Priateľ mi kúpil pod stromček nohavičky

maria123a
25. dec 2021

Ahojte, skoro rok sa stretávam s aktuálnym priateľom .. pod stromček mi kúpil dvoje nohavičky .. niesom náročná ani nepotrebujem nič drahé ani extra, ale týmto darčekom mi dal podľa mna najavo ako má má rad a veľmi má to sklamalo, ja som sa snažila a môj darček bol drahší ale o to nejde dala som si záležať cely ten Čas som ho počúvala a dala si záležať na to po čom túži a čo mu chyba a to som mu kúpila, mám pocit že on to len tak zbúchal a kúpil dvoje nohavičky .. ako keby sme par už 10 rokov.. mohol byt nápaditejsi cely čas som si myslela že mu na mne nezáleží a týmto mi to akoby potvrdil

tafita
25. dec 2021

@maria123a a od nas chces citat co?

maria123a
autor
25. dec 2021

@tafita čo si o tom myslite

mr_is
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandala77
25. dec 2021

toto je už moc, čo sa rieši na koníku posledné dni...

jasminet
25. dec 2021

videl nohavicky - myslel na teba 😀 dokup si po vianociach podprsenku ku nim a hotovo, co riesis?

liljana
25. dec 2021

X-ta debata o tom istom. Miesto toho, aby ste otvorili usta, sa dohodli, co chcete a v akej vyske, idem sa postazovat na mk.

googlinqa
25. dec 2021

Erotické? Či klasické?

deti95060810
25. dec 2021

podľa mňa v pohode ak nekúpil o 3 čísla väčšie a nie sú po kolená...
mne môj ešte keď sme nemali deti kúpil sexi prádielko.... brala som to v pohode jasné že som si ho obliekla hneď aby on ho mohol v zápätí dávať dole... 😀😝

dadis
25. dec 2021

@jasminet Nevedel asi odhadnut velkost kosikov, tak kupil radsej nohavicky...tie sa kupuju jednoduchsie 😀 @autorka a co ti vadi na gaťušách 🤣😂🤣

lindous
25. dec 2021

Možno nie úplne najoriginálnejší darček, ale na to nie je každý expert ... za mňa úplne v pohode .. ale píšeš, že si myslíš už dlhšie, že mu na tebe nezáleží - toto by som riešila ... lebo keby ti nedal v iných veciach tento pocit, tak by si to takto neprežívala si myslím

horalka1986
25. dec 2021

No a? Mne moj muz po pol roku kupil na narodky vibrator. 🤦‍♀️🤷‍♀️

dadis
25. dec 2021

@horalka1986 TOP 🤣😂😅

ixayxa
25. dec 2021

@horalka1986 to by mi vyplašilo, že si neverí😆.

sara07
25. dec 2021

@mandala77 ako vieš klesaju kliky , ja tu tiež len nakuknem krestanské debat a spam ma omrzel,

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diewcatqoo
25. dec 2021

Aj ja som dostala.. ze: "kup si ake chces, ja neviem, ake kupit". Tak som si kupila balenie podla neho "bombardakov", on takto vola tie bokove nohavicky.
A vobec ma to netankuje, ze nevedel, ake kupit. Ani jeho netankuje, ze som si kupila nie podla jeho gusta. To vazne niekto riesi taketo "problemy"?

mima1
25. dec 2021

@horalka1986 ze zide sa ti neskor 😂😂😂 ale nie celkom by som cumela 😂😂😂

dadis
25. dec 2021

Mna len zaujima, ze cely cas si si myslela, ze mu na tebe nezalezi a aj tak si spravis taku namahu a naklady s kupou originalneho darceka pre neho (ved prezrad co to bolo) Nuz, co ti na to povedat...musela si predpokladat, ze budes sklamana..

macik166
25. dec 2021

@maria123a mňa tiež zaujíma čo si mu kúpila ty

andrejka1974
25. dec 2021

@maria123a normálny darček test sa aj s maličkosti

roobett
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mr_is
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikus7
25. dec 2021

@viestta Že chamajda. 😂 😂 Haha.

deti95060810
25. dec 2021

@horalka1986 😀😝👍👍

marcellka32
25. dec 2021

Podľa mňa sa tu niekto odbavuje, už niekoľko stupidnych tém za sebou

judar
25. dec 2021

Kamaratka tak dostala minuly rok strih ktory odmietala nosit tiez z toho bola sklamana ale nie az tak 🤣 nakoniec ich predala cez pokec nejakemu transvestit chlapovi a kupila si naramok

elementissa
25. dec 2021

@judar 🤣🤣🤣🤣 top príspevok 🤣🤣🤣🤣

mandarinka555
25. dec 2021

@maria123a Nevieš o chlapoch vôbec nič....zrejme si ešte mladučká.....chce len, aby si si ich obliekla a aby mohol zasunúť...hold chlapi....ale niekedy je s nimi sranda 😝