Prvé narodeniny synčeka a darček

anela112
10. aug 2018

Ahojte, potrebovala by som poradit co kupit syncekovi k prvym narodeninam , co ste kupovali vy svojim drobcom alebo vasi blizky , dakujem

ukulela
10. aug 2018

@anela112 jedna torta pre neho, druhá maslová pre rodinu. Darček len symbolický. Mali sme všetko, čo potreboval a je to oslava aj tak viac pre rodičov a rodinu, ako malého. Oceňujem, keď sa rodina pýta, čo kúpiť. Rodnému už môžu odrážadlo, motorku, bazén, alebo aj to elektrické auto, ak je dosť peňazí. Ale mne sa páčia aj praktické dary, ako perinky do postieľky, zariadenie do izby a tak.

janinah
10. aug 2018

stačí úplná maličkosť,hračka,ktorá svieti,vydáva zvuk...a hlavne torta,aby bola fotka n apamiatku

ajko2011
10. aug 2018

@anela112 môj dostal na rok hojdacieho sloníka, bicyklík s vodiacou tyčou, plyšáky, oblečenie, botasky, jedálenskú súpravu, torta je samozrejmosťou 🙂
O týždeň má švagrov syn rok a kupujem mu odrážadlo, nejaké to oblečenie už na jeseň, viem, že dostane bicyklík s vodiacou tyčou, dostane peniažky na turistický nosič, torty budú 2 a viac neviem. 🙂

lapla
10. aug 2018

My nekupujeme, robim oslavu a kupujem.len tortu. Ale dostal bicykel, lego, dreveny traktor a tatru, tu oranzovu.

ankaevka
10. aug 2018

Ani my sme nekupovali, a tusim ani nikto, koho sme pozvali, teda dedkovci a krstny rodicia, bola torta, kava, pohostenie..ja si nepotrpim na dary, ked niekoho volam na narodeniny, tak preto, lebo chcem sa s nimi stretnut, porozpravat, posediet

potvora1
10. aug 2018

@ankaevka ach, keby toto aj u nás tak bolo a fungovalo, už som tisíc krát hovorila, že by sme mali od drahých darov upustiť, je nás v rodine veľa, že stačí keď len spolu posedíme, deti si pobehaju,max.nejaka drobnosť...

elzena2
10. aug 2018

@ankaevka super, to aj ja by som rada, ale im je jedno, ze ja dary nechcem, pretoze ONI chcu kupit. Hlavne, ze ja budem mat doma hovadinu. Alebo kupia darcek, na ktory vlastne nemaju, to radsej nech si odlozia na splatky niecoho do ich domacnosti. Minule som povedala, ze nech teda kupia plastelinu, tak to nepreslo a dostal kineticky piesok. Ze na narodeniny nemoze byt plastelina. Tak asi podstatne by malo byt, ci to urobi radost dietatu a nie kupujucemu...