Pre syna na promócie

vamajka
15. máj 2023

Poradte prosim, dostane aj peniaze no chcem aby mal aj pamiatku. Sperky nenosi a ani nechce. Kvalitne hodinky uz dostal na iny sviatok.

vamajka
autor
15. máj 2023

Este mi napadlo, nosia sa chalanovi kvety?

dominikac321
15. máj 2023

@vamajka ano nosia

lavender94
15. máj 2023

@vamajka podľa mňa chalanovi kvety nie. Ale tak to už asi usud sama, či je to vhodné pre neho. Napadá ma jedine zväčšiť obnos financií. Bude mať aspoň na start do života. Neviem aké máte možnosti, ale mne sa napríklad rodina poskladala na auto. Najlepší darček. Nebolo to nič svetoborné, obyč 15 ročný Passat, ale potešilo to teda omnoho viac ako keby od každého dostanem po obálke

patus_2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
123kika1234
15. máj 2023

Možno investičné striebro/zlato?

lindous
15. máj 2023

Aký odbor končí? Možno niečo charakteristické, čo bude môcť využiť v ďalšom profesijnom živote? 🙂 Ja som teda dostala kvety + peniaze a mamina zaplatila za mňa slávnostný obed, na ktorý som pozvala rodinu a upiekla tortu, z toho mám peknú spomienku 🙂

vamajka
autor
15. máj 2023

@lindous Konci pedagogicku, rozmyslala som aj nad luxusnym perom v peknom baleni, len tie kvety mi k nemu akosi nepasuju tak neviem

jackiem__
15. máj 2023

@vamajka slavnostne sa davaju kvety aj chlapom, čo promuju 🙂

lindous
15. máj 2023

@vamajka Pero je podľa mňa fajn nápad pre budúceho učiteľa, možno spolu s dobrým zápisníkom 🙂 a kvet ako ty chceš, zdá sa mi, že iba jeden, možno dvaja spolužiaci kvety dostali, inak nie, ty si ho poznáš, keď sa ti to nehodí, tak nemusíš nasilu dávať

kacena4
15. máj 2023

skus nejaku knihu so zameranim ktore vystudoval, ktore bude vediet v buducnosti vyuzit

mamina7070
15. máj 2023

aky je rozpocet ? iphone apple watch tablet macbook strieborne /zlate mince bike
ty ho poznas alebo elektricku kolobezku

guudy
15. máj 2023

Ja by som dala symbolicky pero a zapisnik, nic drahe ak to ma mat na bezne pouzivanie…a peniaze. Sam si vyberie ci ich minie na knihy, cestovanie, nieco ine…
Alebo ak vies o nejakom jeho cestovatelskom sne, tak letenku a hotel zaplatit 🙂

lopka1313
15. máj 2023

Moja sestra si vybrala zlate sperky a hodinky. Popravde, hodinky uz nenosi, nausnicu stratila a tak... Ja som sperky odmietla, povedala som, ze do vlastnej domacnosti budem chciet mrazak :D o 2 roky, ked bola vlastna moja domacnost (a nie zdielany byt), som dostala chladnicku 🙂 ta chladnicka bude moj dar na promocie do konca zivota (aj ked dosla az o 2 roky), na take veci sa nezabuda, aj ked ju pouzivat nebudem 🙂 takze sa dohodni s nim, je to Tvoje dieta. On najlepsie vie, co vyuzije. Aj ked je ucitel, luxusne pero ocenit nemusi, zapadne prachom a budu to zbytocne vyhodene peniaze...

andreakotesova
15. máj 2023

@mamina7070 kolobezku uz asi nie... od buduceho roku bude treba platit PZP 😅

vamajka
autor
15. máj 2023

@andreakotesova kolobezku by ani nechcel

vkatush
15. máj 2023

@vamajka tiež som skončila učiteľstvo, podostávala som toľko pier 😑 všetky stoja v krabičkách v skrini

Normálne sa ho spýtať, čo by ho potešilo alebo či mu je lepšie prachy a nech už naloží s tým, ako uzná za vhodné, ideálne do vlastnej domácnosti.

Ak bude učiť, veľa si skákať nebude, každé euro sa zíde viac ako hlúposti, čo západnú prachom.

vamajka
autor
15. máj 2023

@vkatush pokracuje na doktorat ak ho prijmu. Peniaze dostane len som chcela, aby mal aj pamiatku, ked sa na to pozrie spomenie si, ze to mam za promocie. Sperky nechce, kvalitne hodinky uz ma

123kika1234
15. máj 2023

@vamajka ja si myslím, že môže mať kľudne aj 2 kvalitné hodinky, nemusí drať len jedny.. 🙂

vamajka
autor
15. máj 2023

@123kika1234 ma troje. 1 elegantne, 2-je sportovejsie

123kika1234
15. máj 2023

@vamajka ok, chapem, myslela som, že jedny iba.. 🙂

vamajka
autor
15. máj 2023

@vkatush A co kvety? Dostali tvoji spoluziaci

beata_k
15. máj 2023

Skus to ponat inym smerom. Nie lapace prachu na policku, ale zazitkovy darcek. Balon, padak, raftovanie, jazda teslou ...

vamajka
autor
15. máj 2023

@beata_k neviem si to u neho predstavit. Vobec ho take veci nelakaju. Len sedi v izbe a strieda ucenie s citanim. Sem - tam bike. Ani frajerku by nemal keby si ho ona nenasla🙂

eeffka
15. máj 2023

@vamajka elektronicky zapisnik s perom

beata_k
15. máj 2023

@vamajka Vikend niekde s frajerkou? 🙂

mirro
15. máj 2023

@vamajka zaplat mu vodičak ak ešte nemá

domiklik
15. máj 2023

@vamajka keď sa musíš druhých ľudí pýtať, čo dať vlastnému synovi na promócie, tak mu fakt daj radšej tie prachy

vamajka
autor
15. máj 2023

@mirro ma

vamajka
autor
15. máj 2023

@domiklik Je to nieco zle? Pytam sa len pre inspiraciu. Raz som tu poradila jednej darcek pod stromcek pre synovca a mal velky uspech. Nevidim na tom nic zle a neboj dostane aj tie prachy

palicka
15. máj 2023

@vamajka nás čakajú promócie tiež. Bez kvetov tam nepôjdem. Robia sa aj sviatočne kytice pre mužov, nie nežne, romantické pre slečny… strelicia, anturia bambusy…. To sú podľa mna kvety, ktoré sa hodia aj mužovi, ak sa zviazu do výšky… čo sa týka darčeku, nevieme rozpočet. Skús špecifikovať, cca koľko si ochotná obetovať