Prvýkrát idem k priateľovým rodičom. Čo im mám priniesť?

6. dec 2023

Ahojte. Chcem sa spytat, ci ste zvykli nieco doniest (a ak ano, tak co) rodicom vasho partnera, ked ste k nim prisli prvykrat, zoznamit sa? Mna to caka prvykrat a netusim, co by sa hodilo take priniest..

anjelicek26
6. dec 2023

Kupila by som zakusky v nejakej fajn cukrarni, ine nic...

bluecapybara
6. dec 2023

Doniesla som seba. Tešili sa. Tešia sa už 11 rokov.

emma2782
6. dec 2023

Ja som sa s nimi zoznámila nečakane. Manžel býval vtedy ešte u nich na dvore ale mal zvlášť dom. Došla som k nemu a akurát boli na dvore, tak som sa už išla predstaviť 😃 ale ak by som išla vyslovene k ním domov predstaviť sa, tak nejaké zákusky by som zobrala.

mikadooo
6. dec 2023

Hmm, nie... Proste som len prišla... 🤔. Evtl sa opýtaj priateľa, či je u nich bežné, že návšteva niečo prinesie 🤷. U nás to bežné nie je.

bolarazjedna
6. dec 2023

Ja by som im niečo upiekla. Alebo bonboniera+ fľaša vína, alebo káva - opýtaj sa priateľa, čo majú radi. S tým nemáš čo pokaziť.

mirkita
6. dec 2023

Ja som isla na zoznámenie tak že sme tam museli aj prespať … čiže už-teraz-svokre som kúpila malý crepnikovy kvet a priniesla som jej a svokrovi víno a niečo sladké. Myslím že sa potešili, mne to prišlo prirodzene. Ale asi záleží aj na okolnostiach- cinidesna obed, večeru, oslavu …

matkahelka
6. dec 2023

doniesla som mnou upeceny kolac, boli nadseni

kamatopo
6. dec 2023

Dezert to už je na tebe v akej forme a dobre víno,alebo to čo rád pije priateľov otec. Ak nepije alkohol tak to čo má rád. Môj otec ma napr.rad zrnkovu kvalitnú kávu.

vanilkovazmrzka
6. dec 2023

Upeceny kolac je super napad 🙂

crazy_lazy
7. dec 2023

Ja som nakúpila kávu, čaj, niečo slané, sladké a zabalila som to do celofanu. Mne by to prišlo divné, len tak k niekomu prísť s prázdnymi rukami.

oli18
7. dec 2023

Zakusky? Myslim, ze sa to na prvu navstevu vobec nehodi. Ved pre mamu kyticu a otcovi vobec nic.

2006_1211
8. dec 2023

Ja som sa s nimi zoznámila nečakane ale keby o tom viem tak kvety a zákusky

kamatopo
8. dec 2023

Tak ja som včera dostala čokoládu a kávu😂😂😂...

klip0
8. dec 2023

@kamatopo nakoniec budeš svokra autorky 😂

kamatopo
8. dec 2023

@klip0 vieš že ma to včera napadlo😂😂😂

klip0
8. dec 2023

@kamatopo sedelo by to veru 😂 dupľom ak tak bola plánovaná návšteva 😂