Prvá návšteva u priateľovej mamy- čo priniesť?

sss777
29. júl 2021

Ahojte dámy,
mám skvelého chlapa a chystáme sa na návštevu k našim a potom k jeho mame. Chcela by som jej niečo priniesť, ale viem len to, že je to príjemná akčná pani kúsok po sedemdesiatke. Máte nejaké dobré nápady?
Ďakujem za každú reakciu!

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
29. júl 2021

ja by som niečo napiekla... koláčik, slané tyčinky...

karelova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evaachesa
29. júl 2021

Budúcej svokre som upiekla muffiny 🙂

sss777
autor
29. júl 2021

@deti95060810
To som plánovala aj ja, ale ideme k našim na rodinnú oslavu a neviem si predstaviť to pečenie po oslave. Ešte som rozmýšľala, že jej prinesiem med od môjho otca a vyrobím nejaký zaujímavý džem, aby bolo jasné, že som žena do koca aj do voza🙂

elizabet173
30. júl 2021

@sss777 ja by som priniesla len ten med, prípadne k tomu kávu, bez toho džemu. Nie je dobré dávať na prvej návšteve najavo, že si aj do voza, ani na druhej, na tretej...aby to svokra nepochopila tak, že tam budeš chodiť muklovať. Najlepšie je nedať najavo, že vôbec niečo okrem makeupu vieš urobiť. Zober radšej fľašu dobrého vína miesto džemu. Daj si poradiť od starej korčule. Žartujem, samozrejme. 😉

oli18
30. júl 2021

Ja by som vino, ani kavu nedavala, namiesto toho by som investovala do krasnej kytice. Mozno este med, ak tvoj otec je vcelar.

hviera81
30. júl 2021

ja som nikdy nebrala nic, pokial si dobre pamatam...

jaskolka
30. júl 2021

Med, fľaša vína, alebo bonboniera, či niečo podobné.

malva123
30. júl 2021

@sss777 ked ma pani po 70 ,ty tiez nebudes mat 20,takze jej nemusis nic dokazovat.Bude rada ze syn niekoho ma.Staci uprimnost a mile slovo...+kvetinka do vazy.

abbey1
30. júl 2021

@sss777 med, dzem a podobné vlastnoručne vyrobené veci sú top. Kľudne aj fľašu kvalitného vína, ak ho teda pije. To nikdy neurazi. Držím päste.

oli18
30. júl 2021

Podľa toho, čo tu baby radia, aby sme sa neurazili, že si nás niektorú nepočúvla, daj urobiť rovno darčekový kôš zo všetkého, čo sme ti radili. 😨

alchemilkazltozelena
30. júl 2021

@sss777 ja som na prvu navstevu priniesla bonbonieru 😉

brita7777
30. júl 2021

Podla mna ak jej naozaj chces nieco priniest, prines jej nieco co by si jej naozaj chcela priniest, inak to povazujem za prehnanu laskavost, priniest jej cosi, ked ta este nepozna, mozno to ziadna mila pani nie je kto vie, v kazdom pripade by som jej doniesla nieco az po lepsom zoznameni.

zuzanka.zuzu
30. júl 2021

@sss777 ja by som jej priniesla niečo z "syn spomínal, že to máte rada" - ak to bude nahovno, aspoň je vina synova 😎