche, zaujimave 😊👍

dskjhfdlkdjhl
13. júl 2021

tiez sa mi tie druhe (uprostred) pacia najviac, su zaujimave.

ckatka
13. júl 2021

A nebude ti ľúto.za.princeznovskymi?
Ja som.tiez v 46...ale.teda v riadnych svadobných princeznovskych som vyzerala.jak bohyňa...
Korzet robí super pás aj prsia...A chceš pekne fotky nie? 😉
Pripadne niečo egyptského charakteru...len zas aby si nevyzerala ako tehotná. To už radšej korzetove.
Sama vieš aký máš postavu.. Zbehni do par salónov poskusaj pofot sa. Uvidíš.

dzejsik
13. júl 2021

tie su dost take trickovite

kitycat
13. júl 2021

Ja by som ti poradila dlhe saty, tie su slavnostnejsie, budes mat svadbu uzi si ten den aj ked mas svoj vek ☺️

Take ako davala @veronice

enoula
13. júl 2021
hettinka
13. júl 2021

Skus bonprix, majú aj svadobné. Ja si kupujem spoločenské tam.

andreatytler
14. júl 2021

Pouvazuj ci predsa len nechces klasicke svadobne. Svadbu budes mat iba raz. Mozno to budes lutovat ze si premarnila jedinnu sancu v zivote.
Z tych 3 co si navrhla sa mi pacia druhe. Mne sa sice nepaci rozna dlzka sukne, ale je to zaujimave a ine. Kedze pises, ze mas velke prsia a boky, predpokladam ze mas postavu presypacich hodin a vtedy potrebujes zdoraznit pas. V tych co si navrhla ty, budes budit dojem ze si obeznejsia ako v skutocnosti si. Ak nemas pas, zvol saty s empirovym pasom, ktory sa zacina pod prsiami.
A s korzetom dokazes urobit zazraky na svojej postave, presne tak ako vravi @ckatka. A to ani nemusis byt nejako zosnurovana... ono tie kostice su normalne pohodlne ale drzia tvar siat.

zuzka38
14. júl 2021

@dskjhfdlkdjhl tieto mi pridu ako pre 60+ 😂
teda neviem ja mam 43 a keby som sa nahodou este raz vydavala, tak vyberam saty cisto podla postavy

ouwecka
14. júl 2021

Ale len chces a čo sa tebe paci