Prekvapenie pre manžela

bubka23
12. feb 2023

Ahojte baby, chcem nachystať - prekvapiť manžela. Výjsť si sami dvaja mimo domu, vypnúť od povinností, užiť si, (a snáď sa nám už zadarí aj bábo). Nepoznáte, nemáte vlastne skúsenosti s nejakými romantickými chatkami pre dvoch na víkend. Na okolí nezáleží, radi cestujeme ☺️ Max tak pol hodinu - hodinu autom. Vírivka alebo bazén, príjemnom prostredí, keď aj v prírode, niekde na samote. Cca na 3 - 4 hoďky prenajať chatu, keďže nemôžme byť dlhšie preč, preto nepripadá do úvahy zostať na noc mimo domu...
Budem rada za každú radu, skúsenosť 😊

larazivago
12. feb 2023

@bubka23 fu, prenajať chatku na 3-4hodiny? Toto sa žiadnemu prenajímateľ ovi asi neoplatí... Ale tak veľa zdaru v hľadaní!!

jan510
12. feb 2023

preco nemozte byt na noc von???

autumm
12. feb 2023

Chata neviem ci sa dá prenajať na 3 hodiny. Skúste privátne wellnes. My chodievame s mužom. Vždy tam je pritmie, sviečky, vírivka, sauna, šampanské..to sa dá prenajať na 3 hodky

drzaopica
12. feb 2023

@bubka23 na víkend...na 2,3 hodiny??
To si chcete len niekde zasexovat?choďte na wellness a nie chatu

bubka23
autor
12. feb 2023

@larazivago Veď práve že som nič také nenašla , všetko len na noc a na týždeň... Už hľadám nejakú dobu a tak ma napadlo sa tu opýtať..

@jan510 kvôli svokre je po operácii mesiac , staráme sa o ňu ,treba byť pri nej stále.. cez deň na tych pár hodín zaskoči švagriná, no na noc nemá s kým zostať

jesenzima
12. feb 2023

@bubka23 zaplaťte prenajímateľovi chatky cenu za noc, možno tak by sa to dalo ... Ale inak súhlasím s wellnessom, vrznete si potom doma 🙃

erickatt
12. feb 2023

@bubka23 napríklad ako su prievali je pivne welnes

sissy27
12. feb 2023

@bubka23 ved prenajmi chatku na vikend (alebo kolko je minimum) a chodte domov po troch hodinach, nikoho nezaujima, kolko casu tam stravite, dolezite je kolko zaplatite. Problem vyrieseny, nemas za co.
A ak to chces “do hodiny autom” tak by bolo dobre napisat odkial chcete vyrazit.

liljana
12. feb 2023

Dajte si nejaky vecer vo wellnes so saunovymi ritualmi.
https://www.aquaparksenec.sk/saunove-ceremonialy
Mozno v Madarsku bude nejaky Thermal este blizsie.

bubka23
autor
12. feb 2023

@jesenzima to má ani nenapadlo takto poriešiť či by sa dalo🤗..

@sissy27 z DS..

@liljana ďakujem za tip, neskôr sa na to podrobnejšie mrknem , preštudujem🙂

mogaa
12. feb 2023

@bubka23 čo ti bráni zaplatiť za 1 noc...nikto pri rozume ti neprenajme chatku/zariadenú za 15-20eur/lebo len na 3-4hodiny🙂ty by si riskovala pre 15 eur že ti zo zariadenej chatky niečo zmizne? ale popýtaj sa medzi ľuďmi čo poznáš, to je schodnejšie...alebo hotel....

maca1984
12. feb 2023

No neviem kto ti na 3-4 hod.prenajme chatu, ak aj zaplatíš 1 noc.
Ja by som to veru neurobila, lebo by som svoju nehnuteľnosť nemala za hodinový hotel. Kĺúče ti niekto musí dať, niekomu ich musíš odovzdať, upratať musia..
Si zaplatťe radšej nejaký wellnes ako je vyššie spomenuté, alebo hotel s wellnesom.

zuzanockamt
12. feb 2023

@bubka23 Chata sa zvyčajne prenajíma minimálne na 2-3 noci. A suma cca 400-500€. To by bol drahý sex.

lenuska9999
12. feb 2023

@bubka23 a nenapadlo vás zaplatiť si k svokre nejakú opatrovatelku aspoň cez noc ? Cez deň by mohla chodiť švagriná, na noc zasa prísť opatrovateľka. A vy by ste mohli ísť niekde na nejaký víkendový wellness pobyt.

reanda
12. feb 2023

ty vole, to bude romantika.. trepat sa niekam na tri hodiny a este stihnut aj splodit babo 😀

malasandrika
12. feb 2023

@bubka23 hotel?

bubka23
autor
12. feb 2023

@reanda áno... Chceli sme obaja vypadnúť , oddýchnuť si od všetkého, možno by to teraz vyšlo už konečne po rokoch snáď... od našich problémov , do toho ešte operácia svokry.. Hádam som nechcela až tak veľa... Už má dosť potrápil život..

reanda
12. feb 2023

@bubka23 tak si dopraj viac, ako tri hodiny na chate .. a hned k tomu plodit dieta, co je sice krasne, ale su to aj dalsie starosti do zivota.. vyzera to, ze potrebujete toho obaja pre seba vo vztahu viac, ako len chvilu drahej romantiky.. ale nechcem ta odradzat, kludne si to dopraj, to len tak na zamyslenie k tomu.. ze ako vlastne uvazujes

reanda
12. feb 2023

@bubka23 lebo castokrat nas ani netrapi tak zivot, ako sa trapime sami tym, ze mame blbe nastavenia

zobaka
13. feb 2023

bud by som na tvojom mieste poprosila niekoho k svokre, alebo to nechala na dobu, ked nemusis sa plasit na otocku domov, akoze su aj hodinove ubytovania, ale suma bude ako za celu noc, takto splašene neviem ci si oddychnete, asi nie

bubka23
autor
13. feb 2023

Hej pozerala som , síce nie intenzívne.. len tak na chvíľu po nociach.. a asi to nechám tak na pár mesiacov , dobu neurčitú, kým nebude svokra fit...

Ale ďakujem za rady, skúsime potom dačo pohľadať normálnejšie..