Rozvedená a svadba

swwan
31. jan 2022

Ahojte mamičky i nemamičky🙂
Chcela by som poradit alebo vedieť Váš názor. Som rozvedená,tak isto aj môj partner. Som tehotná a chceli by sme sa s partnerom zobrať. Predpokladám,že niekedy v júny,to budem v siedmom mesiaci.Aké šaty by ste mi poradili? Ďakujem za každý názor.

nelca0510
31. jan 2022

@swwan skús si pozrieť na nete. Nepoznám tvoj vkus,ale keď si to dáš do vyhľadávača tak ti toho nájde veľa 🙂 niektoré si šaty strihnu pod prsiami aby tlboli v oblasti brucha. Ale napr. tá herečka Zuzka Kubovcikova si dala obtiahnuté šaty aby sa zvýraznilo bruško.

hipuska
31. jan 2022

@nelca0510 podľa mňa, sa skôr pýta na to, či sa vydávať v bielom ako prvý krát

nelca0510
31. jan 2022

@hipuska pýta sa aké šaty by sme poradili. Nie na farbu. Poznala som nevestu,čo bola rozvedená,s dvomi deťmi a vydávala sa vo veľkých bielych šatách aj so zacepcenim.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
swwan
autor
31. jan 2022

@hipuska ano presne som myslela,či sú vhodné biele svadobné šaty alebo radšej nejakú inú farbu

martinuska
31. jan 2022

Sestra bola v 7.mesiaci, rozvedena, a mala take bledoruzove spolocenske saty, strihane pod prsiami, trochu ich dala upravit.

hipuska
31. jan 2022

@swwan ja neviem. Ja som na tom rovnako a som presne o Tom rozmýšľala. Mne by asi tá biela osobne vadila. Ale, mam kamarátku, ktorá už po 3ti krát zvolila bielu. Kedysi sa farba šiat spájala s "panenstvom" nevesty. Teraz je to už jedno. Urobila by som, ako sa cítiš. Ak máš z toho zlý pocit alebo nepríjemnost išla by som do niečoho iného. Každopádne, by som zvolila jednoduchšie šaty, pohodlné (tehotenstvo, teplo) a možno krémová, ruzovkasta, Broskyňová...ak ti ide k pleti

oblecenie99
31. jan 2022

Ja som vydatá len raz, a mala som púdrové 🙂 Zvoľ si farbu, ktorá sa páči tebe. Keď vyslovene nechceš snehovobielu, tak už aj tá biela má rôzne odtiene.

simona92101
31. jan 2022

@swwan myslim ze na farbe nezalezi,aj tak si v 7 mesiaci nebudes moct zvolit korzetove saty s mega suknou.kvoli brusku by ti bolo nepohodlne a hlavne horuco. Zvol jemne sifonove saty,ci budu ruzove broskynove alebo biele je jedno.hlavne aby si sa citila pohodlne.

simona92101
31. jan 2022

@swwan mozno nieco taketo 😉

didi2102
31. jan 2022

@swwan vyber si šaty po akých túžiš, je to začiatok nového života , ak chces veľké biele svadobné maj ich , bežné majú aj na druhej svadbe biele šaty, čo ti tu jedna mamka pridala napr sú krásne , jednoduché romantické a vhodné na tehu

hsara99
31. jan 2022
hsara99
31. jan 2022
tara42
31. jan 2022

Kamoška sa vydávala 2x a mala biele. Každej co sa paci.

elizabet173
31. jan 2022

@swwan ak sa ti páčia biele, kľudne si daj biele, ak nejakej pastelovej farby, daj si také.

vanda323
31. jan 2022

@simona92101 Waw tie sú krasne

layla123321
31. jan 2022

@swwan ja som mala svadobné šaty (kúpila som si svadobné plus popolnočné, nie tehotenské) z tejto stránky, majú tú nádherné aj tehotenské https://www.ever-pretty.com/collections/materni.... momentálne tuším aj zľavový kód na 15%. Dorazili do 3 týždňov, odmerala som sa podľa ich stránky a sedeli mi skvele.

Mala som tieto
https://www.ever-pretty.com/products/minimalist...

A tie druhé už neviem nájsť. Ale boli presne ako na obrázku, podsite, krásne ušité. Veľa šiat tam ma strih v štýle že pod prsiami Áčkové voľné, čo je super.