Šaty na oslavu 50tky svokrovcov

terezka2911
5. dec 2022

Prosim, poradte mi saty na oslavu 50tok oboch svokrovcov v januari. Dakujem.

ckocka
5. dec 2022

Nevieme nakolko formálna udalosť to bude, kde sa bude konať, akú máš postavu, aký si farebný typ, aký štýl ti sedí, v čom sa dobre cítiš.

terezka2911
autor
5. dec 2022

@ckocka take poloformalne, normalne v restauracii, klasika, muzi obleky/oblekove nohavice a kosele. Ja mam rada veci po kolena a nizsie, postava, no..trochu brusko po 2 detoch...farba mi je jedno 🙂 lepsie?

ckocka
5. dec 2022

@terezka2911 Jasné, z toho popisu ti každý návrhár hodí album modelov.

andreakotesova
5. dec 2022

Pekné nohavice + blúzka. Nič s tým nepokazíš.

janinah
5. dec 2022

Šaty jednofarebné s trochou čipky napríklad na rukávoch.Urcite nie nohavice.A lodičky,nie čižmy,v ktorých tam prídeš.

simca06022011
5. dec 2022

moje nervy, ved hocico elegantne hod na seba zo skrine a vybavene... dete len do restauracie, sama si pises ze polofrmalne, normlane.. tak to v com ti je dobre. Kludne aj v nohaviciach mozes ist.

queen_mary
5. dec 2022

Cierne pancuchy, tmavozelena tunika - napriklad. Priehladne pancuchy, telove saty, mozno nieco do cervena by som skusila, ked je uz advent 😀 akoze milion moznosti podla popisu.

danieli
5. dec 2022

Tak podla mna male cierne a lodicky by to uniesli, kazdopadne saty (jednoducho mas byt dama) a lodicky, to je tak vdacna a univerzalna spolocenska obuv a sla by som veselo do farebnych ak by boli saty cierne, pripadne medene bronzove lodicky cinova je zaujimavy odtien

martinka13
5. dec 2022

@terezka2911 mne sa veľmi páčia v reserved. Teraz sú aj v akcii. Je ich mam v hnedej farbe a krásne sedia. S vysokými topánkami sú super

janulka1802
5. dec 2022

Určite si daj šaty. Je to pekná príležitosť.

janinah
5. dec 2022

@simca06022011 no,hocičo elegantné zo skrine...ja mám aj pletený pulover elegantný a nešla by som v ňom...teraz som bola na opere v divadle v krajskom meste a veru polovica ludí na seba hodila čo našla v skrini,som sa len čudovala kde sa podela aká taká kultúra obliekania...kedy už má ísť žena oblečená v šatách a za dámu ak nie na oslavu okrúhlin do reštaurácie?

saxana000
5. dec 2022

Male cierne alebo pasova sukna a bluzka. Ak ozaj nemas nic v skrini prebehmi cez Orsay Tchibo Mojito H&M urcite tam nieco najdes...

simca06022011
5. dec 2022

@janinah divadlo a navsteva restauracie, co iste nebude ziadna noobl restika, su riadny rozdiel. A nie nesla by som tam za damu, isla by som si tam uzit rodinnu akciu. A to si vie kazdy vybrat slusne veci zo skrine a nemusi ist hned na nakupy rób a vecernych siat :DD Ale je to na kazdom co si vyberie a ako pojde, nastastie :D

terezka2911
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
h2
6. dec 2022

@andreakotesova Určite nie nohavice a blúzka. Ide na oslavu, nie do kancelárie. Navyše, hoci dala autorka fakt málo indícií, napísala šaty, po kolená a nižšie.

terezka2911
autor
6. dec 2022

Sice som uz podakovala, ale neda mi nenapisat. Tie, co ste pisali stylom, ze naco som si dovolila sa opytat taku hlupost, tak hadam mozem na fore sa opytat aj takuto otazku. Myslim, ze je jedna z normalnejsich.
K veci: myslela som skor, ci by som mohla napriklad aj saty teplejsie s pancuchami a cizmami, kedze to bude zaciatkom januara. Ci to bude vhodne, ci nemate nejaku skusenost.

h2
6. dec 2022

@terezka2911 Áno, v zime môžeš pokojne aj teplejšie šaty. Samozrejme, elegantné.

janulka1802
6. dec 2022

@janinah 100% súhlasím.

andreakotesova
6. dec 2022

@h2 bežne sa aj na svadbu nosia nohavice, tak neviem, kde je problém 🙂

h2
6. dec 2022

@andreakotesova Nikde. Len autorka písala, že chce šaty. 🙂