Robil si niekto sám svadobnú výzdobu?

simona_11
31. jan 2023

Prosím je tu niekto kto si robil sám (svojpomocne) svadobnú výzdobu? Prosím ak áno odkiaľ ste mali kvety, zeleň a vázy?

janewithane
31. jan 2023

Kvety a zelen som mala z kvetinárstva, sla som po jednoduchosti , t.j. vyuzila som eukalyptus a ruskus, to slo tak do stredu stolov ale nie dako na husto cize toho nebolo treba nejako vela, ruskus je aj celkom lacny. Spatne by som sice vzala viac, mohlo to byt aj bohatsie ale uz som nechcela stresovať keď mi to doniesli. Robila som len jednu ikebanu s par kvetmi, vacsina bola zelen. Dalej som ako zelen vyuzila buxus so zahrady, ten isiel na spodok velkych aj mensich (7dcl) zavaraninovych poharov a na to sviecka. Takto bol vyzdobeny najma exterier a rozne kuty a parapety v sale. Zvysne vázy, ktore boli na stoloch pomedzi tu zelen a v nich sviecky. Vazy som mala z ikei (take minimalisticke tuby roznych velkosti) lebo tie sa mi pacili a vyuzivam ich dodnes. Ale ja milujem sklo. vyuzila som celkom fajn potravinove sklenene dozy a minalisticke nizke pohare, nejake svietniky mi pozicali aj v restike, bola to sucast toho co poskytovali oni (obrusy a pod..)

kiki68
31. jan 2023

@simona_11 ja odporucam ak to nienje mega velka svadba si kupit napr umele kvety , dekoracie z obchodov ako Tedi, Nanu Nana. Maju velmi pekny vyber a das to dokopy za par eur. Sklo sa da aj pozicat co viem. Papierove Pom poms a tieto ozdoby sme my robili zo servitkov, staci si pozriet pinterest a clovek uz najde

kiki68
31. jan 2023

Toto som ja dala dokopy z veci z Tedi 😀

katica06
31. jan 2023

@simona_11 robila som si sama, v sále som použila živý krušpán, nejaké v kvety z kvetinárstva, ozdobené zaváraninové poháre, potom krepový papier, na auto umelé kvety tiež z kvetinárstva, bolo to x rokov dozadu. Dnes sú v móde asi iné veci.

simona_11
autor
31. jan 2023

@kiki68 ďakujem ale umelé kvety by som nepoužila tie už nedávam ani na hroby nie to na svadbu . Ale ďakujem veľmi pekne aj to je možnosť

simona_11
autor
31. jan 2023

@janewithane ďakujem krásne prosím nemáte aj fotku akú výzdobu ste si robili ? Veľmi sa mi páči dominantná zeleň a zaujalo ma to čo ste napísali

kacusik69
31. jan 2023

kupovali sme v Ignis Dekor v Hlohovci veci ako vazy/svietniky, sviecky, kamienky, servitky, organzy atd.

brigitte93
31. jan 2023

Ja tiez budem robit sama vyzdobu, vacsinou nakupujem v TEDDI poslem foto ako inspiraciu. Aj to srdce aj umele kvety su odtial len som tie kvety rozstrihala a dala do srdca

ro_manka
31. jan 2023

Ja 🙂 teda viac moje kamarátky, než ja sama. Kvety sme mali objednané z kvety.sk , cenovo je to určite výhodnejšie, ak chceš väčšie množstvo. vázičky sme mali len prestriekané sklenené fľaštičky. Foto mame tu, ak chceš kuk https://mariapetriskovaphoto.wordpress.com/2016...

janewithane
31. jan 2023

@simona_11 poslem do správy

reni1512
31. jan 2023

@simona_11 ;) nasa

kiki68
31. jan 2023

@simona_11 potom si musis najst nejaky velkoobchod s kvetmi a hlavne ich udrzat cerstve. No viem, ze sa casto pouzivaju aj umele, ked sa tie dekoracie prenasaju atd. Ako ja ich pouzivam na taketo vylozene dekoracie. Ale napr tie kruhy a pod mozes kupit v Tedi, mavaju aj ine pomocky. Zalezi co od toho chces v podstate

andreatytler
1. feb 2023

@simona_11 Kvety som objednala z miestneho kvetinarstva. Gebery a gypsomilka.
Vazy, vazicky, sviecky a ramiky na fotky z Ikea.