Šaty pre nevestu na svadbu na úrade

27. jan 2021

Ahojte, aký typ šiat by ste si obliekli na úradnú svadbu? Budeme tam len my a dvaja svedkovia. Mám okolo 100kg, tak zvažujem asi niečo dlhšie, kvôli silným nohám.. ďakujem za tip❤️

dusankomoj
27. jan 2021

Dlhú splývavú sukňu a sako.Biele? Alebo nejaké pastelové farby,tón v tóne.

lintu
28. jan 2021

Nie je postava ako postava... Vyberaj podľa toho, aký strih šiat ti zvyčajne sedí. A pokojne aj také, čo vynosíš aj mimo toho svadobného dňa. Hlavne, aby si sa v nich sama dobre cítila a ženíchovi sa páčila 🙂

andreatytler
28. jan 2021

Biele, dlhe, svadobne... to je jedno ci je svaba minimalisticka a na urade. Stale si nevesta a ak budes mat stastie uz nikdy nevesta nebudes. Toto moze byt tvoja jedina prilezitos, mat skutocne svadobne saty. Aj ked mas plnsiu postavu, mozes ju mat peknu... vsetko je v proporciach.

jajka71
28. jan 2021

Sestra mala svadbu na úrade a mala šaty smotanové na ramienka, ktoré vie obliecť aj na inú príležitosť, boli potom na viacerých svadbách a hovorila ze mali šaty, ktoré oblečú na príležitosť aj inú ako na svadbu. Macocha keď si brala otca tak tiež nemala snehobiele šaty, ale cítila sa v nich dobre a pohodlne a bola rada, lebo mala v plane toho stihnúť viac a nemusela riediť ci ju niečo tlači ci omina.... A bola za dámu 🙂

autor
28. jan 2021

@andreatytler ja som zabudla napísať, že nejde o to, že je to svadba na úrade, ale o to, že mne sa žiadne svadobné šaty nepáčia 😂
Preto baby rozmýšľam, že čo iné... napríklad aj také, ako píšete, že vynosím aj na nejakú inú príležitosť

teleskop
28. jan 2021

moyno by som si dala nieco co sa mi paci aby som sa v tom dobre citila a nehladala rady na fore?

karelova
28. jan 2021

@autorka veru suhlasim s @andreatytler daj si tu namahu a pohladaj 'tie' svadobné šaty... Tiež nemám úplne optimálnu postavu a chcela som byt nad vecou, ze ved na urade pocas korony... A velmi to teraz ľutujem a je mi smutno ze som samu seba ukratila o svadobné saty a dokonca aj o kyticu! 🤦‍♀️ Ja som mala ešte tu smolu ze som sa dala cesat jednej kadernicke, ktorá mala dost nemiestne a netaktne poznámky a úplne mi pokazila tu cast prípravy...
Sme sa preto dohodli s manzelom ze ked bude s koronou lepšie, spravíme si svadbu este raz s obnovením sľubov a s celou rodinou a uz sa nepripravim o možnosť byt nevestou! 😊

aliii3
28. jan 2021

nemusia to byt podla mna saty, no musis sa v tom citit pohodlne. ja by som volila nejaku suknu a top so sakom, nieco ani nie formalne moc ale take aby bolov vidno, ze je to aj slavnostne

birika
28. jan 2021

ja by som si dala nejaky vkusny kostym - sukna, top a sako

andreatytler
28. jan 2021

Aha... a preco sa ti svadobne saty nepacia? Vravis ze teraz uvazujes nad dlhymi satami, takze dlzkou to nie je. Je to biela farba, ktora ta odradza alebo to ako su vycackane? Chces skor saty alebo dvojdielny kus? Ake mate plany po obrade? Aj niekam idete sa najest? Ako sa presuvate? Co vsetko planujes urobit v ten den v tej slavnostnej robe? Ak fakt len obrad, nemusis sa tak velmi zamerat na pohodlie... skor nieco v com sa citis ako hviezda... aj keby to mali byt topanky s 10cm podpatkom.
Chapem ta, aj mne je velmi luto toho ako svadobne saty trcia v skrini a ozltievaju ale ak by som to mala urobit este raz, urobim presne to iste. Ten skvely pocit co som mala ked som nasla tie prave saty bol uzasny.
Moja sesternica sa vydavala v kostime... dlha uzka sukna a top. Ale ten top nebolo take sako ako do prace. Malo tusim trochu nazberne okolo dekoltu a trosku rukavy fajnovejsie a bol tak usity na telo. Bolo to ale biele a dost slavnostne to posobilo, takze na inu prilezitost si to neviem predstavit.
Ja sa zial budem zase opakovat, ze v ten den by si mala byt vynimocna. Mala by si mat take nieco co uz nikdy na seba nedas. Ak to aj nebudu saty, tak topanky alebo zavoj alebo sperk, nieco do vlasov....

vulka
28. jan 2021

Ja som mala červený kostým po kolena. Schválne som si ho nechala ušiť tak, aby som ho ešte neskôr využila v práci. A veru veľa maturantov ma v ňom videlo 🙂

janulka1802
28. jan 2021

neviem, akú máš postavu, ale bola som na svadbe, kde nevesta mala tiež podobnú váhu a šaty jej neskutočne pomohli. Zakryli silné nohy, zadok. Posobila min o 20kg štíhlejšia. Takže ja som za šaty skor ako nejaký kostým.

andreatytler
28. jan 2021

@janulka1802 Suhlasim, ze saty, hlavne ak maju kostice alebo su z pevnejsieho materialu, vedia krasne vymodelovat postavu a hlavne je tam taky velky vyber strihov ze nieco sa najde pre kazdu postavu.

1stlilith
28. jan 2021

Neviem aký máš štýl ale čosi také by ti nepasovalo? https://www.uniqueandluxury.com/?product=svadob...

evabb35
28. jan 2021

Mne sa tiež vidí, že na plnoštíhlych nevestách svadobné šaty lepšie vyniknú...zvýraznia prednosti - dekolt a pritom zakryjú nedostatky ako silné nohy, zadok...asi záleží od strihu