S priateľom sme pozvaní na svadbu ale bez detí

23. sep 2024

Ahojte. Išli by ste? Kamoška organizuje svadbu pozvala mňa aj priateľa ale bez detí. Popravde sa mi to nepáči veď tie deti patria ku mne. Či vidíte to inak? Rozmýšľam že ani nepôjdem a slušne to odmietnem. Bola som už na x svadbách a bolo samozrejme že detičky boli pozvané tiež

earlgrey
23. sep 2024

Ja osobne si myslím, že deti na takéto akcie nepatria, ale každého osobná vec. Išla by som, ak by som mala kde nechať dieťa...ak nie, nešla by som, ale rešpektovala by som to, že si neželajú deti na ich svadbe.

h2
23. sep 2024

Koľko rokov majú deti?

natall113
23. sep 2024

Idete na obrad a celú hostinu alebo len gratulovať po 22:00?

thereisabear
23. sep 2024

Ak by som mala kde nechať deti, tak by som šla.

cyberk
23. sep 2024

Deti na svadbu nepatria, takze by som sla velmi rada 🙂 ale aj keby boli pozvane, tak by som nebrala.

0silvia0
23. sep 2024

rozhodnutie je na tebe. Polovica ti tu aj tak napíše, že by si to užila bez detí a polovica ti napíše, že bez detičiek ani na krok.

cacorka2704
23. sep 2024

Tiez sme boli pozvany na svadbu mojmu bratrancovi tento rok v aprili bez deti a odmietla som

mondolina
23. sep 2024

išla by som.

birika
23. sep 2024

bola som na svadbe, kde nepozvali deti, lebo by boli iba oni dvaja - viac deti by tam nebolo a bola som na svadbe, kde deti boli a zodpovedne rozlietali lupenove srdiecko na parkete - malo to byt tpre tanec mladomanzelov 🙂 takze, treba zvazit, ale ja by som kludne isla a uzila by som si krasnu noc s tancom a rodinou 🙂

kleopatra114
23. sep 2024

Ak máš decká kde nechať , šla by som rada . Ak nemáš pomoc s deťmi , slušne by som odmietla. Predsa len, nie je to svadba sestry , aby ta takáto požiadavka urazila.

lucia13022023
23. sep 2024

Ak by som mala stráženie, išla by som. Deti nemusia za každú cenu byt všade. Aj my sme boli na svadbe bez malého a veľmi sme si to užili.

belllinka
23. sep 2024

tak nie každú túži mať na svadbe jačiace, behajúce a všadebordelrobiace decká

michaela329
23. sep 2024

Rešpektovala by som ich prianie a ak mám ku komu deti dať, dobre by som sa zabavila.

monikkatt
23. sep 2024

Ich svadba, ich rozhodnutie. Ak nechces ist bez deti tak podakuj za pozvanie a odmietni

anna_anicka83
23. sep 2024

Je to na tebe. Keby mi deti na svadbu nepozval brat alebo iná veľmi blízka rodina, tak by sa ma to dotklo, ale u kamošky mi to príde úplne normálne. Ja som bola na svadbe kamošky bez detí, oni tam mali deti dosť už z rodiny. Aj kolegyni som išla bez detí. Ak si ten typ, čo všade s deťmi alebo ti nemá kto strážiť môžeš kľudne odmietnuť.

sense
23. sep 2024

Ak by to bola svadba bez detí, a mala kam dať deti išla by som. Ak sa ti to nepáči môžeš slušne odmietnuť. Nie je povinnosť pozvanie prijat

Ale napr nedávno tu bola teba kde nejaké deti áno, nejaké deti nie zlého nedostatok miesta. To by sa mi nepáčilo. Buď všetky deti alebo žiadne deti

tetapetra
23. sep 2024

Jej svadba, jej pravidlá. Určite by som šla.

petronellla87
23. sep 2024

Išla by som určite

bale1rinka
23. sep 2024

ja by som šla na svadbu bez detí, nevidím v tom problém,treba sa venovať aj mužovi a tráviť čas aj s ním, bez detí...nikde nieje napísané, že musíš hýriť do bieleho rána, tak o 23:00 odídete alebo podľa zábavy,ale ak je ti to dobrá kamarátka, bolo by mi cťou tam ísť v JEJ deň D, podľa mňa s deťmi je to len o strese, a vezmi si, možno je to jediná svadba na akú kedy budeš pozvaná, keď je príležitosť..šla by som bez detí ak ich máš kde dať komu na stráženie...

kikusenka1
23. sep 2024

Ja som šla na svadby bez deti i keď aj deti boli pozvane

tamitamitami
23. sep 2024

Šla by som, je úplne normálne pozvať iba pár alebo jednotlivca (hlavne keď sa jedná o kamarátov/vzdialenú rodinu).

bale1rinka
23. sep 2024

už je tu 9 ZA a ostatné povedzme 3 za NIE...vidíš... choď.

ivik4
23. sep 2024

Dalsia fajnovucka tema na 300 stran o detskej traume lebo deti nesli na svadbu a podobne. Sa pobavime dobre 😃.
A ano sla by som bez dietata

kavasmliekom
23. sep 2024

Tiež nezadtavam názor, že deti na svadbu nepatria. Vždy, na každej svadbe deti boli. A keď majú takú podmienku, kľudne to odmietni, že ďakuješ za pozvanie, ale bez detí nejdeš.

danica2711
23. sep 2024

deti síce patria k tebe, ale jednak to neznamená, že s nimi musíš byť 24/7 a hlavne nepatria ku kamarátke a jej svadbe. Vo svete je bežné deti na svadbu nepozývať, takže to neber osobne. Aj ty sa lepšie zabavíš bez detí a ani deti samotné zo svadby zas nejaký zvláštny zážitok nemajú, skôr ich to nudí a otravuje

anna_anicka83
23. sep 2024

@sense Aj v tej téme išlo o deti kamarátov. Nevesta chcela, aby išli bez nich, že už mali veľa detí z rodiny a kamoši urazení. A nakoniec jej na svadbu vychádzalo viac detí ako dospelých. No ja by som si tiež svoju svadbu nepredstavovala ako párty Mira Jaroša. Podľa mňa sa proste nedá porovnať bratove a sestrine deti a deti kamošov, kolegýň, vzdialenej rodiny. A byť urazený, že však tvoj brat tam má deti a my nie. Ja ako kamoška sa proste nemôžem brať na tú istú úroveň ako súrodenci a moje deti na úroveň neterí a synovcov.

slavka1988
23. sep 2024

Deti k babke a isla by som a určite sa lepšie zabavíte bez deti a aj ostatní hostia to ocenia

hygienka
23. sep 2024

@sense my sme boli pozvaní v sobotu na svadbu bez detí. Nemali sme ich kde nechať. Tak píšem neveste (3 týťdne pred svadbou) že teda prídeme len na sobáš lebo nemáme kde nechať deti. ......škoda, že neprídete, veľmi by sme tešili ak by ste prišli., ale pozývam ebez deti, všetci si našli operky, nikto neberie deti...........v sobotu sme prišli na sobáš a tam deti, ktoré samozrejme išli aj na svadbu. Zamrzí, ale nevadí. Vydávala sa manželova sesternica. Pritom naše deti nepotrebovali ani osobitnú porciu, len pre staršieho stoličku.

bessdonna
23. sep 2024

som prekvapena,ze vela zien to tak nevidi,podla mna tam deti patria.ked som bola mala,bola som na 5svadbach.najvacsi zazitok pre mna bolo vidiet nevestu v bielych satach.neviem,ci sme vyvadzali,behali sme,tancovali urcite ale v tej kope ludi to bolo kazdemu jedno.a na svadbu by som teda bez deti nesla.ale na ples oh yes,to ano 😂

anna_anicka83
23. sep 2024

@bessdonna Ja som tiež bola ako decko, ale vždy išlo o rodiny. Ocovi súrodenci, maminy bratranci a sesternice. Ale keď mamina išla na Kysuce kamoške, išla sama s ocom. My sme boli pri starkých.